seja

Aizsāka trakais 

trakais
seja
22.12.2009 03:46
problēma tāda. man ir uz priekšu izvirzīti zobi. līdz ar to sanāk seja no sāniem izskatās stulbi - no priekšas esmu izskatīgs vīrietis. bieži vien sabiedriskajā transportā, uz ielām, vispār publikā cenšos ar sānu nesēdēt. pats šīzīgākais ir tas, ka vienīgais kas par manu defektu kaut ko ir teicis ir mana zobārste.
es patiesi pašlaik uzskatu, ka man neveicās ar pretējo dzimumu tiešī šī iemesla dēļ. kad biju jaunāks, bija vieglāk. domāju ka vecākām meitenēm ir lielākas estētiskās prasības.
šīs domas mani vajā jau vismaz pāris gadus. ir periodi kad par to tiek aizmirsts, līdz ar to nejūtu vājumu kontaktos ar pretējo dzimumu. līdzko ir piedzīvots kritiens, atgriežos pie sava defekta.
zinu, ka var labot sakodienu, bet varbūt ir jālabo kaut kas cits?
Re: seja
22.12.2009 13:56
Nevis seja jālabo, bet domas par sevi(tās ir tavas un tu pats tā par sevi domā).
Ir tūkstošiem cilvēku ar jocīgām sejām- viņi gan precas, gan šķiras un bērnus audzina. Sievietes meklē Vīrieti, ar kuru var labi sadzīvot, nevis Bildi no modeļu galerijas.
Vīriešiem pastāv iespēja uzlabot savu izskatu ar bārdu un ūsām.
jjkjk
Re: seja
22.12.2009 16:12
plastiskās operācijas taču mūsdienās arī pastāv
trakais
Re: seja
22.12.2009 18:42
to jjkjk:
kāda vēl plastiskā? lūpu griezīsi un stiepsi? tak domā ko saki, umņiks b*e
Re: seja
22.12.2009 19:13
ar stomatologu jārunā... vai sejas- žokļu ķirurgu varbūt?
Re: seja
22.12.2009 22:16
Tev vēl ir paveicies - Tev ir tikai viens rakurss, kurā, kā minēji, izskaties stulbi.
Ir cilvēki, kuri grozies kā gribi, izskatās stulbi, tizli, neglīti, dīvaini(tādā pretīgā nozīmē).
Manuprāt, ja Tev ir viena detaļa, kura it kā nepatīk ar to ir iespējams samierināties, kaut kā nepiedomāt vai domāt par alternatīvo izskatu. Bet bieži vien ir pilns komplekts - liela galva, liels vai mazs/ierauts zoklis, friicisks un liiks deguns, nokaarushaas vai izvolbītas acis, tādas kopējas sejas proporcijas, kā citplanētietim, tā varētu turpināt...
It kā jau tāpat, par brīnumu, daži no šīem cilvēkiem saiet kopā, veido attiecības, un visi parasti brīnās - kā tas ar to vispār varēja, vai arī vinsh jau varēja atrast ko labāku.
Bet vispār LV ir diezgan neglīti vīriešī kopumā, tā ka konkurence te nekāda un salīdzināt arī nav ar ko.
trakais
Re: seja
23.12.2009 06:19
paldies drudzi par pozitīvo atbildi. par vīriešiem, tas ko tu saki atļaušos nepiekrist. ja jauniešus var skaitīt pie vīriešiem, tad mums ir liels potenciāls. esmu redzējis daudz diezgan normālus čaļus.
Re: seja
23.12.2009 08:33
Pēdējais teikums gan bij subjektīvs mans novērojums, kas ir radies uz LV skaisto sieviešu fona un salīdzinot ar cittautu vīriešiem(itāļiem, frančiem, grieķiem).
jjkjk
Re: seja
23.12.2009 16:40
ja labi grib, par naudu visādus defektus var novērst. tā kā, ja kaut kas pašu neapmierina, jāķeras klāt pie kaut kādas darbības, nevis jāprasa padomi forumā. šeit neviens defektus neizlabos
Re: seja
23.12.2009 22:41
Dažiem te zems pašvērtējums. Pašvērtējumu ar skalpeli nelabo. Var jau sagriezt, sašūt un piešūt nez ko, bet cilvēks tik un tā atradīs 101 iemeslu, kāpēc nebūt labam cilvēkam, ja par sevi ierasts domāt slikti.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.12.2009 22:48 by kachenite.
Re: seja
23.12.2009 23:31
Autors jau beigās arī uzdod jautājumu:" ...bet varbūt ir jālabo kaut kas cits?"
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 14?
Ziņa: