hronisks bezmiegs

Aizsāka bene 

Re: hronisks bezmiegs
23.01.2013 20:25
šite ir viens, bet palasi netā vispirms atsauksmes.

http://psihoterapija.lv/2/member/aivisdombrovskis

hipnoterapija kā kuram, dažiem ļoti labi, dažiem pilnīgi nekā... tā kā zināms finansiāls risks, jo nav lēts pasākums.
Re: hronisks bezmiegs
28.01.2013 23:48
kas ie audio psihoteknika?krievu valodu saprotu.Kādreiz esmu lietojusi mgneB6 -labas zāles pamē'hināšu ,bet baldirjānus -nē.
Re: hronisks bezmiegs
29.01.2013 01:11
Pamēgii magniju ar kalciju kopā,jo-citreiz viens magnijs vien nepalīdz tik labi,kopā ar kalciju-daudz labāk,ja stress,miega traucējumi,Audio-tas ir psihoterapeita balss,kas saka nomierinošas frāzes,attiecīga mūzika,nu drīzāk-hipoterapeits,ne psiho,nesen viens cilvēks pamēgināja-raksta-kā sāk klausīties,tā izslēdzas:) problēma bij-trauksme.
Varu iedot linku,pašai jāielādē,bet rīt.ja iteresē -raksti,audio bezmaksas.

jekabs19@inbox.lv
Re: hronisks bezmiegs
29.01.2013 22:35
Man jautājums.
Kāds ir mēģinājis Polyphasic sleep(Uberman sleep schedule) miega režīmu. Iztulkošu latviski, tas ir miega režīms, kur tu dienā guli tikai 2-3 stundas, sadalot dienu tā. Paguli 20-30min, tad 4h augšā, tad atkal 20-30min paguli, tad atkal 4h augšā. Režīms paredzēts darbspējas uzlabošanai. Vairāk laika, vairāk padarītā.
Interesē vai tas vispār strādā? Varbū kāds ar pieredzi var padalīties?
Re: hronisks bezmiegs
30.01.2013 11:52
Paldies par atbildi.centīšos kontaktēties.jā tā ir laba lieta tādu gribētu.esmu arī pierakstījusies pie dakteres hipnoterapeites Zariņas,kura arī sola pēc tam iedot ierakstu ar ko palīdz uzlabot miegu.
Re: hronisks bezmiegs
30.01.2013 12:11
LIPA
linkus ieliku topikā-guļot jocīgas sajūtas

Pirmais ir jāielādē no depositfile,pārējie 2 ir tāpat klausāmi,domāju,ka hipoterapeita iespējas varētu smagi atpalikt,jo-nu šis ir labākais,kas vispār ir.Vēl ir relax audio,tos arī sameklēšu,ielikšu visu kkur augšdaļā,lai visi var lietot.

jekabs19@inbox.lv
Re: hronisks bezmiegs
30.01.2013 12:20
http://books.tr200.net/v.php?id=1344859

šis vēl gulēšanai,ir vēl......:)

jekabs19@inbox.lv
Re: hronisks bezmiegs
13.08.2013 14:31
Man ļoti labi palīdz Alfastim. Informāciju var atrast:
www.alpha-stim.lv
Es un tu
Re: hronisks bezmiegs
27.08.2013 00:13
Pamēģini Alpha-Stim terapiju.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 23?
Ziņa: