Ka Valdiba izmanto narkomanus saviem eksperimentiem!!!

Aizsāka Mr R 

Re: Ka Valdiba izmanto narkomanus saviem eksperimentiem!!!
20.08.2013 14:49
aberz visos produktos ko lietojam uztura ir indes!!!:(
Re: Ka Valdiba izmanto narkomanus saviem eksperimentiem!!!
20.08.2013 14:53
Runcen a precom te psihiatri?
Re: Ka Valdiba izmanto narkomanus saviem eksperimentiem!!!
20.08.2013 16:17
Es Tev varu tikai pateikt, ka viņi iedod tādas ripas, no kurām Tevi nekādi stari neskars, Tu pats to jutīsi. Vairāk gan nekā nezinu.

Tu vari vnk pierakstīties pie psihiatra, pateikt dokam, ka Tev kaut kur ir iebāzts čips, ar ko Tevi izseko, un viņi iedos ripas, ka Tevi nevarēs nopeilēt.



Edited 1 time(s). Last edit at 20.08.2013 16:18 by Runcene.
Re: Ka Valdiba izmanto narkomanus saviem eksperimentiem!!!
21.08.2013 11:49
Runcene! Paldies Tev.
Mhm, Mr R, sāksim ar klozapīnu- 12.5 mg divreiz dienā, pakāpeniski palielināsim, līdz sasniegsim 300- 450mg dienā. Un viss būs ok- neviens vairs neuzbruks ne ar kādiem čipiem u.t.t.
Re: Ka Valdiba izmanto narkomanus saviem eksperimentiem!!!
22.08.2013 10:26
Tas tocna exef,ar tadu doznjaku tocna vairs nejutisi neko!:)
Re: Ka Valdiba izmanto narkomanus saviem eksperimentiem!!!
22.08.2013 12:18
Mr R, esi ko dzirdējis par Morgellona sindromu un tā saucamo "smart dust"?
Re: Ka Valdiba izmanto narkomanus saviem eksperimentiem!!!
22.08.2013 12:43
exef Nu biki palasiju nupat par to smart Dust. Interesanti,un taja pasa laika baisi!:(
Re: Ka Valdiba izmanto narkomanus saviem eksperimentiem!!!
22.08.2013 13:08
Elektroniķi ar lepnumu paziņo, kas ir iespējams un kas nav, paši nenojaušot, ka tehnoloģiskās zināšanas viņiem ir akmens laikmeta līmenī. Tā viņš ir, kā Mr R Tu minēji- prastais cilvēciņš zin tikai to, ko viņam ir atļauts zināt.
Re: Ka Valdiba izmanto narkomanus saviem eksperimentiem!!!
22.08.2013 13:13
Paldies!:)
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es Tev varu tikai pateikt, ka viņi iedod tādas
> ripas, no kurām Tevi nekādi stari neskars, Tu
> pats to jutīsi. Vairāk gan nekā nezinu.
>
> Tu vari vnk pierakstīties pie psihiatra, pateikt
> dokam, ka Tev kaut kur ir iebāzts čips, ar ko
> Tevi izseko, un viņi iedos ripas, ka Tevi
> nevarēs nopeilēt.

runcene tu beidz te ... teikt kautkadas mulkjibas, tikai pie psihiatra lai piedabūtu

redzi īstenībā valdība ir psihiatru eksperiments
psihoatri kontrolē visu jo arī valdība sēž uz ADtiem jo viņi tak pie ģimnes ārstā iet?

un psihiatri paši ir sadzērušīes trankviļus un ir citā pasaulē, reibonī un uzskata ka tas ir normāli
un nenormāli ir tie pērējie...

uttt

ADti ir atkrību radošas zāles no kurām izjas nav, un jo virāk to depresīvo jo
lielāka nauda riežās... tā ir vinkārši ciniska riņķa deja kura noved atvarā...

nerkodīleri
Indes ir paši produkti arī, bet vaig lietot tādus dabas līdzekļus kas izvada indes
no organisma nevis tādus kas bloķē dopamīna izvadīšanu no organisma tādējādi dabūnot
eiforiju

tačū tas nobloķē arī normālu vielmaiņu šūnas aug un mirst oranisms nepārtraukti mirst un
atjaunojas, a ja mirstošas šunas caur limfiem neizvada, tad cilvks ir staiājoša miskaste
un jaunas šunas arī nezina kur rasties...

vispār man maz uztrauc jūsu domas
vink žēl un smiekli nāk..

runcenei afrī zāles nelīdz
skatos kā jau 4 gadus kā mobilo telefonu dīleris čakli dara savu noželojamo
darbu izplatot smadzenes žavējošas vielas tikai tapec ka cilvēkam čips iešūts..

cilvki nav jaseko jebkuru var atrast pēc mobilā telefona, darījumiem kontā
kautvai aizejot uz to pašu labklājibas departamentu tu aizpildi anketu kur norādi
visu kas tev ir un kas tev nav utt

īstenībā par ko uztraukties lai seko
nu un ... seko tu āri

pret sekošanu ir vienkērš līdeklis, ja seko 5 cilvēkiem tad ir ziepes bet ja seko 1500 000cilvēku
tad jau sviests sanāk, kuru tad jāseko ja seko visiem zūd jēga...

ja sko lai apzagtu tad iespēja ka kritīs uz tevi ir 1;1500 000 un tāpat ja seko lai es nezinu ko
tapat ... vieglākir vinnēt loterijā...

kamēr tu neesi izlecis no vidējā iedzīvotāja esi sabaidījis kādu vai esi viegls laupījums kādam
vai nu kautkas kas tevi iebīda mazākā izsekojamo lokā

piem ja tu nonāksi psihiatru datubazē
tad iespēja ka tevi izseko ir daudz mazāk jo tur vēl nav visi iedzīvotāji
tikai kāda 1:4 daļa un sk ka viņus uzpasē

piem runcne visus pazīst
un viņas murgi ir neizmerojmi jo viņa pati ir salietojusies
tad ur ziepes... vinai leikas ka visi ir psihi jo viņa pat nespēj koncentrēties
trim teikumiem un ja kautko nesaprot tad sūta pie psihiatra

a tam ir darbs tads neizlaist nevienu bez zālem, jo viņam pasam seko
darba devējs, ko tad tu pieņem pacientus ja neiraksti zāles
utt
Re: Ka Valdiba izmanto narkomanus saviem eksperimentiem!!!
23.08.2013 09:37
aberz tu esi fors :)))
Re: Ka Valdiba izmanto narkomanus saviem eksperimentiem!!!
23.08.2013 09:38
Tikai biki tevi nesapratu.... Vai Tu zini kautko par tadu temu ka ciposanu,Vai izlasiji to rakstu kuru ievietoju! Un vai tici tam?
Re: Ka Valdiba izmanto narkomanus saviem eksperimentiem!!!
23.08.2013 09:41
aberz! Es nedomaju ka Runcene ar savu ieteikumu velejas ko sliktu,neticu tam. Vienkarsi gribeja ka labak.Tacu es ari neticu tiem dakteriem tiesi ta pat ka tu!
Re: Ka Valdiba izmanto narkomanus saviem eksperimentiem!!!
23.08.2013 09:55
aberz, katrs spriež pēc sevis... nu ko, es tiešām tēmas autoram gribēju labāko, bet lai viņš pats lemj.
Re: Ka Valdiba izmanto narkomanus saviem eksperimentiem!!!
23.08.2013 19:38
aberzam, kā parasti, čips gļučī
es tak ari gribu visiem labāko :-)

runcen tu nerubi fishku, ja cilvēkam ir čips ieshuts tad to var parbaudīt vai vins tur ir
nevis iet psihiatra lai viņu nozālo jo vinam kaukas liekas...

mani piem sūtīja pie psihiatra jo es teicu ka jāmaina vadi elektrības
sita logus un sauca policiju

viss beidzās labi jo vienā dienā pazuda elektrība un vadi sāka degt, labi ka es biju mājā

ar to es gribu teikt ka sievietes pēc dabas ir stulbas būtnes vinas visu uztver emocionāli
arī to ka ir čipi vai ka jāmaksā par elektrību

tjipa latvenergo mani nemīl jo liek maksāt par to ko es netērēju
a būtbā namu pārvaldnieks vārās uz elektrības rēķiniem

pasihiatrija ir sieviete kas ir gatava noindēt visus lai panāktu savu
bet ar to tāpat nekas nemainās

jo ir jāatrod vai ir čips un jādomā ko darīt ar namu vai pārvaldi gāzt vai meklēt
citu dzīvesvietu nevis visus sūtīt ...

palasishu par cipiem
starp citu vidrizak runcen tu pati driz pardosi chipus implantus
:-) tapat ka Ad tus...
nu pirmo rakstu izlasiju
un kas, es ta pavirshi ar tulkotaju
nu bet tas ka eksperimenti tiek veikti un ka ir visādi veidi kā ietekmēt cilvēka uzvedību
sr radio un elektromagnetiskiem utt tas tak katram ir skaidrs

kautvai tas ka pie augstferkvencu raidītājiem ir brīdinājuma zīmes, ka datora starojums ietekmē veselību un uzvedību
to zina visi... bij pat drošības tehnikas normas un vesela industrija kas pasarga no tas ietekmes, protams ka tie
bija jasuta pie psihiatra jo nekas nevar pasargāt no starojuma ja tas WI fi uztver tad vinjsh tur ir , ja no viņa pasargās tad viņš vienkārši
neuztvers vairāk, palasi kautvai el magnētiskā starojuma ietekmi uz cilvēka veselību un metinātāja rokasgrāmatu ...

protams psihiatri to panāk ar tabletem bt rezultats ir tads pats, dīvains cilvēks kursh liekas runcenei normals
jo vina pati ir slima... vienigais ka no ta izvairitie ir neatrasties taja lauka

ka tīšam ietekmē? nu psrs laiku beigas bija runas ka ir speciali raidītaji ko raida uz cilvēku pūli lai izrasītu kautkādu reakciju
piem bailes... ta izklīdinot vai kauko tadu, nu viskas ir un pētī utt... hrenvinj zin ko dara īstenībā bet kašpirovska hipnozes
seanss no valstsvīru runas īpaš neatšķiras, kolektivais dresuras ekspermiments

nu mikroviļņu krāsns pirmsākums bija elektromagnētiska ieroča izstrāde ar to starojumu ko silda gaļu gribēja cept
ja nemaldos japāņus tipa pretiniekus.

Katrā ziņā fizika ir fizika, un ja netic runcene tad lai skatās krievu seriālus kuros vairāk kā citur apņirdz
datorspeciāļistius pretēji krutajiem čaļiem un vienīga atskiriba ir ta ka vinji atrodas nepārtraukti el magnētiskā laukā
a psholoģīki ar elektromagnētisko lauku var ietekmēt apmēram tā ka "j nedarīsi ka teikšu tad aizūtītism un ledlauzi
Ļeņin" nu kas bija pilnīgi neaizasrgāts no radiacijas un visi kas uz vņa strādāja aizgaja bojā...


nu kuka ta
īstenībā hipnozi ka taisa parasti ir kautkāds tur rotējosh riņņķis
mūzka fonā balss īpaša kutkas tāds , kāpēc lai vins no tadiem faktoriem nevarētu būt
saistīts ar elektromagnētisku lauku, kaurkādu dskomfortu tak jūt cilvki , parasti doma ka neetekmē neko
saistita ar to ka nejūt to lauku, bet pagriež lokatoru uz kaķi pa tiešo tad viņam izkŗīt spalvas un viņs dažu dienu laikā nobeidzās
nu ja cilveki nojauš piem priekšnojauta ka viss būs labi vai arī priekšnojauta ka viss būs slikti nu tad
teorētiski tam kāķim būtu jābūt kautkādai priekšnojautai ka vīņu apstaros ar to lokatoru un vinš nobeigsies

a nojautas intuīcijas un šītādi tjipa ka māte jūt savu bērnu pasaules otrā malāk ka viņam kautkas notiek
ir sievišu lietas no psihiatrijas viedokļa šīzofrēniskas, tāpec arī psihiatri dzer zāles jo psihiatres pārsvarā ir sievietes
un zemabziņā jūt ko viņas nodara citiem un lai nenojūgtos dzer zāles lai atslētos no tās intucijas
tjipa sirdapziņas kosmiskās
nu par implantiem vispar izklausās murdžīgi drusku kaukadi audio implanti
nu katrā ziņā praktiski ir tā, ka implants ir elektroniska ierīce... elektronisku ierīci var ieslēgt izslēgt vai arī
sarežģitak vadīt vai pārraidīt audio vai kādu cits datus jebkurā vietāpasaulē, kautvai laika ziņās seko lidojošīem putniem
melnim stārķiem tur ir akumulators un raidītājs... nu sirds aritijas slimniekiem iešuj stimulatoru ar baterijau daždesmit gadus kas strādā
tad jāoerē akal utt....

nu nezinu kas tur par audio implantu bet tādu ampulu kas ievada kādas zāles pēc kaukada radio signāla, nu tur nekas
nereals nav... padomju pshiatru ampulas alkohola ārstēšanai nu bij kautkas tāds... lūk reāla psihiatru audio ampula
ja iedzersi alkoholu mirsi jo tev ir ampula... jābūt idiotam ja domā ka šītāda metode izmantota tikai alkohola ārstēšanai

nu galu galā ja cilvks šauj nost citu cilvēku un ar to lepojās tas ir tadspats audiočīps, piem gruzijas kara varoņi 19gadīgi bērni
a kā ja nešausi tevi nošaus, nu ir narkomānus par vienu devu var pierunāt uz jebko, ADtu lietotājus āri, viņī pat pret nerunā
jo saleksies ar pshatru būs sūdi, kāpec lai viens no tadiem štruntiem nebūtu audiočips vai kas tik vēl, tjipa neklausīsi islēgsim
atkal... kas to zina vispār tur ir iešūts kautkas vai nav,

nu piem ir skaļrunis liels nu pieleik pie auss austiņas, nu ir mazakas austinas ko baz ausī nu ir tadas ko liek pie dzrdes kaula kaukada
nu galva ieksa, nu kaukadu štruntu kuru iesledz pa radio un vinjs izraisa sāpes vai kauko neciesamu sajutu tas ir elementari
un cilveks ir radiovadams. kautgan ertak ir narkomanu vai piem grutupa stila, uztaist par noziedznieku un tad šantažet tjpa
bljn kadas tik metodes nav, piem Pitam Andresonam savulaik piedraudeja novakt bērnus ja viņs dziedas amekaniski
Lemberga vienigais lieinieks nomira Berezovskis pakaras... Peimani nošava un hrev vinju zina cik mežā metjās kautkādi
liecnieki un tikai tādai aprobežotai runcenei jābūt lai ticētu ka kautko tādu nevar daŗit un ka tads netiek darīts

ja ir baktriologīske ieroči, ar radioaktīviem štruntiem indē valts ienaidneikus nu kapec dzerajam var iešut ampulu ka vijsh mirs no alkohola
un kādam nevar iēšūt ampulu ka jāviņš neizdarīš kā saka tad kāds nospiedīs pogu un atvefrsies ta ampula, vai ieslegsies sāpiga skanja
vai izslegsies sirds stimilators nu pilnigi vienalga ko tik nevaig.. tas ir elementari

vel vieglak ir iešut tadu ka kad iet garam cilveks ar to čipu tad atveras durvis vai izkrit tiesi tam clvekam adresets sutijums vai kautkas tads
tadi čīpi ir cukam un citiem lopiem normalas fermas lai nesajauc vaislas laikus potes pastaigas un esanas reizes utt..

nteresanti ar ko cukas kērmenis atšķiras no cilveka implanta ievietošnas ziņā

starp citu trauksme kobrai 11 bjā sita tema apseleta viena serija, taka runcenei ir jasuta pie psihiatra daudzi cilvek ari vacu rezisori kautvai
citētā raksta autors vai kas tik vēl, tikai žēl ka neviens bez manis nepsaka
ka runcen ja tu esi ... tev to pašai jāsaprot jo ja citi teiks tu apvainosies.

un tev ir jāiet pie psihiatra
steidžīgi
Re: Ka Valdiba izmanto narkomanus saviem eksperimentiem!!!
24.08.2013 12:09
aberz, nu kur Tu vari būt tik liels ******, ka spēj iedomāties, ka zini, ko es domāju vai vispār kaut ko par mani.

un tas, ko Tu te stāsti, galīgi neattiecas uz jautājumu.
Re: Ka Valdiba izmanto narkomanus saviem eksperimentiem!!!
25.08.2013 09:13
Re: Ka Valdiba izmanto narkomanus saviem eksperimentiem!!!
25.08.2013 19:30
Nu cik saprotu neviens neko konkreti nezin par so temu! Ta jau domaju,tad jau drosvien esmu viens tads terminators sini pasaule.Paldies par to pasu!
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> aberz,
>
> un tas, ko Tu te stāsti, galīgi neattiecas uz
> jautājumu.


runcen,


nu kur Tu vari būt tik liel(A) ******, ka
> spēj iedomāties, ka zini, ko es domāju vai
> vispār kaut ko par mani.

:-D

:-P
Re: Ka Valdiba izmanto narkomanus saviem eksperimentiem!!!
28.08.2013 09:26
aberz, Tu man (kā allaž) ļoti patīc... :)

Tējas ir savāktas?
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> aberz, Tu man (kā allaž) ļoti patīc... :)
>
> Tējas ir savāktas?

tev tikai tgd pieleca?
tejas ir ceļmallapas, piparmetras 2 zortres un virši
un 4 ķirbji 1 apestc 1 aug un 2 vel tikko sak kilogramoties

man tgd cita navajag :-P

a tev šiza pargaja vai leponex vel jadzer?
Re: Ka Valdiba izmanto narkomanus saviem eksperimentiem!!!
29.08.2013 19:05
pārgāja, bagi labi, kad uz pohām ir kāds, ar ko parunāt :)

ekselenti.

I used to have schizophrenia, but we are ok now :P
Re: Ka Valdiba izmanto narkomanus saviem eksperimentiem!!!
29.08.2013 23:47
Tiem, kuri uztraucās par "smart dust" ... baigais jau nu dust :D tā tehnoloģija jau sen kā veca un kopš 90ajiem gadiem nekas nav īsti pavirzījies uz priekšu... ja tas ir dust...tad rīsi arī ir super mega maziņi ;) pirmais mote miniatūrais verķis bija apm kā rīsa grauds un tāds arī palika... kopš pagājušā gadsimta, nekas nav īsti baigi pavirzījies.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 1?
Ziņa: