Vaginâlâ kandidoze

Aizsāka Kristija 

Vaginâlâ kandidoze
20.08.2002 16:51
Mîïie dakteri un bçdu mâsas! Palîdziet! Esmu nogurusi ar to cînoties! Vai ir kâdas cerîbas ðo kaiti izârstçt?
Baibs
Re: Vaginâlâ kandidoze
21.08.2002 10:42
Neesm gan ginekologs, tacju izteikshu dazjus mineejumus, kaadelj no Tevim "neatstaajas" taa nolaadeetaa kandidoze (iz saviem noveerojumiem).:)
1. Vai Tu paaraak ciitiigi nemazgaajies un vai Tu gadiijumaa nelieto parstaas ziepes?
Iesaku lietot speciaalos intiimos mazgaashnaas liidzekljus, tacju arii tie ir dazjaadi un, manupraat, viens no efektiivaakajiem ir "Dercome Femme". Un veel - nevajag apmazgaatis biezjaak kaa 1-2 x dienaa, lai neizjauktu dabisko mikrofloru.
2. Iespeejams, ka bez kandidozes Tev ir veel kaada infekcija (hamiidijas, ureaplazma utt.), kas pie vienkaarshas "pretseeniishu" aarsteeshanas netiek apstradinaata un visu laiku it kaa uztur iekaisumu, kam slaanjojas pa virsu arii kandidoze.
3. Vai nav taa, ka Tu ljoti biezji nodarbojies ar sexu bez prezervariiva? Lieta taada, ka sperma ir saarmaina un, ja katru dienu taa nokljuust makstii, taa izmaina maksts reakciju no skaabas uz saarmainu un arii rada labveeliigu vidi kandidozei. Nesaku, ka biezjs sex ir kas slikts (taisni otraadi), bet, iespeejams, ka tas ir viens no ceelonjiem Tavai beedai.

4. iemeslu veel ir daudz un dazjaadu - masiiva antibiotiku terapija, imuunaas siteemas izmainjas utt. utjpr. Taa ka nebuushu origjinaala un ietiekshu grizties pie ginekologa, kam vari uzticeeties un ar vinju kopiigi mekleet risinaajumu.
Shodien ir daudz labu medikamentu kandidozes aarsteeshanai un tai nevajadzeetu buut ilgstoshai probleemai.

Velu veiksmi! :)
Paldies! Ðo to jau zinâju, bet ir arî jauna informâcija.
Ja vaginâlâ kandidozes ârstçðana atkârtotoi ir nesekmîga,rodas vairâki jautâjumi:
1.vai ârstçjaties abi ar partneri?
2.vai ârstçðanas kurss tiek izpildîts precîzi pçc ârsta norâdîjumiem?
3.vai netiek lietoti hormonâlâs kontracepcijas lîdzekïi?
Re: Vaginâlâ kandidoze
26.08.2002 09:59
Sveika, dr.Inese!

Man vaginala kandidoze metas no visa ka - no antibiotikam, no smarzigajiem ieliktniem, no smarzigajiem tualetes papiriem, no ziepem, no pulvera Bonux (noteikti ka ir ari kadi citi) ka ari no Kristijas secinaju, ka drosi ka ari no ta, ka parak biezi nodarbojoties ar sexu bez prezervativa (un kapec gan vajadzetu, ja ar viru jau esam precejusies 8 gadus un nav iemesli lai to daritu-iznemot reizes kad mes abi arstejamies no manas senites!)!

Katru reizi aizejot pie arsta un nododot visas analizes man ir viena un ta pati atbile: STS nav atrasts, secinajums: vaginala kandidoze jeb vienkarsi piena sene. Man jau ir panicis pie tiem arstiem piestaigat, ta ka kad vel nebija recepsu sistema, pati uz savu roku jau pirku gan nistatina svecites (kadu citu reizi gyno-pevarylu vai Vagisanu), gan tabletes un veiksmigi arstejos (protams lidz nakamajai reizei kad aizmirsisu ka nedriks lietot ziepes vai iemetisu mazgat biksites savam kermenim nevelama pulveri!!!).

Pie ginekologa eju regulari (pedejoreiz biju s.g. julija beigas), tiek nodotas analizes, utt, censos 1x pusgada veikt apmeklejumu neatkarigi no ta vai man tani bridi ir sene vai nekais nekas (pedejoreiz viss bija kartiba).

Manam senitem ka pirmais "detektors" ir vira locekla galvina, kura piesarkst un uzmetas culinveida jelumini vel pirms man sakusies sviestveida izdalijumi (ir izgajis analizes, arstus, bet atbilde viena - jutiga ada pret maniem "senisveida" izdalijumiem - lietojot nistatina svecites papildus uz locekla smere 5% sintomicina ziedi, (papildus lietojot tanis dienas vel prezervativus), ta ka pa 10 diena arstesanas kursu izejam abi kopa! Un viss pariet pat lidz gada ilgumam!

Tagad, kad ir speka recepsu sistema, tadas lietas ka nistatina svecites vairs nevar dabut, bet tik biezi pie arsta skriet negribas. Vai ir iespeja iegadaties kadas svecites vai tabletes, ko varetu lietot kopa abi ar viru, kad es atkal "apaugu ar senem" un kuras var nopirkt bez receptes???

Paldies jau ieprieks,
Dace
Re: Vaginâlâ kandidoze
26.08.2002 12:30
Labdien! Man regulâri, t.i., ik pçc 2-3 mçneðiem atsâkas kandidoze. Partneris pârbaudîjâs, bet viòam nebija. Un daktere nozîmçja ârstçðanâs kursu tikai man. Parnerim gan bija reakcija - izsitumi. Vai varçtu bût, ka man sçnîte ir no hormonâlajâm tabletçm? Vai ir nepiecieðams griezties pie endokrinologa? Man vairâkas dakteres ir teikuðas, ka tas varçtu bût saistîbâ ar cukurlîmeni (man tas ir 5,6). Vai ir kâds labs ârsts, kas specializçjies ðajâ problçmâ? Pçdçjâ daktere, pie kuras es griezos ar savu problçmu, ieteica sçdçt sodas ûdenî un pçc tam ârçji lietot medu.
acis
03.09.2008 16:22
Labdien!
Man dakters izrakstija jaunas brilles. Bet no tam brilles sap acis, vai tas buru no ta, ka recepte ir par stipru izrakstita? Ja recepti dakaters izraksta par stipru, tad var no vina prasit, lai atlidzina briïïu stikliòu iegâdi?
Re: Vaginâlâ kandidoze
03.09.2008 16:38
Vaginaalaas brilles?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Meitenes,es no sis piena senites esmu tikusi vala pateicoties dietai,ta ka senite ir rauga paveids un uzbriest no cukura,ta nu si senite vairojas no cukura.Es uz 3 nedelam izsledzu jeb kura tipa cukuru( tai skaita ari auglus),pienu,maizi un visu to kura saturaa ir raugs(alus- kandidosei ir ka mielasts).Edu tikai zivi,galu, olas un darzenus uzmanieties ari no sleptajiem cukuriem tadiem ka Kecups,majoneze dazada veida konservi un tt.
Ir gruti to isturet,bet lidz sim biju izmeginajusi visus arsniecibas veidus un mocijos ar so seniti 3 gadus un nu jau gads ka no senites nav ne zinas.
vienkārši Marija
Re: Vaginâlâ kandidoze
06.08.2011 10:27
66041
Šo diētu uzturēt tikai tās 3 nedēļas, vai arī visu mūžu (tas taču nav iespējams)?
Re: Vaginâlâ kandidoze
06.08.2011 11:40
Es ieteiktu pievērst uzmanību ne tik daudz tiem cukuriem cik konseervantu klātbūtnei produktos. Jo konservanti savā būtībā tās pašas antibiotikas vien ir... Agrāk cilvēki tāpat lietoja saldas lietas bet sēne bija relatīvi reta problēma un noritēja daudz neuzkrītošāk un mazāk traucējoši. Visas likstas sākās pēc 90tā gada...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
vienkārsi Marija
Re: Vaginâlâ kandidoze
06.08.2011 14:44
Paldies, Ku.
Tātad augļus ēst tomēr es varu... Citādi būtu beigta, jo man ļoti garšo ogas, āboli, citi augļi.
Atteikšos no maizes uc. kas satur raugu, alus, konservantiem (laikam jau cukurs tagad arī jāpieskaita pie konservantiem).
Re: Vaginâlâ kandidoze
06.08.2011 22:11
Ne, cukurs šajā gadijumā nav pieskaitāms pie konservantiem taču cukura lietošana kaut kādu iemeslu dēļ veicina sēnīšu attīstību organismā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 3?
Ziņa: