Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??

Aizsāka tepatvien 

Sveiki, man tada neliela problema galvaa rosaas. Kadam liksies smiekliga, kadam mulkiga, kadam vispaar neraisiis emocijas. Bet nu man raisa un tapec jau ari rakstu :)

Vardu sakot man ir draugs ar kuru taisos dzivot kopa. Nav latvietis un nedzivo latvijaa. Viss butu forshi un burviigi, ja ne dazas lietas, kas mani mulsinajusas no pasa sakuma, bet jo talaak, jo vairaak pat saak kaitinaat. Un taa kaa bail, ka tas neizversas kaadu dienu pat neprognozeejamaa dusmu izvirdumaa no manas puses (nu jus jau zinaat, kaa ir kad krajas, kraajas un tad pat sikums var izraisit ugunsgreeku), tad nu gribas pavaicat jusu padomu kaa labaak rikoties sajaa situacijaa.

Tas kas mani bezgala kaitina - vins nemitiigi ar zobiem knibina roku nagus, sausmigi pretiigi skali snauc (velk) deguna saturu uz ieksu un skali laizh gaazes pat manaa klatbutnee. Vel vinsh meedz ar zobubakstaamo bakstiit zobus, turklaat biezhi un pat tad, kad nemaz nav eedis. Tas zobu bakstaamais ir atsleegu piekarinaa taadaa struntinaa iestiprinaats un man liekas, ka tas jau pirmkart ir nehigieniski ar to vienu bakstaamo menesiem ilgi nemt laukaa un bakstiit zobus un likt atpakal un atkal no sakuma.. turklaat tak ik pa laikam. Nu besii laukaa, tik tieshaam besii ..

Nu labi, varbut vinam tikl trakas problemas ar zobiem, ka nevar bez taas bakstishanas iztikt. To vel vareetu pieciest.

Bet gaazu laishanu, skalo snaukaashanos un nagu graushanu - to es tieshaam nevaru paciest. Man fisizki uz nelabumu met taas ainas un skanas. Turklaat visu manu sameeraa garo apzinigo muzhu ir maaciits, ka visas siis padarishanas ir loti nepieklajigas un nu sabiedriskaa vietaa jau nu noteikti nav daraamas. Bet kaa lai es sarodu ar siem vina tragiskajiem ieradumiem ???????

Tas nu es gribeetu vaicaat pec kada gudraaka padoma - kaa lai rikojas??? Kaa man ar vinu runaat, lai neaizvainotu??

Varbut arzemees viniem nav nekas traks sabiedriskaa vietaa laist skali gaazes pat neatvainojoties, varbut ari skali snaukaaties un grauzt nagus ir pieklajigi??

Ziniet, es te biju iedomajusi, ka varbut es vareetu kaut kaadaa veidaa ar vinu parunaat un luugt vismaz manaa klatbuutnee to nedariit??? Kaa jums skiet?? Vai tas nebutu paraak daudz prasiits??

Es jau saprotu, ka iespejams ari man ir kaadi trukumi vai ipasibas, kas vinu varbut tracina. Bet nu neesmu ieverojusi, ka es dariitu ko tik nepieklajigu un uzkritoshu. Varbut maajaas staigaajot ar chiibinaam mazliet sluukaaju :))) Bet es saprastu, ja vinsh ar mani parunaatu, ka vinu kas traucee.

Kaa ir °juusu atiecibaas?? Vai tad tieshaam nav nekas taads, kas trauceetu un varbuut pat kaitinaatu??? Vai ir kaada pieredze kaa ar to tikt galaa?? Kaa izrunaaties ar to otru, jo taas tomeer skiet visai delikaatas lietas ....

Tiesham priecashos par padomiem, ja vien busiet spejushi so te izlasit lidz galam:)

UN ja kas, tas tiesham nav joks, bet gana sasaapeejusi probleema... Tapec no tiesas priecatos par labiem padomiem vai vismaz kaadu pieredzes stastu ..
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
21.09.2006 02:02
Es nesaprotu kaa tu vari buut kopaa ar cilveeku ko tik lielaa meeraa neieredzi. Vinjam naudas daudz vai kas par lietu?
Laikam viòam laba dvçsele :)
Tachu Aarzemnieks!
Ja vieteejais beelelinjsh izpildiitu visas mineetaas darbiibas, sen jau buutu pa durviim aaraa. (Bet teksts gan peec provokaacijas izklausaas IMHO)
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
21.09.2006 09:21
pirmais teikums: "Sveiki, man tada neliela problema galvaa rosaas", taalaak seko nelielaas probleemas izklaasts uz 5 A4 lapaam...


kaa vienmeer, retoriskais jautaajums - kaads arii izlasiija ?!
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
21.09.2006 09:55
Nu nezinu...bieþi vien ir tâ, ka liekas, ka mîïotajam civçkam nepiemît nekâdas dabiskâs vajadzîbas, viòð nekakâ, neèurâ, nesvîst...nekâdas vâjîbas arî nç...hm, nu es domâju, ka viòð jûtâs brîvi un dabiski...dari tu tâpat
madcynics uzjautrinoties
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
21.09.2006 10:12
...krieviem ir apzîmejums - bidlo...tâds arî paliks...gribi kretinizçties lîdzi - uz priekðu...
...ieòirdzu - ârzemnieks...virscilvçks...
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
21.09.2006 12:37
Patieðâm- kâdas ir viòa izcilâkâs vçrtîbas?
Varbût tâs atsver visus uzskaitîtos sliktos ieradumus??
Par deguna shnjaukshanu jaasaka - ir, ir aarvalstiis taada lieta, ka degunu skalji shnjaukt ir ok (kabatslakatinjaa), tachu ne "vilkt uz iekshu". Katraa zinjaa, ja man te kaads pie auss skalji shnjauc degunu un turklaat veel ilgi un ljoti ciitiigi, tad to "kompensee" kaarteejais Excuse-moi, kas skan pa labi un pa kreisi. Vinji laikam domaa, ka ar atvainoshanos viss tiek izliidzinaats.
Bet runaa jau, ka varot pierast... Vinji to uzskata par dabisku lietu, mees, latvieshi, jau tie kompleksainie :)
var bût audzinâtie?
Varbuut :)
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
21.09.2006 13:49
Plant- liekuïi
Pievienosimies eiropai - cînîsimies ar liekulîbu. Ar sab transportu nebraukðu, filmas skatîðos mâjâs, iepirkðos netâ.
Nee, ar sabiedrisko transportu vajag braukt! Tur vislabaak var degunu shnjaukt!
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
21.09.2006 14:53
Parasti jau ðâdas darbîbas sâkas pçc ilgas kopdzîves, kad pirþ un klepo un nekaunâs. Bet kâ citi cilvçki, piem., viòa ìimene, draugi - arî tâpat dara?
madcynics uzjautrinoties
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
21.09.2006 14:56
...kam sakâs,kam ne...
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
21.09.2006 15:01
Tâ tik vçl trûka, ka mâjâs pirdienu nevarçs izlaist - tad uzreiz gâzes klât!
madcynics uzjautrinoties
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
21.09.2006 15:06
...nu ja...:))
..pçc tam brînâs - mana govs...mans âzis...
..un - þik - pie citas jumpravas vai puisieða :))
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
21.09.2006 15:36
Nu un degunu vinjsh neurbina un punjkjus neeed? Es reti kad piekriitu madcynixam, bet shoreiz jaasaka, ka labaak nevar pateikt. Taa nav nekaada maza probleeminja, tas chalis ir chau. Piedod, bet nav cita texta.

Tam nav nekaada sakara ar to, ka visi reizeem kakaa, churaa, sviist, smird punjkjojas un pirzh.
tepatvien
Re:
21.09.2006 22:31
Nu nebija taa provokacija. Nekad neesmu redzejusi, kad kaads forumaa provokaciju rakstitu tik garu. Vai tad nav skaidrs, ka cilvekam vienkarsi uz sirds problema uzkaapusi??? Kapec uzreiz provokacija??

Nu redziet, neesmu speciali meklejusi to arzemnieku, taa nu sanaacis, ka esam sastapushies. Bet iespejams taas rozaa brilles vienkarsi ir nokritushas. Esam pazistami jau gana ilgi, bet tiekamies ne tik biezhi - nevaru es nedz darba, nedz naudas deel tik biezhi izbraukaat kaa veeleetos.

Savukart tagad gatavojoties tomer dzivot kopaa (ko patiesibaa es loti veelos, jo jutos loti labi kopa ar to cilveku), mani urda jautajums, cik ilgi es speeshu mieriigi paciest taas lietas kas mani tracina.

Man zhel ja izklausijaas, ka es vinu neieredzu. Taa nav. Vienkarsi ir siis 3-4 ipasibas (jeb uzvedibas paradumi), kas mani tieshaam loti kaitina un tur nu neko nevaru dariit.

Tapec jau ari vaicaaju pec citu pieredzes... Nu vai tad tieshaam visi, kas sagaajushi kopaa, visu vienmeer taa viegli pienem otraa cilveekaa??? Man jau liekas, ka jo ipasi gruti tas ir pieaugus°iem, kad katram jau izveidojusies savi ieradumi un netikumi ... nu kaa lai no pieaugusha cilveeka to dabuu laukaa?? un nesakiet, ka nevajag parveidot to otru - es jau negribu vinu parveidot, bet nu skiet siis kaitinoshaas darbibas tomeer ne man vienai liekas ne visai pieklajigas....

Vai tieshaam nav kaads nopietnaaks ieteikums vai pieredze??? Citaadi pec siem ieprieksejiem komentiem jau saaku justies nepilnvertiga, jo luk esmu atradusi ARZEMNIEKU, kurs jau tad apriori ir kretins ... Nu nevajag tak taa ..
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
21.09.2006 22:39
mans draugs arii meedz 'nolaist balodi' manaa klaatbuutnee. bet tas taa vairaak ar humoru. man jau gan arii nepatiik, pat ja tas tikai joks. bet taa darot vinjsh jokojot saka, ka ir iists viirietis :)
bet ja vinjsh to dariitu nejokojot un regulaari, un veel visaadus liidziigus nikjus, nezinu, es laikam nevareetu pierast. un tas jau kaut ko vairaak tad liecina par pashu cilveeku - vai vinjsh ciena citus vai nee.
var bakstiities un kjibinaaties ap sevi vienatnee, bet ne jau miiljotas meitenes klaatbuutnee, iipashi, ja vinja ir pateikusi, ka vinjai tas nepatiik.
paklausoties sos komentus es sajutos veel sliktaak nekaa jau bija .. laikam jau nemaz nebija veerts te rakstiit..
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
21.09.2006 23:06
nu vieniigais, ko varu ieteikt ir runaat ar vinju veel un veel, sakot, ka tev nepatiik vinja darbiibas un tev taas nav pienjemamas.
ja tieshaam miili vinju un gribi buut kopaa ar vinju, vari meegjinaat iemiileet arii shos vinja nikjus. skaties uz tiem ar humoru, vai kaut kaa taa.
bet ja tev tas galiigi kriit uz nerviem un nekas neliecina, ka vinjsh mainisies, vai tavas izjuutas mainiisies, tad pie nekaada laba iznaakuma tas nevediis.
Es atcereejos vienu lietu, par ko bljauju uz viiru - vinjsh dazhreiz maajaas peec kaut kaadas vecaasmaates iemaaciitas metodes shnjauc degunu izlietnee (nu, taa kaa uz ielas dazhkaart opji dara). Buutu jau labi viss, ja vinjsh tos punkjus visus 100% peec tam noskalotu, bet dazhkaart paliek. Esmu pateikusi, ka man naak veemiens no taadas izdariibas. Saaka klausiit :) Tomeer dazhbriid paliek kaads "zaljums" izlietnee. Tad nu pavisam vienkaarshi peec sunju maaciishanas metodes (kaut gan ne praataa nenaak viiru uzskatiit par suni!) saucu vinju pie izlietnes, lai pats tiira, sakot, ka es to vinja vietaa nedariishu. Taa kaa vinjsh taads paslinks gadiijies, tad tomeer censhas, lai pasham nebuutu, piemeeram, filmas skatiishanaas viduu jaaskrien izlietne mazgaat, ja nu man ienaak praataa tad kaut ko pie izlietnes dariit.
tepatvien
Re:
21.09.2006 23:50
ak sausmas, kas taa par taadu opju metodi???? :))) sausmas kaadas, ko tik cilveeki nedara kaa izraadaas :) es jau saaku teju domaat, ka man vienai gadijies taads ekstra variants ...

nu blaut man uz vinu gan negribaas, tapat kaa man negribeetos, lai kaads uz mani blautu .. es jau veeleetos taa mili un mieriigi to nokaartot, bet laikam aiz savas iedzimtaas pieklajibas nemaaku nemaz taadas lietas skaidri pateikt.. varbuut es paraak jau caur pukjeem runaaju ...

vienreiz braucot masinaa meginaaju to degunaa shaukaashanu padariit par ta°du kaa joku, saakot smieties un sakot, ka mana mamma dabuutu sirdstrieku, ja vinas klatbutnee taa kaads dariitu .. nu laikam jau tas bija tieshaam caur pukjeem, jo nu nekaadi vins uz to nereageeja .. par zobu bakstishanu es gan skaidri un gaisi pateicu, ka lai nedara taa. bet nu tikpat taa dara ..

laikam man nav shadu komunikaciju talanta
hama
Re: Re:
21.09.2006 23:53
Bljaut - tas bija tikai vaards, klusaam to var izdariit iespaidiigaak.

Nu redzi, ir veel pretiigaakas lietas par tava viiriesha netikumiem. Bet izskaust gan to var tikai diezgan "brutaalos" veidos. Taapat nesapratiis vai aizmirsiis.
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
22.09.2006 14:42
Es neteiktu, ka tie ir vnk ieradumi. Grauzt nagus -- tas ir kaut kas ar nervu sisteemu saistiits. Labi, parunaasi maigi, vinjsh negrauziis, bet Tu nezini, kaa tas var naakt laukaa citaadaa izskataa. Nervozais tips kaut kaac.... viss. Ja Tu te raxtiiji, tad cereeji, ka Tev pateix, to, ko gribeeji? Tad tieshaam nebija veerts. Un, ja Tu jautaa, tad tas jau vien noraada, ka iisteniibaa neesi nemaz tik drosha par savu izveeli.

No otras puses -- ja Tu domaa, ka tie tikai taadi siiki ieraduminji, tad kaapeec Tevi tik ljoti ietekmee citu viedoklis? Ir tachu lietas, kas vienam var buut nepienjemamas, bet Tev ar to iespeejams samierinaaties.

Un ja nu galiigi pats optimistiskaakais variants -- galiigi lopiskaa videe ir audzis. Jebkuraa gadiijumaa taas ir sen ieseedushaas lietas. Krieviski ir veel viens vaards -- chmo
madcynics uzjautrinoties
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
23.09.2006 12:12
...Runcen, bravo!!!...puskretinizçtâ pasaule mani vienmâr ir uzjautrinâjusi...lumpenis IR un PALIKS par lumpeni...piekrîtu par visiem 200%...
...drîz dþeks sâks pie galda zupiòu ðïûkt...pçc tam next...atkal next...naivâs sievietes - mîlestîbas vârdâ viss mainîsies...DA NEKAS NEMAINÎSIES..:))..TIKAI UZ LAIKU PIEKLUST....
Laulîbâ esmu 17 gadus. Es pat nevaru pateikt, vai, kad precçjos ko pamanîjuju, tas bija tik sen..Bet atceros, ka man daudz kas krita uz nerviem jau sen. Jaunîbâ likâs, tâds nieks. Bet arî tagad domâjot, tie nieki vien ir, kaut krît uz nerviem.
Mans vîrs izlaiþ gâzes, tikko ienâk pa durvîm, jo darbâ ir cieties, smird uþas. Tâ visu vakaru arî maitâ gaisu. Bçrni ðíobâs, es vçdinu...Saki, ko gribi, nekas nemainâs. Aprunâjusies esmu ar daudzâm sievâm, lîdzîga problçma un vçl trakâkas. Tâ ir galvenâ. Pârçjais ir nieki, kaut ir vismaz 10 lietas, kas kaitina. Vienreiz delfos vai sap bij ðâda tçma, kas tik tur nebija, domâdams neizdomâsi!!!Ja atradîðu, uzrakstîðu, kur bija.
Es zinu, ka viòu kaitina mans ieradums knibinâties ap nagiem un virpinât matus, kad nervozçju. bet tas nu gan ir nieks, man liekas.
Domâju, dzîve ir dzîve, tie tâdi sîkumi, katrâ vîrietî kas kritîs uz nerviem. Ja citâdi viss ok, pieciet.
Nabag madcinic vai kâ tur, tik sterils, neticas gan. Mâjas tâpçc ir mâjas, lai atslâbtu. sabiedrîbâ gan, tas ir cits jautâjums.
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
23.09.2006 13:04
Man ðausmîgi krît uz nerviem, ja kâds çdot ðïapstina...viss cits tad man liekas pupu mizas:-)))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 20?
Ziņa: