lūdzu iesakiet

Aizsāka krikse01 

krikse01
lūdzu iesakiet
05.11.2009 12:26
Lūdzu izpalīdziet ar padomu.Lieta tāda,ka bērnam(3,5g) b/d bija konflikts ar audzinātāju,sakarā ar to bērnam sākās histērijas lēkmes,čurāšana biksēs,atteikšanās iet uz b/d utt.Cēloņus noskaidroju,visi izrunājāmies,bet bērnam nervu spriedze un uzvedība nemainās,negribētos paļauties uz to,ka ar laiku pats no sevis viss pāries.Homeopāta mūsu mazpilsētā nav,toties homeopat.līdzekļi aptiekā ir.Varbūt jums bija līdzīga situācija un jūs varat ieteikt nosaukumu,ko mums lietot,lai noņemtu nervu spriedzi,baiļu sajūtu,trauksmi utt.Liels paldies!
Re: lūdzu iesakiet
05.11.2009 17:15
"Lietot" labu psihologu.
k
Re: lūdzu iesakiet
06.11.2009 15:45
baldrianu, vigriezu tejas
Re: lūdzu iesakiet
06.11.2009 18:14
...nja...tējas un ...aiziet pašai uz b/d, savilkt pa muti audzinātājai,panākt, lai viņa pati atvainojas sīcim...bērni ir gudrāki, kā mēs...un tikai pats šīs sajūtas izraisītājs var novērst šo spriedzi...
...ka gan bērnudārzu pedagogi ir kas sevišķs...citur neņēma, gāju uz bērnudārzu...nja...



Edited 1 time(s). Last edit at 06.11.2009 18:15 by madcynics.
Re: lūdzu iesakiet
06.11.2009 18:21
Bērnam acīmredzot vēl joprojām bail no audzinātājas. Piekrītu madam, ir jāiet runāties pie audzinātājas, konflikts ir jāizrunā kopā, lai bērns zina, ka no viņas vairs nav jābaidās. Normāla audzinātāja to sapratīs, ja nav normāla, labāk mēģināt mainīt grupu un bērnudārzu, vai arī iet pie bērnudārza vadītājas skaidroties. Bērns ir pārāk mazs, lai kaut ko spētu pret pieauguša cilvēka varu.
Re: lūdzu iesakiet
06.11.2009 18:53
man viena cienījamos gados esoša skolas māsiņa teica, ka vairākus bērnus izpestījusi no palīgskolas (učenes it kā netiek galā)... viņa ir no tām, kas liek dūri galdā. man šķiet, ka kaut kas ļoti globāli ar šīm iestādēm nav kārtībā.

tējas paspēs, un vispār nedomāju, ka daudz līdzēs. čurāšana biksēs ir jau liela stresa pazīme.

konflikts ir jāatrisina. tātad priekš bērna nekas nav atrisināts. tikai tad var cerēt, ka kaut kas sanāks. tēvs ir? opis? jāņem un jāiet vairākiem. lai bērns sajūt, ka viņam ir, uz ko paļauties. viņš to tātad nav jutis. pat ja tas ir niķis...
pingvins
Re: lūdzu iesakiet
06.11.2009 21:59
3,5 gadu- bērns jau runājams, var nomierināt ar vārdiem. manuprāt, te vajadzīga atbalstoša ''terapija'', kas radītu drošības sajūtu, ka ir aizmugure pret šito učeni. Es pateiktu, ka mēs noteikti sarāsim to tanti un viņa tā vairs nedarīs, tev nav par ko uztraukties, viss nokārtots utt. Un jāizrunājas ar audzinātāju, kas bijis. Nu, vismaz es tā darītu ar savējo, man tas nostrādā.
krikse01
Re: lūdzu iesakiet
09.11.2009 10:30
Liels paldies jums par atbalstu!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 25?
Ziņa: