esot attiecibaas ar arzemnieku

Aizsāka soreiz ne 

soreiz ne
esot attiecibaas ar arzemnieku
12.08.2006 23:21
ka jums skiet, vai vairuma gadijumu, kas izveidojas attiecibas ar arzemju viriesiem (te es nedomaju tos vienas nakts sex sakarus), vai tam pamataa tomer nav doma, ka taas postpadomju sievietes jau samierinasies ar da jebko, jo luuk padomju laikaa vinaam pat taa nebija ...?????

Sastapos ar taadu itkaa nejausi izmestu fraazi un saaku domaat, vai tas tieshaam bija taa gluzhi nejaushi pateikts jeb tomeer tam ir kaads pamats.. turklat attiecibas tiesham pretendee uz nopietnaam un jau ir gana ilgstoshas .. tomeer dzirdot shaadu fraazi biju pilnigi uz pakalas..

vai ir kaadi nopietni komenti??
pirmo reiz kaut ko taadu dzirdu. biezhaak tiek teikts, ka latvijas sievietes ir skaistas un nav izlutinaatas, taapeec tie aarzemnieki muus taa iekaaro. man jau gan LV puishi labaak patiik
soreiz ne
Re: esot attiecibaas ar arzemnieku
12.08.2006 23:34
nu, reizeem jau kaut kaa tas liktens saved kopaa.. pati jau neskreeju un tiishi nemekleeju to arzemnieku.. savukart ar latvieshu virieshiem kaut kaa nav sanaakushas pat taadas attiecibas .. bet runa nav par to ... vienkarsi runa gaaja par kaadu citu (krievu) sievieti, kura ari ar arzemnieku precejusies un tad attiecibaa uz to ari tas tika teikts ... itkaa ar domu, lai nelecas un lai neteelo kapriizo, ka sitas nepatiik un tas nepatiik . ka luuk TAJOS laikos "jums" pat taa nebija .... hmm.. tas manupraat nemaz nebija labi taa teikt ... mani patiesibaa tas aizskaara ... un saaku domaat - ja nu manaa virzienaa ari kadreiz ko taadu pasaka (parmet)??
nu katraa zinjaa tie aarzemnieki noteikti juutaas paaraaki par lv ljaudiim,kaa nekaa biezaaki, bet ja jau jums tieshaam ir juutas vienam pret otru, tad jau nav ko bremzeet. viena cilveeka teiktais, jau nenoziimee, ka visi taa domaa.
soreiz ne
Re: esot attiecibaas ar arzemnieku
12.08.2006 23:52
nu ja, bet to teica mans draugs.... tapec jau taads apmulsums...
Re: esot attiecibaas ar arzemnieku
12.08.2006 23:57
Nu vispâr - ja cilvçks tâ saka, tad viòð tâ domâ, droði vien nepadomâja ka Tu blakus, un izspçra. Var bût arî cits variants, ka viòð Tevi par tâdu "postpadomju" neuzskata, tâpçc atïaujas komentçt citu draudzenes. Izvçlies kurð variants labâk patîk ;)
Re: esot attiecibaas ar arzemnieku
13.08.2006 22:04
nav ko dâïât latvieðu gçnus visâdiem ârzemniekiem!!!
soreiz ne
Re: esot attiecibaas ar arzemnieku
13.08.2006 23:23
nu ja, OGA, paraadi man vienu "tiiru" latvieti :) mums jau visiem visaadi piejaukumi asiniis :) .. bet nu runa jau ne pa to ... :( ja tik vien buutu taa beeda :)
Re: esot attiecibaas ar arzemnieku
14.08.2006 00:36
var padomât ka mûsçjie gçni ir tik izcili, ka citiem tos nedrîkstçtu dot!!
Re: esot attiecibaas ar arzemnieku
14.08.2006 08:07
vienkârði maz
Re: esot attiecibaas ar arzemnieku
14.08.2006 09:23
tas nenozîmç to ka mums jâsçþ mâjâs un jârada bçrni tikai ar latvieðiem. Brivs cilvçks - brîva izvçle, bez tam ðeit "òemamu" kadru ir samçrâ maz.
Re: esot attiecibaas ar arzemnieku
14.08.2006 09:38
Noela

Tev tâda "internacionâla" nostâja, lai bûtu...Esmu konservatîvais liberâlis...:)
Bet tu esi arî "gçnu speciâliste" cik noprotu, tad nu varbût Tu ko zini vairâk par genofondiem un tautas îpaðajiem genomiem.Vienlaik par tâdâm lietâm bija modç runât un arî ðâdi tâdi pçtîjumi notika.
meklçja pat îpaðo baltu genomu (varbût ðo to jaucu- ìençtika nebija man tâ mîïâkâ lieta)
Re: esot attiecibaas ar arzemnieku
14.08.2006 12:35
zinja iz neta:
vaacu jaunie fermeri (tie laikam tie "njemamie") peedeejaa laikaa pasaakushi preceet polietes.
riizons - vaacietes neveelas sasaistiit savu dziivi ar laukiem, savukaart polietes to pienjemot, esot kaartiigas, klusas, jamaas gjimenes veertiibas tur augstaa godaa.

man gan vairaak interesee sociaalantropologjiskais acpekts. Vai ta tie aarzemnieki tieshaam ir labaaki (neskaitot, ienaakumus, iztureeshanos pret sievieti, utt)?

es piemeeram absoluuti nevaru iedomaaties kopdziivi ar cilveeku, kurs runaa citaa valodaa - 1, kuram ir citas veertiibas - 2, kursh nav redzeejis tukshus veikalus, (piedziivojis) smeejies par nu pagaìi, briljanta roku, utt.
Re: esot attiecibaas ar arzemnieku
14.08.2006 13:47
Ko vçlas meitenes?
- naudu :)))
Re: esot attiecibaas ar arzemnieku
14.08.2006 15:24
un ko vçlas veèi?
Re: esot attiecibaas ar arzemnieku
14.08.2006 15:40
Bagaatas meitenes ;-)
soreiz ne
Re: esot attiecibaas ar arzemnieku
14.08.2006 21:06
tas ka runaa citaa valodaa - tas patiesibaa ir forshs pluss - jo taa tu tikai bagaatini sevi.. ar jaunu valodu, ar zinashanaam par citu kulturu utt...

citas vertibas?? jaa , laikam man reizeem taa ir problema, jo neesmu tik izsmalcinaata . kaut gan . kaa nu kuraa jomaa .. vinsh parzin visu par un ap gastronomiju, dzerieniem, etikjeteem .. es savukaart esmu vairaak kulturas pasaakumu cilveeks - maksla, teatris, balets, opera, klasiskaa muzika.. (kas gan nemaz ar neizsledz moderno makslu).... bet te jau laikam mes katrs otram ko vareetu dot .. tikai jamaacaas panemt, nevis spreegaat pretim, jo luuk neesmu pie taa radis...

nu muusu beerni jau neviens nav redzejis tuksos veikalus .. tas jau tagad vairaak kaa veco tantinu un onkulu anekdotiskie nostaasti . protams ar zinaamu background, bet nu pagaatne ir pagaatne...

briljantu roku jau nu gan vini laikam nekad nesapratiis :))))
Re: esot attiecibaas ar arzemnieku
14.08.2006 21:46
un literatûras zinâðanas ar viòiem paðvakas (cik nu man gadîjies komunicçt). Reti kurð par mazo princi dzirdçjis, par Darelu nemaz nerunâsim ;)
soreiz ne
Re: esot attiecibaas ar arzemnieku
14.08.2006 21:47
nu labi, tad jau es tada pati ... ari neesmu par Darelu dzirdejusi .. laikam jau tad japieveras :)
Re: esot attiecibaas ar arzemnieku
14.08.2006 21:49
Nu beidz, Dþeralds Darels tak jauka literatûra, ko bçrniem/skolâ lasît :)
jaajaajaa
Re: esot attiecibaas ar arzemnieku
14.08.2006 21:50
vaacieshiem piemeeram skolaa esot bijusi jaalasa tikai vaacu klasika :(

taa ir lielaas valstiis, kur daudz vieteejie klasikji. bet nu tomeer taads drusku aprobezhots skats uz dziivi tad var izveidoties...
soreiz ne
Re: esot attiecibaas ar arzemnieku
15.08.2006 22:59
hehehe .. kad es skolaa gaaju, laikam taadu nedeva lasiit :) es tak rktiigs postpadomju produkts esmu .. lai neteiktu, ka padomju :)
Re: esot attiecibaas ar arzemnieku
15.08.2006 23:02
nu varbuut esi dzirdeejusi vismaz taadu fraazi "Mana ìimene un citi zvçri"

taa ir Darela graamata. vai tik ne pat pati pirmaa.
skola gan nav obligatava literatura ietverts Dzeralds Darels. un lai gan jau kadu laiku nemacos skola, vel joprojam Darela darbus turu cienja, ta ka ne tikai beniem piemerota lieratura...
Re: esot attiecibaas ar arzemnieku
16.08.2006 12:33
biju pârsteigta, ka tagad obligâtajâ literatûrâ Bokaèo "Dekamerons"
bet tas taèu ir forði. vismaz cilvçkam bûs priekðstats par to, nevis vienkârði variants- dzirdçjis esmu, bet nezinu, kâpçc tik slavens tas darbs...tak tâpat ne jau visi to obligâto literatûru arî izlasa lîdz galam. parasti apmuïïâ tikai tik, lai varçtu plus mînuss "izðmaukt cauri".
Re: esot attiecibaas ar arzemnieku
16.08.2006 13:31
Autorei
Man liekas, ka tagad ïoti daudzâm sievietçm ir attiecîbas ar ârzemniekiem un nedomâju, ka ârzemnieki uztvertu mûs tikai kâ postpadomju sievietes, kas gatavas samierinâties ar visu! Tie ir tikai novecojuði stereotipi.
ritucis
Re: esot attiecibaas ar arzemnieku
16.08.2006 22:23
nenem galvaa esmu kpaa arii ar Kosovieti un....... dziivojam laimiigi....:D
soreiz ne
Re: esot attiecibaas ar arzemnieku
16.08.2006 22:26
man prieks par tevi, Rituci:) ceru, ka man ar savu draugu ari viss bus tiesham loti labi :)
Re: esot attiecibaas ar arzemnieku
17.08.2006 17:52
klau... a kursh teica, ka aarzemnieki ir biezaaki? :D
Tie kas te atbrauc varbuut... taapat kaa cilveeki kuri no LV brauc uz aarzemeem atpuusties ir biezaaki par tiem kas nebrauc. Bet pilniigi visaas pasaules malaas ir gan bomzhi gan nabadziigie utt. :) piedodiet ja sagraavu iluuzijas :)))

Man riebjas rasu sajaukshana, naaciju sajaukshana, bet no taa vairs nekur neizbeegt. Tagad negjeri un dzeltenie dzimst lielai daljai muusu sievieshu... skumji bet taada dziiv.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 10?
Ziņa: