?

Aizsāka linn 

?
09.09.2009 23:41
Kadelj tad, kad mierinoshs vaards visvairaak vajadziigs neviens tev to nesniedz pat tad, ja skaidri pasaki, ka tas sjaja bridi vajdzigs?
Re: ?
10.09.2009 08:06
jo ar depresīvu cilvēku ir ļoti grūti uzturēt labas attiecības. tas ļoti noēd enerģiju. viens psihoterapeits rakstīja, ka tādu cilvēku pat trenēts profesionālis var izturēt tikai vienu stundu, turklāt par naudu...

jāmainās pašam krietni vien, tikai tad būs vajadzīgais atbalsts. kamēr depresija un skumjas ir draudzenes un atbalsta punkts, tikmēr citi nepieteiksies.

tas ir diezgan nežēlīgi, bet es nezinu, vai ir daudz citu variantu.
Re: ?
10.09.2009 10:20
P



Edited 1 time(s). Last edit at 28.09.2012 19:26 by kachenite.
Re: ?
10.09.2009 10:44
Tur ir arī iemesls, kāpēc stāstītāju ir krietni vairāk kā klausītāju. Klausīšanās prasa enerģiju, īpaši, ja jāklausās kaut kas, kas nepavisam neinteresē vai ir ar negatīvismu caurausts.
Re: ?
10.09.2009 11:49
eksistenciālā filozofija ļoti konkrēti formulē (mazliet vienkāršoju), ka cilvēks ir absolūti viens šajā pasaulē un ka ir jāmācās ar to tikt galā. neviens nevienam neko "ņe dolžen".

kurš tagad vispār var kādu citu ļoti nopietni atbalstīt? šaubos, jo visi staigā kā pa diedziņu, kur stresu pieliek masu mediju info par valsts ierēdņu (slaistu) izvirtīgo izšķērdību, bet tai pašā laikā tāds, kurš sev maizi reāli pelna pats (nevis barojas no pupa), ir spiests pārstrādāties.

nav šaubu, ka ēzelīša Iā variants ar uzmestu lūpu ("visiem jau nepienākas") vai "man neviens neko nedddoood :(" piesakās katram, bet tam nedrīkst ļaut sev taisīt uz galvas ligzdu: tad ir vakars — reizēm bez nākamā rīta.

Ieva Plaude bija labi pateikusi: visas ziepes sākas tad, kad es aizmirstu, ka esmu viena!!!



Edited 1 time(s). Last edit at 10.09.2009 11:57 by Runcene.
Re: ?
10.09.2009 13:49
Tas būtu ļoti labi, ja es iemācītos sevi pieņemt par savu labāko daudzeni un justos pašpietiekama, un pati sevi vienmēr prastu nomierināt. Kā lai to iemācās? varbūt it kāda grāmata - piemeram, "Es pats - savs labakais draugs"(neko tadu neesmu manijusi)
Re: ?
10.09.2009 14:39
varbūt vari pamēģināt pastaigāt gar veikalu plauktiem, varbūt kaut kas uzrunā: ir gana daudz literatūras par šīm lietām, arī amazon. com vari pameklēt, ja vien lasi, piemēram, angliski... grāmatas ir ļoti labs veids, kā sākt. it sevišķi, ja lasīšana patīk. tā pamazām var aptvert, ko savā labā vēl var sākt darīt. pēc tam vēl un vēl.

draudzība ar sevi ir pats augstākais, ko cilvēks var sasniegt, bet dažkārt līdz šādām it kā vienkāršām lietām tas ceļš nemaz nav tik īss.
Re: ?
11.09.2009 00:02
kachenite Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pa manam, tiem cilvjiem ir apkārt melna aura,
> līdzīgi kā svētbildēs Jēzum nimbs ap galvu.
> Vismaz es tā dažreiz to jūtu un cenšos no
> tādiem izvairīties.

Ha, ha :). Bet ar aurām ir tā - patīk cilvēks vai nepatīk.
Man, savukārt, nepatīk baznīcu un svētbilžu aura. Tāda baisa, godīgi sakot. Mieru tur neredzu.
Re: ?
11.09.2009 00:04
linn Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tas būtu ļoti labi, ja es iemācītos sevi
> pieņemt par savu labāko daudzeni un justos
> pašpietiekama, un pati sevi vienmēr prastu
> nomierināt. Kā lai to iemācās?

Ko esi gatava darīt, cik tālu iet? Tas nebūs viegli, bet laikam ir tā vērts. Negribu ieciklēties, bet man tā ir p-terapija.
Re: ?
11.09.2009 09:03
M



Edited 1 time(s). Last edit at 28.09.2012 19:27 by kachenite.
Re: ?
16.09.2009 23:33
Hmmm...kaut kad agrāk biju redzējusi kādu raidījumu, kurš džeks redzēja auras krāsu. Maybe.

Starp citu, kas ir interesanti, daudzi, kam ir depresija, ir labi cilvēki :D. Ir teorija, ka (ne taustāmu ikdienas notikumu izraisīta) depresija ir tikai labiem cilvēkiem :D Tādiem, kas ir labestīgi, jūtīgi, visu ņem pie sirds, palīdz citiem utt. Šiem tad būtu tā melnā vai baltā aura? :)))

Man vienkārši ir labs garīgais un gribas pabazarēt. :))))
Re: ?
17.09.2009 16:47
Zi



Edited 1 time(s). Last edit at 28.09.2012 19:27 by kachenite.
Re: ?
17.09.2009 17:13
Kachenīt, auras ir krāsainas visiem cilvēkiem, nav tā, ka vienam gaiša, otram tumša...Ja es labi saņemos :D(īpaši skatos), es varu ieraudzīt cilvēka ēterisko ķermeni. Nekādus eksperimentus netaisu, jo nedomāju, ka gribu ieraudzīt vēl kaut ko vairāk. Esmu pamanījusiatšķirību, ka vienam zilganbaltais mākonītis apkārt ir lielāks, citam mazāks...secināju, ka pēc skata cilvēki ar lielākiem mākonīšiem izskatās priecīgāki.
Lai spētu atšķirt nianses aurās, jābūt lielam spečukam. Kaut ko vispārēju varbūt var pateikt, bet aura mainās atkarībā no noskaņojuma, domām, noguruma pakāpes un tml.
Re: ?
17.09.2009 21:51
Iz



Edited 1 time(s). Last edit at 28.09.2012 19:27 by kachenite.
Re: ?
18.09.2009 07:18
Tas ir arī viens no iemesliem, kāpēc man patīk dziednieki. Pārīti esmu satikusi tādus, kas patiešām redz visādas lietas, kas nav prātam aptverami. Pirms gada viens no viņiem man arī šo to pastāstīja uz priekšu. Viss ir tieši tā:)
Re: ?
18.09.2009 18:57
T



Edited 1 time(s). Last edit at 28.09.2012 19:28 by kachenite.
Re: ?
18.09.2009 21:15
Kura Tu biji? Neviena kachenīte man e-pastā neuzrādās;)
Re: ?
18.09.2009 21:19
Vispār jau vareni esmu viņu reklamējusi...un pēc tam pati netiku klāt;) Nācās aiziet pie cita, mirkļa impulsā uzzvanīju citam...laikam lai uzzinātu, ka ne vienam vien ir neparastas spējas:)
Re: ?
18.09.2009 23:25
K



Edited 1 time(s). Last edit at 28.09.2012 19:28 by kachenite.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 20?
Ziņa: