Palidziet!!! Izkrit mati!!!No AD???

Aizsāka spanishgirl88 

Palidziet!!! Izkrit mati!!!No AD???
30.09.2012 20:31
Shodien atskartu, ka esmu zaudejusi daudz matu un tik shodien pieceljoties no gultas (pedejas 2 nedeljas parsvara pavadiju pa gultu pagalam depresiva un zaudejusi interesi par izskatu) sapratu, ka mati saujam krit ara...ieprieksh nebiju pamanijusi, bet man tagad sakas shoks no ta. Manam bralim ari no stresa paradijas matu izkrishana, pie tam lielos plankumos. Nevelos klut par skutgalvi...Kadam ir nacies sastapties ar ko tadu, tas no kadam konkretam zalem vai tiri no stresa? Un ja kads ir lietojis AD daudz, kuriem ir tadas blakusparadibas????
Re: Palidziet!!! Izkrit mati!!!No AD???
30.09.2012 21:13
nebūs vis no zālēm, turklāt coaxil, ko Tu lieto, ir pilnīgs sīkums.

Drīzāk jāārstē depresija un trauksme.
Re: Palidziet!!! Izkrit mati!!!No AD???
30.09.2012 21:20
Skaidrs, paris tabletem gan biju redzejusi pie blakusparadibam matu izkrishanu, tapec tagad tads satraukums...laikam tomer no stresa...jo ta pedejas nedeljas ir vairak ka parasti. Tik sho problemu nebiju pamanijusi, lidz shodien izkapu no gultas...
Re: Palidziet!!! Izkrit mati!!!No AD???
30.09.2012 21:36
nu,izplatītākais iemesls ir dažādu vai visu vitamīnu trūkums,es arī pusmūžu domāju,ka lietoju pietiekami....mana sieva arī vairs nesūdzas par matu izkrišanu,kas agrāk bij dramatiska,kādus 10 gadus.

jekabs19@inbox.lv
Re: Palidziet!!! Izkrit mati!!!No AD???
30.09.2012 21:40
Un kadi vitamini man trukst???
Tagad es ta nopietni uztraucos...
Re: Palidziet!!! Izkrit mati!!!No AD???
30.09.2012 22:03
parēķini, cik dienu Tu sabiji gultā...

katru dienu cilvēkam izkrīt 100 mati, nu tātad sareizini... visi šie mati tagad ir Tavā gultā, jo gultu tak laikam nekārtoji.

par zāļu instrukcijām un matiem (kā arī citām "blaknēm") runājot:

instrukcijas raksta tāpēc, ka cilvēki tiesājas, un tad tajās piemin visu, ko tik vien var iedomāties. dažkārt cilvēki ar psihiskiem traucējumiem domā, ka psihiatrija ir viņus noindējusi, lai gan viņiem galvā sēž slimība un savērestības teorija, bet viņi tomēr tiesājas, un zāļu kompānijas negrib maksāt saviem advokātiem.

plikgalvība dažkārt rodas sievietēm klimaksa laikā, bet antidepresanti tādas ķīmiskas izmaiņas organismā nerada. arī psihiatrijas pacientu vidū, pat pansionātos, kur ir cilvēki, kas lieto ļoooti lielas zāļu devas, nav nekādas izteiktas plikgalvības...

bet vai Tu šo laiku esi kārtīgi ēdusi? droši vien nē... nu un tad varbūt ir jēga palietot kādus vitamīnu kompleksus kopā ar minerālvielām, parastus, ko pārdod aptiekā.
Re: Palidziet!!! Izkrit mati!!!No AD???
30.09.2012 22:05
matiem visi,bez jokiem-tb-kompleksie ar mikroelementiem,varu pateikt ko paši lietojam,ja interesē.un jārēķinās,ka mati ir samērā kaprīzi-jādzer diezgan ilgi,kamēr kļūst veselīgi.

jekabs19@inbox.lv
Re: Palidziet!!! Izkrit mati!!!No AD???
30.09.2012 22:06
Ivar...uzraksti man u email, kadus tu lieto... shoreiz laikam tiem vitaminiem ir speks...
Re: Palidziet!!! Izkrit mati!!!No AD???
01.10.2012 18:29
uzrakstīju:)

jekabs19@inbox.lv
Re: Palidziet!!! Izkrit mati!!!No AD???
02.10.2012 01:01
Ha zancha, a es te pastāstīšu savas Elicea 20mg blakusparādības, kā ir ar to ka čurājās pats biksēs pa pilītei Failu hostings Un es domāju kas pa figņu, ka nevaru saturēt Failu hostings pirmā doma bija prostata Failu hostings



Edited 1 time(s). Last edit at 02.10.2012 01:02 by enfuego.
Re: Palidziet!!! Izkrit mati!!!No AD???
02.10.2012 17:46
Es tev saku...es esmu lasijusi, ka no dazhiem AD ir tadas blakusparadibas, ka shermulji skrien par kauliem...
Re: Palidziet!!! Izkrit mati!!!No AD???
02.10.2012 19:18
nelasi instrukcijas un nebūs šermuļi,tur uzskaitīts viss,kas kaut vienam cilvim bijis,bez tam-galvenokārt tāpēc lai neviens nevarētu iesūdzēt farmkompāniju,ka nav brīdinājuši.a tā-saraksta gandrīz visu ko var iedomāties un neviens neko viņiem nevar izdarīt,kaut tās blaknes cita ir 1 no 10 000 000 cilvjiem.

jekabs19@inbox.lv
Re: Palidziet!!! Izkrit mati!!!No AD???
02.10.2012 20:34
spanishgirl88 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es tev saku...es esmu lasijusi, ka no dazhiem AD
> ir tadas blakusparadibas, ka shermulji skrien par
> kauliem...

bet atrodi vienu cilvēku, kam viss tas ārprāts ir bijis, tikai tādu, kas nesirgst ar šizofrēniju, alkoholismu vai tml., kam "zāļu blaknes" ir slimības izpausme... tas nav tālu no psihiatrijas sazvērestības teorijām.

starp citu, pie depresijas arī var būt uzmācīgas domas, kad sāk "rādīties" visādas "blaknes"...
mikipele
Re: Palidziet!!! Izkrit mati!!!No AD???
04.10.2012 18:28
Man arī drūmi krita mati. Bet tas bija laikā, kad bija šausmīga trauksme, stress, bezmiegs utt. Viss no VD. Tagd esmu mierīga kā jūra, esmu pabeigusi paroxetīna kursu, un vairs nekas nekrīt. No sākuma arī domāju, ka paroksetīns pie vainas. Bet kad mēnesi biju dzērusi to, tad matu krišana apstājās. Tā ka secinu, ka drīzāk stress un pagalam nelāgs psihiskais noskaņojums pie vainas.
Re: Palidziet!!! Izkrit mati!!!No AD???
04.10.2012 18:37
enfuego.. un tagad vairs nedzer taas zaales???
kas tad taa par blakusparaadiibu?pirmoreiz dzirdu
Re: Palidziet!!! Izkrit mati!!!No AD???
04.10.2012 20:33
A vot ir tāda nesaturamo blakusparādība, un tieši no Elicea, bet tas tikai terapijas sākumā, vēlāk vis normāli.

Ā piebildīšu, ka seksā ilgāk es turu lietojot AD Failu hostings
Re: Palidziet!!! Izkrit mati!!!No AD???
04.10.2012 20:55
a man no zaaleem negribas vispaar....frigiditaate piemetusies laikam
Re: Palidziet!!! Izkrit mati!!!No AD???
04.10.2012 23:31
Man ir tā ka no nomierinošām tieši naktī spotāni seksu gribās ļoti.
Re: Palidziet!!! Izkrit mati!!!No AD???
04.10.2012 23:53
opaa..un sieva dabuu truukties vai arii pats sev izpaliidzi/ :)
Re: Palidziet!!! Izkrit mati!!!No AD???
04.10.2012 23:54
hāhā man negribās atbildēt....
Re: Palidziet!!! Izkrit mati!!!No AD???
06.10.2012 18:41
Normali...es te jautaju par matu izkrishanas iespejamo celoni, bet te sarunas iet par sexu...:D
Re: Palidziet!!! Izkrit mati!!!No AD???
06.10.2012 21:42
ap seksu tak visa pasaule griežas:)enfuego laikam negrib teikt,ka sievu modina:)

jekabs19@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 1?
Ziņa: