labs ginekologs

Aizsāka jeena 

Re: labs ginekologs
02.10.2010 00:46
M.Puķīte ir ļoti patīkama komunikācijā un pie viņas nekad nav problēmu, ir ļoti atsaucīga un ļati pretimnākoša, vienīgais mīnuss ir, ja rodas problēmas. Ja rodas problēmas viņa nereaģēs, visticamāk pat nepamanīs, ka ir problēmas. Zinu to no savas pieredzes. 3 gadu laikā viņa nepamanīja ne ielaistu iekaisumu ne cistu olnīcās. Arī ultrasonogrāfiju viņa neatbalsta, pat grūtniecības laikā. Gtrūtniecības laikā viņai viss likās kārtībā, tikai nezin kāpēc bērniņam sirds beidza pukstēt 9 nedēļā. Nomainot ginekologu izrādījās ir gan iekaisums olnīcās, gan cista. Nevaru apgalvot, ka pie cita ginekologa grūtniecība būtu beigusies ar bērniņa piedzimšanu, bet sirdī ir sajūta, ka puķīte neizdarīja visu, lai glābtu bērniņu :( Pirms izvēlaties Puķīti par ginekologu palasiet komentārus internetā, it kā stulbi, bet es nožēloju, ka neieklausījos.
tizika@tvnet.lv
Re: labs ginekologs
02.10.2010 13:16
Jūrmalniecēm iesauku Dubultu doktorātā dakteri Ramonu Ozoliņu
Re: labs ginekologs
26.10.2010 14:01
Ļoti labi un jauki speciālisti ir AVA klīnikā.Ļoti pretimnākošs personāls.Ārsts konsultācijas laikā visu sīki izstāsta,veic USG izmeklēšanu,paskatās uz krēsla.Ja rodas problēmas var ārstam zvanīt uz telefonu,jautāt analīžu rezultātus.Ja nepieciešamas kādas receptes,tās vienmēr var paņemt reģistratūrā un nav vēlreiz jāmaksā par pieņemšanu.
Daaciite
Re: labs ginekologs
31.10.2010 18:47
dr. Melbārde MFD PĀRDAUGAVA
Pika
Re: labs ginekologs
09.11.2010 12:48
Vai varat dot kādas atsauksmes par - Žanete Bīgestāne? Skaidrs ka katram ir savs viedoklis un grūti veikt izvēli. Bet tā kā vizītes nav lētas, gribas atrast to zelta vidusceļu
Re: labs ginekologs
17.11.2010 20:07
Rīgas 1. slimnīcas poliklīnikā ir Docente - Svetlana Andrejeva, ļoti gudra un objektīva sieviete! Pati mainīju ārstu un atradu nejauši Svetlanu, esmu ļoti apmierināta, tiec uzklausīta līdz pēdējam, uz visiem interesējošiem jautājumiem vienmēr saņemu izsmeļošas atbildes!!!
Re: labs ginekologs
08.02.2011 17:27
sveiki.. vēlejos uzzināt kur Ādažos ir labs ginekologs ??
Re: labs ginekologs
02.05.2011 14:58
jeena Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pukjiite :Dlaba,iejutiga,saprotosa ginekologe pienem veselibas centra 4Kr.Barona iela-dr.J.Bogdanova.
Re: labs ginekologs
06.05.2011 19:19
Es ieteiktu dakteri Skrodeli, strādā gan Stradiņos, gan klinika KZS preti dailes teatrim! Izcila daktere, to saku ne tikai es, bet ari cilvēku kas man to ieteica, tagad arī manas māsas un mamma! Vizīte gan ir 20ls un vispār padārgi, bet domāju šī ir tā lieta uz ko mums sievietēm taupit nevajadzētu (protams iespēju robežās :)
Re: labs ginekologs
10.05.2011 13:00
Man arī dr.Skrodele liekas pat ļoti OK.
Zanda11
Re: labs ginekologs
09.07.2011 00:48
No operas - dakters _ slakt*ers ;)
Neiesaku!!
Nevērīga attieksme, vēlme nopelnīt uz pacientu apjoma un procedūrām, reālo problēmu neizārstēšana, jo tomēr ejot pie ārsta mums ir vajadzīgs ĪSTS sava amata meistars. Vai tad ne tā?....
Zanda 11
Re: labs ginekologs
09.07.2011 00:49
Par Melndbārdi ...
Ja vēl jautājums aktuāls, ieteiktu Dr.Baideklanu Arsā. ļoti feina, jauna, zinoša un iejūtīga dakterīte. Pati esmu sajūsmā, jo beidzot varu teikt- sirds cilvēks. Attieksme ideāla. Vizīte maksā 22 ls, pati domāju,kā nu būs, bet vizīte pilnībā to attaisnoja.
Varu ieteikt savu dakterīti Olitu Melngaili. Viņai ir liela pieredze, laipna, saprotoša. Ja vajadzēs, uzreiz uztaisīs sonogrāfiju. Esmu ļoti apmierinata. Pieņem MFD doktorātā "Mežciems" - t. 67436638
Re: labs ginekologs
12.01.2012 11:11
tizika@tvnet.lv Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jūrmalniecēm iesauku Dubultu doktorātā dakteri
> Ramonu Ozoliņu

es savukart Ramonu Ozolinu NEIESAKU. Nelaipna daktere, savu garastavokli izgāž uz pacientu. Nekad vairs pie viņas nneiešu
Re: labs ginekologs
24.08.2012 14:16
Ljoti nepatika si daktere, ljoti virspuseja, pat negrib vai nespej atbildet uz uzdotajiem jautajumiem, zel izteretie 22ls, esmu vilusies!
Re: labs ginekologs
30.01.2013 12:12
Neiesaku, attieksme briesmīga, diezgan rupja, arī profesionālajā ziņā nav laba ārste
Noteikti nav labs ārsts, attieksme drausmīga-rupja,arī profesionalitāte nav augstā līmenī
Re: labs ginekologs
30.01.2013 15:36
pieredze = apmeklēju

Varbūt būtu pieticis ar vienu komentāru?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: labs ginekologs
04.04.2013 14:33
Arī varu ieteikt Ramonu Ozoliņiu. Turklāt viņa kā sonogrāfe ir ļoti profesionāla, un vinai ļoti uzticos, jo jau pavisam mazos laikos viņa jau pamana un ir atklājusi lielas problēmas. Ļoti gudra un vērīga, uzmanīga ārste.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 8?
Ziņa: