Holtera moritorēšana
25.11.2013 22:01
Sveikii, man ir 22 gadi, varat lūdzu pateikt kāds cik poitīvi vai negatīvi ir šie Holtera monitorēšanas rezultāti?

Holtera monitora pieraksts 24 stundas. Sinusa ritms 46-126 x min. Videji 75 x min. Diena vid. 68-76 x
min. Nakti vid. 55-57 x min. Pieraksta laika registre 1 kambaru un 109 priekškambaru ekstrasistoles.
Pauzes virs 2 sek nefikse. QT lidz 400 ms. Butiskas ST-T segmenta novirzes no izolinijas neregistre.
Re: Holtera moritorēšana
28.11.2013 06:49
Nu buutiibaa jau viss ir normaa, iznjemot taas ekstrasistoles.. varbuut tev ir vnk nepaveicies ar laiku (nav gadijuma peec loti aiznemts un stresains laiks shobriid??) Pielauju, ka pa naktiim nespeej aizmigt delj tam ekstrasistoleem.. Ar laiku pieradiisi :)) Varbuut arii vegetativa distonija
Re: Holtera moritorēšana
28.11.2013 10:35
Jā, tieši tā, nevaru aizmigt dēļ viņām. visa troblierēšanās parasti arī sākas pirms gulēt iešanas, biju pie ģimenes ārsta, pi ekardiologa, patreiz tikai saka ka smagā stadijā nervu veģitatīvā distonija un esot daudz jāatpūšas un jāizguļās. Nevaru teikt, ka neguļu daudz, bet laikam ne pietiekami.

Es negribu pierast pie sirds kūleņošanas, es gribētu ar lielāko prieku mierīgi iet gulēt.
Re: Holtera moritorēšana
28.11.2013 12:01
ja veģetatīvā distonija ir tā somatizējusies, manuprāt, vajadzīgi medikamenti; vai nu antidepresanti kopā ar trankvilizatoriem (pēdējie īslaicīgi) vai jārunā ar kardiologu + psihoterapija, citādi jau nekas nemainīsies, zāles šo kaiti neārstē, tikai piestutē grūtākos brīžos.

dziļākajā būtībā tā nav medicīnas, bet gan psiholoģijas lauciņš.
Iztulkojiet kads manu,

ritms videji diena 110x, minimali 53x, maksimali 188x, nakti videji 78x.

Retas SVES (lidz 3h)

Retas VES lidz 35h monomorfas un monotopas, izejosas no laba kambara.

Pauzes un ST nav konstatetas.

Uz fona nevar izslegt supraventikularo tahikardijas paroksizmu 41 sec ilgu frekvenci 122x.
Re: Holtera moritorēšana
17.10.2019 21:35
Sveiki. Paludzuet ari man saprast..
Sinusa ritmi diennakti 59-131 x min, videji 76 x min ar daglabatu dienas un nakts diferenci.
Dienas laika retas VES 10-20 stunda no kuram 1 epizode para VES. Nakti VES neregistre
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 16?
Ziņa: