jaukas attiecîbas

Aizsāka poga 

poga
jaukas attiecîbas
22.07.2006 23:42
Daudzi cilvçki ir vientuïi. Daudzi ir palikuði vieni, jo attiecîbu pieredze ir negatîva. Ir cilvçki kas vçlas izveidot attiecîba, bet baidâ, jo viòiem ir sâcis likties, ka laikam nemâk tâs veidot. Tâpçc lûdzu jûs padalîties pieredzç un savâs domâs par to, kâ izveidot skaistas attiecîbas. Kâ saprast tâs nianses, kuras ïauj citiem cilvçkiem izveidot jaukas attiecîbas.
Re: jaukas attiecîbas
23.07.2006 00:20
Man liekas ka to ir ljoti gruuti aprakstiit jo attieciibu modelji meedz buut visdazhaadaakie. Nu kaut vai tas pats slavenais krievu "Ja nesit taatad nemiil".
Varbuut sho gudriibu vajadzeetu smelties no seriaaliem :)

Bet manupraat labaakais pamats attieciibaam ir godiigums no abu partneru puses.
poga
Re: jaukas attiecîbas
23.07.2006 00:58
Ku! Varbût tu varçtu nedaudz vairâk pastâstît par to, ko tu domâ ar abu partneru godîgumu attiecîbâs?
Re: jaukas attiecîbas
23.07.2006 01:17
Es domaaju to apstaakli ka vienam partnerim pret otru nav nekaadu nosleepumu. Nedz attieciibaa uz bijushiem notikumiem nedz patreizeejiem nedz arii attieciibaa uz nodomiem.
Tagad jau daudzi uzskata ka otram partnerim nav viss jaazin un katrai pusei nereti ir padomaa draugi un draudzenes ar kuriem otram nezinot var satikties. Nemaz nerunaajot par to kaa tiek sleeptas visas slepenaas velmes un iekaares.
Re: jaukas attiecîbas
23.07.2006 10:45
ku! - Nu, tâ ir utopija! Noslçpumi ir vajadzîgi un tiem pat jâbût. Atklâtîba vienmçr un visur ved tikai uz ðíirðanos. Kâ arî labâk grçku noslçpt, nekâ uzkraut otram, lai viòð arî mokâs. Ai, nu tas jau visur aprakstîts, ko tur jaunu pateikt...
Es uzskatu, ka mans vîrs mani pazîstlabi ja par 40%, bet tas netraucç mums tîri veiksmîgi dzîvot kopâ jau 19 gadus...Ja viòð mani pazîtu pilnîbâ, domâju, sen jau es bûtu viena. Tâ lûk!
Re: jaukas attiecîbas
23.07.2006 11:13
Flegma, es tev piekrîtu. Uzticîbai gan savâ starpâ vajag bût, bet katram ir tiesîbas uz paða dzîvi .



Edited 1 time(s). Last edit at 23.07.2006 11:13 by strawberry.
deviln
Re: jaukas attiecîbas
23.07.2006 11:38
garaam ir tiekt "jaukas attieciibas"
nekad un nevienam attiecibas nevar buut jaukas
varu dereet ka flegmai arii ir taadi pashi striidi un konflikti kaa visiem tajos 19 gados bijushas, taatad taas no taa viedoklja nevar suakt par jaukaam

es tomeer piekritiishu KU!
ja attieciibas nesliipee ar godiigumu un atklaatiibu tad taa vairs nav patiesa miilestiiba, tur nav nekaa sveeta, kur labums no attieciibaam, kur viens otram visu neuztic, attieciibas jau no taa ir burviigas ka tu visaa vari uzticeeties otram un daliities , un vinjsh tevi vienmeer uzklausiis un meegjinaas saprast iespeejams 10x paarunaajot probleemu neuzskatot ka taas ir gruuti
iespeejams ka flegma nemaz nenojaush ka patiesibaa viirs ir nelaimiigs bijis deelj taa ka melus nekad 100%tigi nenosleeps, tikai shamais klusee, un flegmu tas apmierina

vispaar iedomaajos, 19 gadus abiem nosleepumi viebnam no otra..tas ir psc..divi kuri laizj pa kreizyy gariigi, gan iespeejams fiziski , sagaajushi kopaa..vai nav ideaals paaris ? :))))
008
Re: jaukas attiecîbas
23.07.2006 11:58
Es ar uzskatu, ka labu attiecîbu pamatâ ir bût godîgam gan pret sevi, gan otru. Es jau ar sâkumâ domâju, ka saglabâðu noslçpumainîbas plîvuru, lai puisim palieku kâ neatminama mîka. Tas der tikai sâkumam, intrigai. Kad jau ir izveidojuðâs noturîgas attiecîbas, tad jûtos tikai laimîga, ka visâ var padalîties ar mîïoto - sâkot ar fantâzijâm, velmçm un beidzot ar to kas biedç, par problçmâm ar veselîbu utt. Man patîk, ka viòð jûtas gandrîz kâ balvu saòçmis, ja esmu atklâta pret viòu it visâ. Vçl ir svarîgi uzklausît un nenosodît uzreiz skaïi. Mçìinât saprast, un ja nevar to pieòemt uzreiz, varbût ar laiku uz visâm lietâm skatâs savâdâk.
Vçl ir svarîgi nebaidîties no jûtâm, ïauties tâm un nekalkulçt "ja viòð man tâ es viòam ðitâ".
Es ticu, ka patiesums vienmçr tiek novçrtçts un atalgots, tâpat kâ negodîgums. Tâ teikt karma.:) Bet vajag bût pacietîgam...un strâdât ar sevi. Ja jûties nelaimîgs tad tam ir iemesli. Uh kâ man nâcies sevi lauzt. Jâlien ârâ no tâs egoisma èaulas un jâapskatâs kâds tad no malas izskaties citu acîs.
Îstenîbâ par attiecîbâm varçtu grâmatu sarakstît, bet katram tas modelis tik tieðâm ir savs. Viena patiesîba gan noderçs visiem : mîliet sevi.
008
Re: jaukas attiecîbas
23.07.2006 12:26
Nevaru aiziet pusdienâs neuzrakstîjusi vçl ko svarîgu.
Labas attiecîbas izveidosies tad ja tu un otrs cilvçks jûtas brîvs tajâs. Ja viòð/a nebaidâs izteikt savas domas (daþreiz pilnîgi pretçjas) un strîdoties vajag runât par faktu un neaizvainot personiski. Svarîgi, lai tevi nelauþ attiecîbâs, bet ïauj bût tam kas tu esi. Tad tu pats jutîsi, kas otram tevî neapmierina un mçìinâsi ko labot, bet tas bûsi tu pats, neviens neko nebûs uzspiedis.
Tâ no visa pa biðíam uzrakstîju 100x dzirdçtas patiesîbas, ko kâ jaunatklâjumu tieðâm izbaudu savâs attiecîbâs un tas nostrâdâ.
P.S. Man nebût nav ideâlas attiecîbas un daþreiz nâkas kaukt spilvenâ, bet ir galvenais - ljubovj un tâdçï mçs abi saprotam, ka ir vçrts cînîties un pilnveidot.
opra
Re: jaukas attiecîbas
23.07.2006 12:28
Cik skaisti, ka ir cilvçki, kas tâ domâ - tas attiecîbâ par godîgumu. Es arî domâju, ka nekas tâ nebojâ attiecîbas, kâ skaisti meli vai nespçja izrunâties.
Re: jaukas attiecîbas
23.07.2006 12:34
Ir arî liela starpîba, kâdas attiecîbas ir tad, kad tâs veido divi, vai arî tad, ja ir ìimene un tajâ ir bçrni (un ìimene ir tikai tad, ja ir bçrni). Kamçr cilvçki ir divatâ, tas viss der- 10x pârrunât problçmu mîlçt sevi utt. Bet, ja ir bçrni, tad daudz lielâka nozîme bûs vai gan viens , gan otrs spçj uzòemties atbildîbu. Ja viens to nespçj, tad neko neglâbs godîgums un atklâtîba. Arî par sevis mîlçðanu otram uz kâdu laiku var bût jâaizmirst.
008
Re: jaukas attiecîbas
23.07.2006 14:52
Droði vien bçrni ienes ko jaunu attiecîbâs. Bçrnus droði vien iemîl vairâk kâ partneri.
Nav man vçl bçrnu, tâdçï arî maz ko varu teikt. Tad jau redzçs vçlâk kâ tas iespaidos attiecîbas. Jâ tas ir interesanti...
007
Re: jaukas attiecîbas
30.07.2006 21:51
Izveidot labas attiecîbas var tad, ja cilvçks spçj iznest personîgâ ES centru ârpus savas personîbas robeþâm, spçj klausîties un spçj bût pazemîgs, lai cienîto otru arî vâjuma brîþos.
Re: jaukas attiecîbas
30.07.2006 21:55
piekriitu agentam Bondam:)
007
Re: jaukas attiecîbas
30.07.2006 22:00
Paldies eziiti, ka Tu man piekrîti..:)
Re: jaukas attiecîbas
30.07.2006 22:07
utopija taa mana piekrisana un tava doma, ne?:))))))))))))))))
007
Re: jaukas attiecîbas
30.07.2006 22:26
Un kas nav utopija?
Tontõns
Re: jaukas attiecîbas
01.08.2006 20:19
Es mçìinâju veidot attiecîbas ar sievietçm/meitençm, kurâs iemîlçjos, bet nekad nesanâca. Nu vot.
Re: jaukas attiecîbas
01.08.2006 22:04
...labâkâs attiecîbas pie pilnas putras bïodas...sameklç draugu, kas uzsauks tev trauciòu vairâkas reizes no vietas...
Re: jaukas attiecîbas
02.08.2006 09:43
Jaukas attiecîbas... hmmm.... man liekas, ka tâs ir attiecîbas, kurâs ir stipra païâvîba vienam uz otru, uzticçðanâs.
Vistrakâk ir tad, ja attiecîbâs jûties kâ murgâ, ja tâs tevi garîgi iztukðo...
utt.
Re: jaukas attiecîbas
05.08.2006 15:35
O, jâ, piekrîtu att. ..man tieði nesen bija attiecîbas kâ murgâ un jûtos vçl joprojâm garîgi iztukðota.
Re: jaukas attiecîbas
05.08.2006 15:52
Es nupat lasîju þurnâlâ vienu rakstu un aizdomâjos...tur bija par to, ka cilvçkam attiecîbâs ir jâbût neatkarîgam, nu tâ, pilnîbai paðam par sevi, ne tâ, kâ saka, ka viòð/viòa ir otra âbola pusîte...Vai tâ vispâr var bût (un vai vajag), ka pats esi kâ vesels âbols? Man liekas ka (ja neskaitâm seksu), ka sievietei vîrietis un vîrietim sieviete ir vajadzîga kaut kâdâ emocionâlâ lîmenî un varbût vçl kâdâ...un ka veselumu var iegût tikai kopâ, un atseviðíi tomçr nevar?
Re: jaukas attiecîbas
05.08.2006 17:20
Zemene- manuprât Tev ðoreiz pilnîga taisnîba.Man tas teiciens par âbola pusîtçm vienmçr riebies
feliciana
Re: jaukas attiecîbas
05.08.2006 22:40
nedrîkst iemîlçties. mîlestîba rada atkarîbu, lîdz ar to jaukas attiecîbas nav iespçjamas :)
ruta
Re: jaukas attiecîbas
06.08.2006 10:02
feliciana esi reâla-cilvçks nevar nokontrolçt to vai viòð iemîlas-tas ir cilvçka dabâ
Nu jaa
Re: jaukas attiecîbas
06.08.2006 11:06
Felicianai ir daïçja taisnîba...mîlestîba dara atkarîgu un bieþi vien, skaidrais saprâts saka atta...kad praatu vada stipraas juutas un vajadziiba peec taa otra, un tad iestaajas bezpaliidziibAS SAJUUTA, KA NEVAR VAIRS BEZ TAA OTRA dziivot, taapeec ir jaaspeej sevii saskatiit to veselo aabolu, ka varam justies laimiigi pashi par sevi taadi kaa esam, ka speejam piepildiit savu dziivi un sirdi ar visu, kas nepiecieshams laimei, otrs - kaa dziivesbiedrs padara dziivi skaistaaku un mums ir labi, ja vinjsh ir, bet nevar kljuut atkariigs...tas ir izniicinoshi...
Re: jaukas attiecîbas
06.08.2006 11:51
Mîlestîba rada atkarîbu, bet tas ir cilvçka dabâ- iemîlçties, bet tad vajag saskatît sevî to veselo âbolu un nekïût atkarîgam...tomçr jebkurð pastâvîgs un neatkarîgs cilvçks meklç to otru, tâtad tomçr kaut kas pietrûkst, kaut kas, kâ arî veselâ âbolâ nav? Vai tas nozîmç, ka âbolâ tomçr ir kâds târps ieperinâjies?
Nu jaa
Re: jaukas attiecîbas
06.08.2006 12:00
Protams, ka meklee, meklee to miilestiibas devu, kuru pashi maaksliigi sev radiit nevaram, ko var iedot tikai otrs, protams arii visas fiziskaas baudas.. Jautaajums, kaa saglabaat to savu veselo sapraatu attieciias, iemiileeties, miileet, tomeer nekluut atkariigasm, nepazaudeet sevi un nenorakstiit savu dziivi tam otram.. Kaa izvairiities no slimiigaas apmaatiibas, kad redzam tkai otru, nespeejam iztikt bez vinja, viss zaudee jeegu... No taa vairums baidaas, bet kad iemiilaas, ir jau par veelu...
O
Re: jaukas attiecîbas
09.08.2006 11:25
Iemiileesanas ir atkariba, bet miilestiiba nee. Vieniigi reti kurs cilveks prot miileet. Jau no beerniibas muus vecaaki biezi vien iemaaca veidot atkariigas attieciibas, un taalaak turpinaat to pasu.
Re: jaukas attiecîbas
11.08.2006 14:03
O, vai vari pastâstît sîkâk, kâ mîlestîba, kas nav atkarîba izpauþas dzîvç?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 16?
Ziņa: