Endometrioze

Aizsāka Evija 

Evija
Endometrioze
29.05.2003 15:38

Labdien!

gribetu uzzinat, ar ko ir saistita shi slimiiba (??). Nezinu pat ka to isti lai nosauc.
Kadas sekas ta var radit?


Paldies

Evija (23)
Sveicinâta,Evija.
Vai Jums ir bijusi operâcija,kuras laikâ ir paòemta biopsija un histoloìiski pierâdîta endometrioze un kâdâ pakâpç tâ ir traktçta?
Gaidu atbildi,ar cieòu dr.Gasiòð.
Evija
Re: Endometrioze
29.05.2003 23:45
Ne, paldies Dievam, nav bijis nekas tik nopietns. Man tas tika diagnosticets, tacu ta bija tada "datordiagnostika", nekadas analizes neesmu veikusi. Tapec noteikti, ka sapratigakais, ko varu darit, ir griezties pie ginekologa.
Gribeju uzzinat vel kada zinosa cilveka viedokli par so problemu.

Paldies!

Evija
Evija,endometriozes diagnozi apstiprina tikai laparaskopiskas operâcijas ceïâ,paòemot biopsiju.Ja diagnoze ir apstiprinâta,tad ir nepiecieðama specifiska terapija.
Tâ izraisa sâpes mazajâ iegurnî,neauglîbu,pie grûtniecîbas-neiznçsâðanas draudus,menstruâlâ cikla traucçjumus.
Ar cieòu dr.Gasiòð.
Evija
Re: Endometrioze
30.05.2003 14:08

Paldies par atbildi.

Tad sanak, ka ar tadu drizak "netradicionalu" diagnostikas veidu, to nemaz 100% drosi nevar noteikt? Vai medz but pazimes, kas liecinatu par so slimibu?
Linda
Re: Endometrioze
30.05.2003 16:26
Man zinaams, ka endometrioze parasti ir saistiita ar ljoti stipraam saapeem meeneshreizhu laikaa.
Kelly
Re: Endometrioze
31.05.2003 23:18
Nebût tas nav saistîts ar stiprâm sâpçm MR laikâ, man tâdu vispâr nebija. Bet endometriozi konstatçja tikai laparaskopijas laikâ, veicot ârpusdzemdes grûtniecîbas operâciju. Pirms tam taisîja vairâkas USG un neko tamlîdzîgu neatrada.
Kelly Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nebût tas nav saistîts ar stiprâm sâpçm MR laikâ,
> man tâdu vispâr nebija. Bet endometriozi
> konstatçja tikai laparaskopijas laikâ, veicot
> ârpusdzemdes grûtniecîbas operâciju. Pirms tam
> taisîja vairâkas USG un neko tamlîdzîgu neatrada.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 12?
Ziņa: