Trauksme

Aizsāka May 

May
Trauksme
31.10.2012 16:48
Ikdienā jūtu ļoti traucējošu trauksmi. Tādēļ aizgāju pie psihiatra. Rezultātā 9 mēnešus lietoju Rexetin. Sākumā vairākus mēnešus pus tableti, kādus 2mēnešus veselu tableti, tad atkal pusi, tad pakāpeniski atmetu. Atmetot jutu nelielus reiboņus un uznāca neciešama trauksme. Pēc kāda laika reiboņi pārgāja bet trauksme tagad ir tieši tādā pat līmenī kā pirms Rexetin lietošanas. Nezinu ko lai daru, jo pilnvērtīgi šādi jūtoties es nespēju dzīvot. Ir arī depresija. Kopš vairs nelietoju ir pagājis gandrīz mēnesis. No dabīgām zālēm kā Nervostrong u.tml. nejūtu nekādu nomierinošu efektu. Negribas rādīties cilvēkos. Lūdzu iesakiet kā rīkoties.
Re: Trauksme
31.10.2012 18:35
Ja Rexetin lietošanas laikā bij labi,tad varētu būt,ka vēl jālieto,paralēli varētu lietot vitamīnus ar mikroelementiem,omega3,ar triptofānu bagātas olbaltumvielas,kas palīdzētu mazināt depresiju.Vēl derētu vispār atrast depresijas cēloņus,tie var būt psihologiski,var būt arī ķīmiski,kaut kas,kas līdz šim tomēr nav pamanīts.

jekabs19@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 31.10.2012 18:35 by ivars61.
Re: Trauksme
31.10.2012 19:57
ja tā ir psiholoģiska lieta, tad shēma ir vienkārša.

zāles nekā neārstē; kur biji, tur arī paliki.

jautājums ir tāds: vai pa zāļu lietošanas laiku mēģināji saprast, no kurienes trauksme? piemēram, vai gāji pie psihoterapeita, vai meklēji kādus citus sevis izprašanas un izzināšanas ceļus?

zāļu lietošana ir duāls jautājums: no vienas puses, kā var dzīvot, ja neko nevar izdarīt? no otras puses, zāles veicina t. s. iemācītās bezpalīdzības veidošanos un mazina spēkus cīnīties pašam, bet jāzina, par ko īsti cīnies...

domāju, ka neviens nekā konkrēta nemaz nevar pateikt, ļoti pašai jādomā.
aberz
Re: Trauksme
31.10.2012 21:11
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> zāļu lietošana ir duāls jautājums: no vienas
> puses, kā var dzīvot, ja neko nevar izdarīt? no
> otras puses, zāles veicina t. s. iemācītās
> bezpalīdzības veidošanos un mazina spēkus
> cīnīties pašam, bet jāzina, par ko īsti
> cīnies...

????????///
interesanti
Re: Trauksme
31.10.2012 23:08
Nu tjipa Runcene gribēja pateikt to, kad zāles paļubomu liek atcerēties to ka tas viss ir nepareizi!
Re: Trauksme
31.10.2012 23:36
Varbūt zāles drīzāk ļauj aizmirst ka kaut kas ir nepareizi,bet-tas ir tad,ja lieta ir psihologiska.
Bet stresa sekas noteikti ir arī ķīmiska rakstura.

jekabs19@inbox.lv
aberz
Re: Trauksme
01.11.2012 08:08
nupar pa rādio dzirdēju ka ar zālēm kupē (vaikā tur) agresīvus pacientus
a labas zāles ir dārgas

tāpec tāszāles ir vienas un tāspašas <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
īštenībā tas ir krimināls noziegums tāpat kā slepkavot cilvēkus ar dresētiem suņīem
jo psihiatri jau pilnīgi nojūgušīes kā traki suņi kas vienreiz iekodusī nevar apstāties

būtībā ārstēšanu ar zālēm jāpielīdzina piespiesu izolēšanai vai
medikamentozai rīcībspēju ierobežōsanai attaisnojoties ka pacients ir

un tad sākās... raksti ko gribi
a iemeslu var atrast kādu gribi, tāpat kā profesionālajiem slepkavām vienmēr ir darbs
vai greizsirdība vai korupcijas nodevējs vai personiskas kautkādas vai politiskas

vienkārsī kāds idiots iedomājies ka ir var būt gurāks par dievu un sāk kā traka lapsa
kos t visiem pēc kārtas

ar ko tas psihiattrs atšķirās no ta trakā kurš metās virsū cilvēkam kas viņu tūlīt noslepkavos
ar zālem ilgstošai mokošīai nāvei psihiatru pūznī vienā no padomju konclāģeru pēdējām paliekām

tur ar medicīnu nekas nav saistīts

galvenais ka zāles ar ko glušī aresīvus hokejistus zaļumballē vai nabaga mājsaimnieci kaurai kaķis novedis
līdz ārprātam ir vienas un tās pašas a diagnozes ir tapat kā pasomju laika noliktavas grāmatvedība
vai izvestā sniega daudzums vai tas ko ēd vakarīņās pēc darba mājās bernudārzu slimnīcu pansionātu
vai līdzīgas iestādes darbinieku gīmenes :-) utt

tāpec nevaig šeit ārstēties un mūciet prom
kautgan ir sadisti pie kuriem nāķ rindā civleķi lai tikai viņus pamoka
bdsm klubi un visādi dīvaiņi... nu tiem laikam ir domāts šitās psihiatrijas kurss
aberz
Re: Trauksme
01.11.2012 08:16
aberz Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Runcene Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
>
> > zāļu lietošana ir duāls jautājums: no
> vienas
> > puses, kā var dzīvot, ja neko nevar izdarīt?
> no
> > otras puses, zāles veicina t. s. iemācītās
> > bezpalīdzības veidošanos un mazina spēkus
> > cīnīties pašam, bet jāzina, par ko īsti
> > cīnies...
>
> ????????///
> interesanti


īštenībā es lau un lasu un nevaru saprast kas te rakstīt
zāļu instrukcijāir rakstīts kautkas cits un no pieredzes zinu
ka zālem ir konkrēta visai sssdīa iedarbība

runcene kad tu saksi lietot savus ikdienas trankviļus
un pārvāksies pie savējiem... tu r būs labi pa velti baro
un arī tie daudzi slavni cilvēki tur ir bijuši aktieri un kas tik vēl

tas ir parasta leita nu veselības iestāde taču, ja sāksi bujāņīties tad tev iedos vēl
miegazāļes būs vēļ labāk...

domāju ka tur ir tava īstā vieta kur nonākušī daudzi no tiem kas klausās tavus
murgus
Re: Trauksme
01.11.2012 11:08
aberz
Nu bet tie kas neklausās vai tad ir daudz labāki?Pilnīgu zāļu nelietošanu jau visiem tomēr ieteikt nevar,jeb Tu domā ka var un vajag?

jekabs19@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 02.11.2012 14:50 by ivars61.
aberz
Re: Trauksme
01.11.2012 13:23
ivars61 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> abera
> Nu bet tie kas neklausās vai tad ir daudz
> labāki?Pilnīgu zāļu nelietošanu jau visiem
> tomēr ieteikt nevar,jeb Tu domā ka var un vajag?

nu ja cilvēks ir daudzmaz speciālists un nav zem zālēm tad viņš pats zina kad kuram jālieto
bet vaig cilvēkam izskaidrot lai vīņš saprot kas tas ir

es saku ka cilvēkam ir jāzina kas tas ira tās zāles
es pats biju profilaktorija un redzēju kā baro vienkārši leponexu miegam vienalga kas tur noklūvis
cilvleki ar depresiju kam kauns par sexu runāt un draugs pametis lidz černobiļās apstarotajam un
narkomāniem vienkārši bez izņemumuma....

zinu cilvēkus ar ko dienēju ko pā sava laikā 20g atpakāļ kas jeglavā tusēja par negribēšanu dienēt
nu tobiš lietojušī zāles zinu kā viņi arškiras no citiem kas ir mōčīti

vienk šitās zāles tiek izrasktitas kā konfktes
ikdienas trankvilizators kas stimulē seratonīna izstrādi smadzenēs

un?
cilvēks kas 2gadus palietojis tās tabļtekas vēl pēc 7gdadiem pēctam nav cilvēks
kā pusdullas mušas, viens ko pazīstu miris cietumā otrs nogalinājis 2 cilvēkus
un ko tik vēl bet es viņus zinu un zinu ka sākums tai fišķai ir pshiatrs un ripiņas
drusku vēl pshidaktera māksla tjipa runcenes hipnoze un cilvēks izdara pašnāvību
tadā veidā...

tāka labāk nelist vienk šitajā sistēma

tapat es zinu civlēkus kas ir ar smadzeņu bojājumiem stipri atšķirās no ierindas cilvjiem
un neko nelieto un naks ar viņiem neno tiek dzivo un dzīvo
varu derēt ka ja tādu ievestu kādā kabinetā uzreiz būtu piedurknes augšā un jooo rekur studenti skataties tipisks
adījums civlēkam it tas tast as un zāles lomkas psihiene un cauri
Re: Trauksme
01.11.2012 17:10
aberz davai tieši un konkrēti, nevis palagi. Zālēm varbūt ļoti, ļoti daudz visādu blakusparādību, jo organismi mums visiem ir nenormāli dažādi un katram sava psihe un reakcijas, es tās instrukciajs vispār vairs nelasu, nav nozīmes, jo tos simptomus un datus nevar nemaz tā apkopot, kā viņi instrukcijās ira apkopojuši, ka 1000<1 un tā tālāk. Par "čurāšanu apakšbiksēs", ka pats nevari nokontrolēt, arī instrukcijā nebija rakstīta tāda blakusparādība no AD.



Edited 1 time(s). Last edit at 01.11.2012 17:11 by enfuego.
aberz
Re: Trauksme
01.11.2012 20:26
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> aberz davai tieši un konkrēti, nevis palagi.
> Zālēm varbūt ļoti, ļoti daudz visādu
> blakusparādību, jo organismi mums visiem ir
> nenormāli dažādi un katram sava psihe un
> reakcijas, es tās instrukciajs vispār vairs
> nelasu, nav nozīmes, jo tos simptomus un datus
> nevar nemaz tā apkopot, kā viņi instrukcijās
> ira apkopojuši, ka 1000<1 un tā tālāk. Par
> "čurāšanu apakšbiksēs", ka pats nevari
> nokontrolēt, arī instrukcijā nebija rakstīta
> tāda blakusparādība no AD.

konkrēti psihotropās vielas iedarbojas uz seratonina dopamina un līdzīgu vielmaiņu
tādējādi radot eiforiju uzrāvienu vai kutko katram citu bet sabojā to vielmaiņu neatgriezeniski
tipiski taspats kās nerkotikas , piem LSD trakākā narkotika radās ar topāšu uzdevumu lai
bērniem palīdzētu mācīties, bet neizdevās

tagad arī kautkādus zāles ir hiperaktīviem bērnien utt kautgan jābūt tādam kāds esi

paraktiski galvā rodas putra, pieņēmu ka līdzīgi izsulta galvas traumas vai pirmsnāves
stresam lidzīga kurai ir ilga rehabilitācija vajadzīga pēctam

ja izdodās tjaunot kautko tad atcerās kautko no bērnības vai kautkādiem citiem laikiem
kas sen aizmirsts vai vēlkautkādi brīnumi , jūk koordinācija viskas notiek putra galvā
domas šaudās sazin kas notiek

īštenībā tas ka pacienti raujās pie psihiatra ir aŗi rezultāts tam kas ir pārtikā
pieņēmu ka arī alkoholā utt

Legālā narkotika E621
Nupat tīrīju virtuves skapīti un beidzot saņēmos izbērt podā kādu puskilogramu dzeltenīga, vilinoši smaržīga pulvera, kam pa virsu rēgojās modrību iemidzinošas burkānu un pētersīļu druskas. Sen nebiju šim porķim pieskārusies, bet skopulība liedza rīkoties radikāli. Jā, atzīstos, biju kādā prāta aptumsuma mirklī padevusies atlaižu vilinājumam un nopirkusi kaut kādu vegetveidīgu garšvielu, kas, kā vēlāk atklājās, manu dzīvi padarīja neizturamu. Ik reizi, kad šo garšvielu piebēru ēdienam tā kā sāls vietā, uz savas ādas izbaudīju tās izraisītās blaknes: uzpampušu mutes gļotādu un smaganas, kā arī sūrstošu mēli. Kaut kas līdzīgs mani piemeklē, ja ēdu sabiedriskās ēdināšanas vietās, nopērku kādu tūliņ ēdamu gaļas izstrādājumu vai uzcienājos ar čipsiem. Kas ir šis it visur lietotais pulveris, ko sauc par garšas pastiprinātāju E 621 jeb nātrija glutamātu?

Portāls http://www.evielas.lv atzīst, ka pēc ilgstošām diskusijām ar speciālistiem ir samazinājuši vielas kaitīgumu no «Uzmanies!» uz «Nav ieteicama!». Protams, ka pārtikas ražotāji cīnīsies līdz pēdējam, lai panāktu, ka mediji melnu sauc par baltu, nu labi – vismaz par pelēku. Tas nekas, ka E621 tiek vainots ne tikai gremošanas, bet arī asinsrites, elpošanas un maņu orgānu sistēmas, kā arī nervu sistēmas bojāšanā. Ēdot pārtikas produktus, kam pievienots E621, var saasināties astmas lēkmes, pasliktināties redze un piemesties ne tikai galvassāpes, bet pat depresija. E621 pelnīti ieceļama pasaulē iecienītākās narkotikas «godā», jo no tās atkarīgi teju visi cilvēki uz šīs pasaules un – jā gan! – arī suņi un kaķi, ko cienājam ar mākslīgo barību. Paši zināt, cik apņēmīgi šie mājdzīvnieki atsakās ēst kaut ko dabīgu – tad jau labāk paliek neēduši, bet ņaudēs vai žēli smilkstēs tik ilgi, līdz kāroto dabūs. Līdzīga situācija ir ar cilvēkiem. Visuzskatāmāk šo atkarību demonstrē buljona kubiciņu un sauso zupu ražotāji savās TV reklāmās: viņi uzbur mājas idilli ar bērneļiem–ekspertiem, kas atplaukst smaidā vien tad, kad iestrēbuši tik ierasto dzelteno pulverīti, un māmiņas–idiotes, kas ar prieku indē savus tuviniekus.

Nātrija glutamāts izgudrots Japānā 1909. gadā; sākumā to gatavoja no sojas, tagad sintezē mākslīgi, un tā pilnais nosaukums ir glutamīnskābes nātrija sāls. Izrādās, ka E621 ir balts pulverītis bez garšas, kas labi šķīst ūdenī un pastiprina ne tikai gaļas, zivju un dārzeņu garšu un smaržu, bet arī paspilgtina tabakas aromātu. Vēl šī brīnumviela notušē bojāta produkta piegaršu un imitē svaigumu arī tad, kad tas jau zudis. Tāpēc jau itin visiem gaļas izstrādājumiem, ne tikai desām, dāsni piebērts garšas pastiprinātājs – neatdos tak vecu gaļu suņiem! Tāpēc jau joks, ka desa taču nav gaļa un to droši var piedāvāt veģetārietim – sak, ēd droši! –, ir samērā patiess, jo pietiek sojas masai pievienot gaļas ekstraktu, garšvielas un E vielu kokteili, kura neatņemama sastāvdaļa ir E621, lai cilvēks ēstu šādu desu, siekalas slaucīdams un pat aci nepamirkšķinot, kāpēc šis veidojums maksā pusotru latu kilogramā, ja labu gaļu var dabūt par 3-4 Ls/kg.

Pirms gadiem četrdesmit garšas pastiprinātāju E621 sāka turēt aizdomās par to, ka tas var izraisīt alerģiju un astmu, kā arī t.s. ķīniešu restorāna sindromu, kas izpaužas kā reibonis ar sliktu dūšu un galvassāpēm. Turklāt ne tikai maziem bērniem, bet arī pieaugušiem cilvēkiem E621 izraisa atkarību, kas iedzimst nākamajā paaudzē.

Esmu lasījusi, ka E621 labi noder tievētājiem, jo, piemēram, liesajai kāpostu zupai piešķir ierasto gaļas zupas garšu, bet man šķiet, ka šis efekts ir īslaicīgs, jo rijības tieksmi jau nesamazina. Ja cilvēks grib atradināties no E621 izraisītās narkotiskās atkarības, vasara ir tam vispiemērotākais laiks – karstumā ēst tāpat lāgā negribas, turklāt dabiskie produkti – augļi un dārzeņi – ir lētāki nekā ziemā. Dzer daudz ūdens, ēd veģetāru uzturu un pēc pāris nedēļām sajutīsi, ka nesasālītam un ar garšvielu maisījumiem nesabojātam ēdienam ir sava unikālā, brīnišķā garša. Turklāt varu apsolīt, ka daudz spilgtāk sajutīsi citas smaržas un uzlabosies redze. Un tauki kusīs paši.
Re: Trauksme
02.11.2012 00:06
Protams, var saprast, ka te top interneta dienasgrāmatas.

Droši vien, ka visi, – gan jautātāji, gan atbildētāji, – grib arī mazliet parunāt, padalīties utt.

Bet aberza vēsture nekādā mērā nav salīdzināma ar šīs tēmas autores vēsturi. Rexetin (un vispār antidepresanti) nav salīdzināmi ar leponex... turklāt gluži nesen par šo lietu jautāju vienai ārstei (psihiatrei), un viņa man atbildēja, ka leponex mūsdienās izraksta ļoti maz un reti.

Principā visi šie raksti ir tikai aberz stāsts un viņa pieredze; droši vien, ka arī viņa sāpe (tad jau tā visa nebūtu tik daudz), bet tas neļauj savu pieredzi uztiept citiem. Tas, ko aberz raksta, pagaidām neattiecas ne uz vienu šeit esošo forumieti, tas attiecas tikai uz viņu.

Zinu cilvēkus, kam ir bijušas problēmas ar depresiju jau padomju laikos, viņi ir lietojuši vecum veco amitriptilīnu, seduksēnu un vēl šo to, kas nu tolaik bija pieejams. Tieši jauno zāļu dēl viņu darbaspējas ir uzlabojušās.

Tā kā aberz skatījums ir viņa skatījums, viņa pieredze ir viņa pieredze.

Un vēl kontekstā ar šo gribētu lūgt, ka arī citi foruma dalībnieki mācītos atšķirt, kas ir viņu problēmas un kas ir cita cilvēka problēmas. Daži ir rakstījuši citiem privātas ziņas un bijuši diezgan uzbāzīgi ar savu slikto pieredzi. Cilvēki sūdzas, jo jūtas vēl vairāk traumēti. Ja cilvēkam ir kāda krīze saistītbā ar depresiju, lūdzu, būsim uzmanīgi. Protams, visnevainīgākais teksts reizēm var atstāt neprognozējamu iespaidu, bet dažreiz pirms rakstīšanas varbūt ir labi ievilkt elpu vai aizskaitīt līdz desmit.
aberz
Re: Trauksme
02.11.2012 05:36
nu protams
runcene
ka dpresijā cilveks ir ievainojms
viņš gaida palīdzību pats netiek galā
u tādā stāvoklī tu viņu pierunā uz antidepresantiem
nu pat tu raksti ka jaunie ADri nav leponex ut ka pieredze ir tikai aberzam

tikai es pats zinu vairāk ka dažus cilvjus ka ir izķēmoti

tieši svarīgi ir tadā bŗidī aizbaidit no tevis prom
Re: Trauksme
02.11.2012 14:31
© aberz: "tieši svarīgi ir tadā bŗidī aizbaidit no tevis prom"

es Tev asociējos ar visu, ko esi psihiatrijā piedzīvojis? Ar psihiatru attieksmi, smagām zālēm, kas laupa sajēgu utt?

Tu domā, ka es to visu neesmu redzējusi?
Re: Trauksme
02.11.2012 14:32
Gluzi preteeji aberz, tu taa biedee cilveeku veel vairaak!
mad no malas
Re: Trauksme
02.11.2012 17:56
...nja...runcenīt, Tavs kasiņš ar aberzu izšķīdina viedās domas, kuras paud...ak šīs acis, asinīm pielijušās...:)
aberz
Re: Trauksme
02.11.2012 19:35
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Gluzi preteeji aberz, tu taa biedee cilveeku veel
> vairaak!


es biedēju tos kuri nāk ar bezmiegupēc ikdienas trankviļa
tie kas lieto ir zem jumta vinjus tapat valsts apmaksās
tjipa dabūš grupu un viss

a ti aks to negrib lai laižas

kautgan es padomāju ka tok esmu slims
ir tak feini ja kāds sašūpojās tur abortu vai nē
zagt vai nezagt vai kuram izdauzījis kāds atmorozoks (abizenih v ...)
galvu atnāk pie ārsta tad tas ir īstais bŗīdi viņjus močit uz zāļem
ja civlēks paklūp vinju vaig gazt gar zemi, ta pat dabā ir iekārtots

a to dzer zāles dabūši darbu utt. tagad man pieleca ka tajā laikā kad mācījās tagdējie psihiatri
mačīja zinātnisko komunismu un ja cilvēks atnāķ saka ka iet postā bērni tur gīmene un ir bads
tad ir kādam kautkas jādara vai jābrauc peļņā vai jāperdod kaukkas vai tur reāli lai izlīstu no situācijas
citādi būs gals klāt

a psihiatrs sakak dzer zāļes dabūši darbu uttt
un viss gals kļāt

:-)

ai po fig
nevai g baidīties nekokā
es nometu pīpēsanu šōdien
zāles nedezeru jau daudz gadus
un nevienu ārstu neesu redzējis

bet??
nu jā jo man bails iet pie viņiem
nezinu ko daŗīsu ja kautkas gadīsiees
nejaušī ar veselību

:-(
Re: Trauksme
04.11.2012 20:47
Aberz...
Tavi texti uzliek miksto visiem, kas sheit raksta un dalas pardomas, tu vispar ko sheit dari? es domaju shaja foruma??????????
Pie tam tavi teksti ir as sasoditi daudz kludam un tik gari, ka pat miega zales nevajag, atliek tik palasit tavus nepratigos memuarus....:D
Aizmirstiet par Zolpidemu vai Truxalu, mums tak ir Aberz!!!!!!:D
P.S.kaut gan ka no Truxala no shi var rasties tadas blaknes,ka murgi...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 16?
Ziņa: