seroquel

Aizsāka seroquel 

seroquel
seroquel
17.09.2009 13:54
Kādās devās un cik bieži lietojat seroquel? man izrakstīja pa 25mg uz nakti, lai nolīdzsvarotu nervu sistēmu izsīkuma periodā. ko vēl labu varat pateikt par šīm zālēm?:)
Re: seroquel
17.09.2009 14:02
Devas neatceros, lietoju pailgi. Labais - nebija nekādu problēmu ar atmešanu t.i. dakteris teica pietiek un viss notika bez "sāpēm"
Re: seroquel
17.09.2009 14:04
Un vēl dakteris pēc 3 mēn. lietošanas lika taisīt asinsanalīzi uz prolaktīnu?, kāpēc nezinu, bet tātad svarīgi.
seroquel
Re: seroquel
17.09.2009 15:33
un kādas blakusparādības? pa dienu arī lietojāt?
Re: seroquel
18.09.2009 09:48
Blakusparādību nebija. Pa dienu nelietoju laikam.
ef
Re: seroquel
18.09.2009 20:18
o, man arī jautājumi šo zāļu sakarā.. laikam jau to izrakstīšana tagad ir modes lieta.

es lietoju ~5 dienas naktī 200 mg līdz 400mg un no rīta 200mg. pret tā saucamo stenopātiju + nemieru - labi, naktī ta es guļu bet pa dienu staigāju kā sucidāls zombijs. viss velk uz nelabo.

vai kādam ir bijusi pozitīva pieredze ilgstoši lietojot šis zāles.. remisija: piemēram labāks garastāvoklis, miers (bet ne zombisks) utt.
ef
Re: seroquel
18.09.2009 20:19
ai bet neņemiet mani galvā.. ja kādam palīdz: tas ir brīnišķīgi. lai veicas un lai laba veselība
Re: seroquel
18.09.2009 20:21
ja velk uz nelabo (suicidāls zombijs), tad jāiet pie psihiatra. tas nekur neder. ja ir tikai miegainība, tad skaitās, ka tas ir ok lietošanas sākumā (pirmās 2-3 ned.).
Re: seroquel
20.09.2009 12:42
Es dzeeru Seruquel agrak 1 tableti 100 mg uz nakti, man aarsts teica ka vajagot arii vienu pa dienu. Uz nakti kad iedzeeru 100 mg tableti, tad miegs bija labs, bet otraa dienaa kaa zombijs, galva nestraadaaja, atminja kliboja, ka pat otru tableti pa dienu nedzeeru. Ja nav jaastraadaa un jaamaacaas, tad var jau lietot.
Re: seroquel
28.12.2009 12:45
Es pameeginaaju 25gr.uz nakti labaakam miegam,man miegs "caurs" un pamostos vairaakkaartiigi naktiis!!!Tacu naakamjaa dienaa es biju pilniigi nost,taaada sajuuta - aarpraac,nervozitaate izteikta,niknums,viss ķermenis smagneejs kaa ar svinu pieliets,jutos kaa taads elles izdzimums....Vai kaadam arii taa ir bijis!?sapratu,ka shiis zaales galiigi nav man!!!!!!!!!
W
Re: lilo
28.12.2009 14:13
Varbūt stipri pārdozēji, uz nakti ieraujot 25 gramus! tabletes? Cik paciņas tad sanāca vienai reizei?
Re: seroquel
30.12.2009 11:09
Es nesaprotu tos cilvēkus,kuriem tieshaam nav ko laikam citu dariit kaa ierakstiit kaadu muļķiigu komentaaru par teemu,no kuras neko nesaprot!!!!
Re: seroquel
03.01.2010 22:04
lietojot ssis zaales beidzot juutos kaa normaals cilveeks, nav sliktas duussas, nemiera, bezmiega. lietoju jau vairaakus gadus nezinu pieradums vai kas cits bet meegginot atmest neizdevaas. kad saaku lietot kaadas pirmaas 2 nedeellas nebiju nekam deriiga, jo guleeju visu dienu nenormaali naaca miegs, bet veelaak viss ok. domaaju ka ar tik nieciigaam devaam probleemu nebuus.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 18?
Ziņa: