Sievieðu prezervatîvi

Aizsāka bezvârde 

bezvârde
Sievieðu prezervatîvi
04.10.2006 18:40
Manam draugam ir alerìija no vîrieðu preþiem. Kâ uzvelk, tâ loceklis saplok, un tâ ir vienmçr. Bez preþa nav nekâdu erekcijas problçmu. Tad nu esmu nolçmusi pamçìinât sievieðu prezi, bet, sakiet, vai tas ir tik pat droðs kâ vîrieðu?
Tabletes nenietoju principâ, spirâles nav, jo neesmu dzemdçjusis, atliek vienîgi prezis.
Re: Sievieðu prezervatîvi
04.10.2006 19:24
Tâ alerìija viòam nav galvâ?
bezvârde
Re: Sievieðu prezervatîvi
04.10.2006 19:41
Man ir vienalga kur viòam alerìija. gribu ar viòu sekxu un ja viòð nevar tos vîr.prez., tad atliek siev.prez.
os
Re: Sievieðu prezervatîvi
04.10.2006 20:01
vienreiz biju saskaries ar sievieshu perziiti :) tads gumijas maiss butiibaa :) un vel tas malas kas naak laukaa :))) nu - man nepatika - ne sajutu neizskata zinja :)) bet tas ta a no vecha puses skatoties ;)))
bezvârde
Re: Sievieðu prezervatîvi
04.10.2006 20:09
Interesç cik viòi ir droði, nevis izskatîgi!!!!!
psc
Re: Sievieðu prezervatîvi
05.10.2006 09:00
nav meeginaati, bet darbiibas princips uzticiibu neviesh...:D:D
Re: Sievieðu prezervatîvi
07.10.2006 12:56
Man patika formuleejums- alergjija ;-)

ja jau no parastajiem vinjam shitaada "alergjija", ka no tiem sievieshu vispaar anafilakse nepiemetaas...



Edited 1 time(s). Last edit at 07.10.2006 12:57 by ,,,.
Re: Sievieðu prezervatîvi
07.10.2006 17:06
nu principa jau nevajag but dzemdejushai lai spirali liktu, es personigi neuzticos sievieshu preziem - esmu dzive redzejusi - saubiga mantina,tiesa gan neesmu meginajusi :))
Re: Sievieðu prezervatîvi
07.10.2006 17:39
komatiem taisnîba. Ja dþekam tieðâm alerìija no gumijas, tad tâ jamam bûs arî no sievieðu gumijas.
Personîgi nav iznâcis saskarties, bet ir tak kkâdi no kâ cita taisîti vîrieðu preþi, kas paredzçti tiem, kam alerìija no gumijas.
Man gan ðíiet, ka dþekam nav iekðâ, t.i. nav nekâdas alerìijas - zaípastalam vnk nestâv - kamçr ar to prezi òemas, vairs negribas...
a ty pamegjini vinjam to prezervativu ar muti uzvilkt, redzees, kaa tad buus ar taam alergijam!!8)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 25?
Ziņa: