pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?

Aizsāka asâ 

Vai jums ir pieòemami, ka radinieki, tçvs, mâte, bçrni(pieauguði), onkuïi, tantes visi kopâ iet pirtî pa pliko?
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
28.09.2006 17:04
Pilniigi pienjemami.
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
28.09.2006 17:11
ar radiniekiem nee.
sveshiem - jaa.
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
28.09.2006 17:16
gh

Skatoties ko tu tai pirtii domaa dariit :)
Es ne ar vienu pliku sievieti kopâ neietu pirtî !!!
Vâcijâ pat publiskâs pirtîs visi iet pa pliko un abi dzimumi kopâ. Man, piemçram, riebjas, bet laikam pieraduma jautâjums.
Es jautâju par radinieku kopîgu pirtoðanos pa pliko.
man pazina iet pa pliko ar saviem senciem,vinai tas pilniigi normaali liekas,,,fui,es pat iedomaaties nevaru ko taadu,,,bet tiem cilvjiem labi,kas bez kompleksiem
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
28.09.2006 19:20
Piekrîtu, fui.
Þçl, ka tâ.
Ja man bûtu ìimene (tb vîrs, bçrni), censtos ðâdus kompleksus neievazât.
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
29.09.2006 09:40
Nu jâ ,laikam, jau pçkðòi ieraudzît tçva krâniòu bûtu visai savâda sajûta.Taèu,ja tas ta bûtu jau no bçrna kâjas,gan jau ,ka liktos normâli.Nezinu.A kas dvielîðus nedrîkst lietot?Obligâti visai ìimenei pa pliko?Nu jâ- vispâr dîvaini.
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
29.09.2006 09:50
ja godiigi, shii teema man asocieejas ar atmodas laika bildi, kur kaads maakslinieks (mailiitis ?!) ar visu gjimeni bija pliki nofochiijushies, rokaas turot kaut kaadu debilu karogu or /?! Bilde tajaa laikaa bija kaut kas WOW! :D

bilde melnbalta, cilvinji dabiski (neskuuti, patizliem rumpjiem,utt).

jebkuraa gadiijumaa man taa likaas diezgan pretiiga.
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
29.09.2006 09:54
wo naðol :D

http://www.camp.lv/lat/kolekcija/darbi/izstade_robezparkapeji/miti/?doc=756

hmmmzz... iisteniibaa nemaz tik pretiigi naua. bet redz beenriibaa nepatika ;o)
Gan jaa gan nee! Atkariigs no ticiibas un situaacijas!
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
01.10.2006 16:30
Tas ir atkarîgs no ìimenes un puiða seksualitâtes.
Ja viòð todara no bçrnîbas tad tas ir normâli. Ja viòam to liel darît pçkðòi,tad tâ ir provakâcija. Ar sievietçm tâ pat.
Kaut kur lasîju ,ka tikai 1% sievieðu ir patîkami redzçt pilnîgi kailu vîrieti. Ir viela pârdomâm.
Pie pigmejiem Âfrikâ kailas sievieðu krûtis un pilnîgi kaili vîrieði ar speciâli fiksçtu dzimumlocekli ir ikdiena.
MÇS, TAUTIEÐI UN MÛSU AUSTRUMU KAIMIÒI esam pieradinâti skriet pakaï un aizstâvçt stereotipus. Tikai 5% ir spçjîgi uzklausît un nenoliegt cita savâdâko domu vai dzîves veidu. Mûsu apziòa nav brîva un mçs nemâkam un negribam cienît cita viedokli, uzvedîbu un izskatu. Kails íermenis izraisa izbrînu vai ðoku, vecâks vai atðíirîgs no "ideâla" íermenis izraisa saðutumu un riebumu.... Tâ ir mûsu paðu debîlâ domâðana. Kails cilvçks nav nosodâms, ne pirtî ne citur. Ir bûtiska viòa uzvedîba. Neagresîvs, neuzbâzîgs, brîvs cilvçks, pirmkârt, ir cieòas vçrts. Pârbaudiet, vai Jûs spçjat bût iecietîgs, izpalîdzîgs, labsirdîgs. Ja nç - tâ ir Jûsu paðu problçma...
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
15.02.2007 23:43
saulis

Bravo!! Horosho skazano... :)
Tontõns
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
16.02.2007 00:37
"pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba? "
Tu esi debils?
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
16.02.2007 09:54
ja vinji jau no ''senseniem'' laikiem visi kopaa iet pirii un juutas labi, tad lai tak iet. nekaadas izvirtiibas nav, ja visi ir gariigi veseli cilveeki.
man arii riebjas visas taas ieðanas pirtii peldkostiimos. ja tur ir cilveeki, kuriem es negribeetu raadiit savus plikumus, tad neeju vispaar. pirts nav vieta tusinjiem, kur daamiites izraada jaunaakos peldkostiimus un vecas vecenes lai nosleeptu celuliitus tup satinushaas dvieljos. uz pirti jaaiet mazgaaties! varbuut tie man taadi vecmodiigi uzskati, bet nu neatziistu pirts+ballite
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
16.02.2007 10:19
vispâr mani tâda dîvaina sajûta pâròçma, kad darba tusiòâ plikus kolçìus pirtî ieraudzîju...
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
16.02.2007 11:22
Man arî patîk pirtî pçrties pa pliko, bet darba tusiòos tas ne vienmçr izdodas. Dþeki iedzer un tad visi lielie pçrçji un runâtâji, ka nekâda prieka vairs. Man patîk tâ intîmi, vai nu pa divi , vai bariòâ ar sievietçm. Vâcijâ tieðâm visi iet barâ , pusaudþu meitenes kopâ ar sveðiem vîrieðiem. Es nevarçju un viss. Atseviðías individuâlâs stundas tur ir noteiktas tiem, kas negrib barâ, piemçram cilvçkiem ar protçzçm utt.
Nu tas atkarîgs no attiecîbâm ìimenç. Ja nav labas vai saskaòas trûkst kâdu radinieku starpâ, tad viòiem noteikti negribçsies kopâ plikiem uz lâvas tupçt. Bet ja strîdu ir saskaòa, tad laikam jau tas problçmas neradîs.

Bet nu par Vâciju tad man interesç, vai tur nav lûriíi pirtîs, kas apskata jauno meiteòu apaïumus? (gan jau, ka ir, un ja ir, tad kâ jûtas tâs meièas, ka visâdi veèi ðamâs nopçta paslepus) :D Man laikam nepatiktu :D
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
16.02.2007 13:05
naivaa

Nu es taa sapratu ka Vaacija nekaada slepus nopeetiishana nenotiek jo vienkaarshi var legaali iet kopaa un visu apskatiit... eh, jaabrauc uz Vaaciju... :)
ku!

Tâ stâvçsi un lûrçsi uz iepatikuðos meièu viòas mâtes un drauga klâtbûtnç? :D

Starp citu, nav obligâti uz vâciju. Aizbrauc uz mûsu paðu nûdistu pludmali vasarâ. Tur tâdas lietas var apskatît. Ej, mierîgi pastaigâjies gar jûru un skaties, cik uziet, tikai viens noteikums, paðam arî jâbût plikam, savâdâk sauc par lûriíi. Man tur patika, inèîgi diezgan, bet sâkumâ bik jâsadûðojas. Tomçr ar radiem nespçju iedomâties tur tusçt. Bet citi, skatîjos, tieði tâ arî dara tur :) Tâ kâ gaidi vasaru un uz nûdistu pludmali :)
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
16.02.2007 13:26
Man liekas, ka tâda pa pliko ieðana pirtî ir stipri atkarîga no tâ, kâdas ir attiecîbas ìimenç un kâ ir pieòemts. Citâs ìimençs radinieki nebaidâs un nekaunâs viens otram izrâdît savus plikumus, bet ir ìimenes, kur to darît nav pieòemts. Tâ kâ neuzskatu, ka tâ bûtu kâda izvirtîba... vienkârði, kas grib tâ darît, lai dara, bet kas nç, lai nedara.
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
16.02.2007 13:28
naivaa

Nu labi, es tachu pajokoju... es esmu atskatijies un paarskatijies taa kaa siekala man sen vairs netek... :) Bet nuudistu ideju es kopumaa atbalstu un vieniigi slinkums uzzinaat kur tas ir mani ir kaveejis doties uz turieni... bet vasara veel priekshaa :)
Inèukalnâ, ja pareizi atceros :)
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
17.02.2007 06:39
mums, par laimi, tadi kompleksi gjimenee nav ievazati, visi miljie radinji uzvedas dabiski un godigi un pirtii iet, lai dabutu tiru garu uz nakamo smago darba nedelju, nevis, lai ar kompleksiem meritos...........
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
17.02.2007 11:47
...ak tad tos tagad sauc par kompleksiem...:)
Tâtad Vâcijâ nav dalîto pirtiòu? Ko tu neteiksi. Kâ ðie izcçluðies uz Eiropas fona -;))
Re: pa pliko pirtî ieðana-izvirtîba?
19.02.2007 10:53
Lietuvâ pat ar zîmi pludmale bija nodalîta vîrieðiem no sievietçm.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 13?
Ziņa: