Pašnāvība

Aizsāka Deivs 

nu ja
Re: Pašnāvība
10.11.2009 10:46
tā jau arī notiek, - gara aptumsuma vai netrisināmu problēmu brīdī kāds pieņem lēmumu beigt dzīvi un to realizē - kā 30gadīgs 2 bērnu tēvs pakārās mans tēvatēvs un tādēļ bojā gāja arī mazā tikko dzimusī mana tēva māsiņa. vai tās materiālās problēmas bija tik neatrisināmas, lai dzēstu divas dzīvības? tad arī bija krīze, ulmaņlaikā..
Re: Pašnāvība
11.11.2009 00:39
Mums katram ir sava pieredze par to, kā ir, kad ir ĻOOTI slikti. Nav labāku ieteikumu un nav sliktu ieteikumu- ir vienīgi dažādas iespējas, no kurām tēmas autors var izvēlēties piemērotāko tieši sev. Jo tikai Deivs pats zina, cik slikti viņam ir.
Re: Pašnāvība
11.11.2009 20:02
Vēl interesanta tēma, kas iet blakus tēmai pašnāvība/dzīve ir - izmisuma stāvoklis un ko es ar to daru...
nu ja
Re: Pašnāvība
12.11.2009 08:03
interese un izmisums ir antonīmi, un, ja ir interese par dzīvi, tad nav izmisums, Milda! :)
Re: Pašnāvība
12.11.2009 09:17
ja ir izmisums, tad ir... pat tad, ja ir ļoti liela interese par dzīvi. dažkārt ir "dēmonu" pieteikšanās brīži paralēli vislielākajai interesei.
nu ja
Re: Pašnāvība
12.11.2009 09:39
šamaņi labi dzenot ārā dēmonus, bet dzīvot ir forši bez dēmoniem :)
Re: Pašnāvība
12.11.2009 20:10
Interese un izmisums nav antonīmi, manuprāt. Ja tev ir izmisums, tev nav vienalga. Vai tad, kad tev viss vienalga, izmisums var būt? Tad tev ir p..... Pa manam - tev ir izmisums, jo vairs nezini, kā....bet dzīvot gribi.
Re: Pašnāvība
13.11.2009 20:16
Nu kas ir, Deiv? Ja gadījumā Tev vēl tāpat, varbūt vari piezvanīt man? Vismaz drusku palīdzēšu.
29125916

Guntis Veiskats

* * * * * *
Ļaujiet sev bût laimîgiem.
Re: Pašnāvība
13.11.2009 22:22
Pa manam: ir viss vienalga, jo ir bezcerība. Bezcerim ir liels sakars ar izmisumu.
ef
Re: Pašnāvība
20.11.2009 14:14
Deiv, turies , kā redzi cilvēkiem nav vienalga . Viņi tev vēl labu :) viss var mainīties uz labo, meklē izeju, runā ar saviem tuviniekiem un nezaudē ticību. Zinu, ka nav viegli, bet - lūdzu turies!! p.s. pavisam banāls ieteikums- pameģini kaut vai vairāk dzert negāzētu ūdeni 2 litri dienā~ + garšīgi paēst un tā.
Re: Pašnāvība
20.11.2009 21:26
Es nezinu tādu izmisumu, kad viss vienalga. Citreiz, kad ir bijis izmisums, labāk ir - kad viss vienalga. Bet ir bijuši šoka stāvokļi, piem., tuva cilvēka nāve. Sākumā - it kā sapratu, ka noticis kas šausmīgs, bet pirmajā vakarā pat sāpes neizjutu, kā pa miglu. Pēc tam gan viss nāca vaļā. Sāpēja ļoti, ļoti, ļoti, bet zināju, ka tikšu tam pāri, kaut man teica - Tu netiksi. Tad laikam bija ļoti lielas sāpes, bet ne izmisums. Izmisums ir bijis, risinot psiholoģiska rakstura problēmas, un tad sajūtas ir bijušas šaušalīgākas.
Re: Pašnāvība
20.11.2009 21:28
Bet Deivam - lai arī cik traki un grūti šķiet, izturi, un tu iziesi no tās situācijas. Kamēr ir ļoti grūti, meklē atbalstu! Palīdzēt var, cerība ir vienmēr un ar laiku ''debesis noskaidrojas".:) Man ir bijis tāds izmisums, ka es neko parakstīt vai skaidri pateikt nevaru, ka tev liekas - viss brūk.... bet..tiek tam pāri...un ir OK. Turies, tu to vari :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 10?
Ziņa: