Pašpalīdzība veģetodistonijas gadījumā

Aizsāka nēēē!!! 

Pašpalīdzība veģetodistonijas gadījumā
02.02.2015 23:19
Sveiki!

Ciešu no galvassāpēm, kā rezultātā mēdz būt dienas, kad darbā parādu sliktu sniegumu, savukārt, kad galva sāp brīvdienās, mēdzu palikt gultā lielāko dienas daļu.
Domāju, ka tā ir veģetodistonija. Kā varu veikt pašpalīdzību sev? Varbūt, zināt labus info resursus internetā. Lasu angļu un latviešu valodās.

Paldies, visiem, kas atbildēs
Re: Pašpalīdzība veģetodistonijas gadījumā
02.02.2015 23:25
Man palīdzēja Fluanxol un nedaudz aktīvāks dzīvesveids. Bija neirozes krūšu apvidū, tagad jau laikam faktiski pārgajušas. Krīzes gadījumā palīdzot arī Bromazepan, vismaz līdz laikam, kad pamatzāles sāk iedarboties.
Re: Pašpalīdzība veģetodistonijas gadījumā
03.02.2015 09:19
sēdēt uz antideprsantiem un nervus glušījošiem preparātiem... nu nez. Vai to var ieteikt kā pirmo ceļu.
Man arī ārsti uzreiz gribēja uz cipralex uzsēdināt un uzreiz ari lexotanil (bromazepams) arī grūda... PĒC 2 nedēļām uz lexotanil man bija mēnesis vēl 5x sūdīgāks, nekā pirms tā. Nafig.... kādu reizi, ja brauc jumts ok, bet ne regulārai lietošanai. Kā arī no viņiem visiem rodas atkarība. Kādam agrāk, kādam vēlāk.

Ja baigi patīk ripas, es tad teiktu ka fenibuts ir drošāks, bet pats iztiku bez visām ripām. Lēnā garā soļošana, kas pārgāja krosā, pēc tam svarcelšana, CrossFit, pareiza diēta, miega režīms (cēlos un arī tagad cenšos celties, tikai pēc miega fāzēm) utt... gari un sarežģīti, toties bez ripām, ķīmijas utt.

Vienīgi...to VD lai noteiktu, sākumā jāizslēdz visas citas diagnozes. Tas, reizēm aizņem vairākus gadus, kā man tuva cilvēka gadījumā. Un protams, vēlams lai ir med apdrošināšana, citādi tas ir ĻOTI dārgs pasākums.

Bet nu kad man bija 100% skaidrs, ka viss ir galvā...
1. centos mainīt domāšanu... studēju daudz un dažādas filozofijas.
2. sāku katru dienu nostaigāt 30min pa mežu
3. pēc pāris nedēļām jau soļoju un vēl pēc pāris, skrēju krosu. Pa priežu mežu... skaistu, zaļu...smaržīgu
4. izslēdzu no diētas cik vien iespējams taukus (gaļa tikai vistas fileja, biezpiens 0.5%, nekāda krējuma, sviesta utt. Bet pirmā spieduma olīveļļa saprātīgos daudzumos jā).
5. izrēķināju man nepieciešamo proteīna un ogļhidrātu daudzumu, kuru sadalīju 5 ēdienreizēs.
6. 2x 3x nedēļā gāju vannā, kurā mīkstināju ūdeni un lēju klāt zāļu tējas
7. ilgu laiku nelietoju nekādus stimulantus (īstā tēja, kafija, alkohols utt) Kādus 2 gadus šķiet...

īstumā tā... starp citu, ar laiku tas režīms tā iepatīkas, ka ja pienāk laiks kad to piespiedu kārtā jāsalauž...ir lomkas ;) Bet es savus VD tarakānus, šķiet esmu apglabājis labi dziļi.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 03.02.2015 09:25 by Mateus.
Re: Pašpalīdzība veģetodistonijas gadījumā
08.02.2015 00:03
A kā tas daras ka tādiem kā Mateus uzklūp VD... Nu stāsti, ko tu grēkoji? :-)
Re: Pašpalīdzība veģetodistonijas gadījumā
08.02.2015 00:08
Autoram - tev tiešām nevajag līst pie medicīnas. Viss ir tavā galvā- tātad studē literatūru un nodarbini(audzini) sevi.
Re: Pašpalīdzība veģetodistonijas gadījumā
08.02.2015 13:31
Autoram!! Fu tie takš ir dzīves sīkumi, normālas dabas parādības, tas jau nav saistīts uzreiz ar VD vai citām psihēm. Es pats biju jauns un arī tas pats bija, bet es tad uzreiz nemeklēju problēmas psihē, vnk mainīju dzīves veidu!
Re: Pašpalīdzība veģetodistonijas gadījumā
09.02.2015 19:30
Ko nozīmē...uzklūp VD? Tu vsp zini kas ir VD normāli?
Kaut kā šaubos, ka to var iegrēkot vai izgrēkot :D Bet ja galva uz pleciem IT, tad vaļā no tās gan var tikt. Ar ķīmiju to var noglušīt...bet ne vaļā tikt.
Re: Pašpalīdzība veģetodistonijas gadījumā
09.02.2015 20:49
Zinu Mateus.
Man gan nešķiet, ka VD mēdz uzrasties tāpat vien... kaut pārslodze, bet kādam iemeslam ir jābūt. Neesmu sen sen vairs interesējies par to, bet nu bij tak divas nervu puses, kuras nespēja balansēt un tā nu lēnām uz vd noveda...
Neviens jau neteica, ka nevar. Var
Re: Pašpalīdzība veģetodistonijas gadījumā
09.02.2015 21:32
ā tādā zinjā to domāji - jā, sportā pārslodzes bij
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 2?
Ziņa: