Mani hormoni bûtu piesâròoti?:(( Man ir bijuði 6 vîrieði, bet vçl neesmu precçjusies

Aizsāka izlasîju 

beidziet. ...tad sanâk, kas pirmais sievietei ir bijis, tâdi bûs arî sîèi, kaut arî pçc 10 gadiem no cita vîrieða?...
tâ kâ vçlreiz - sperma ap olnîcâm neskalojas un nekâdas ìençtiskâs izmaiòas nerada - ðie bûtu slimu suòu murgi, kam pat kinologi piekristu.

Bet - augïa ðûnas nonâk mâtes asinîs, un var tur atrasties ïoti ilgi - tas ir nosacîti jauns pavçrsiens prenatâlajâ diagnostikâ, kuru îpaði gan nepopularizç (daïçji dçï tâ, ka dzimumu iespçjams noteikt vçl pirms aborta dedlaina). atradu vienu raxtiòu, kur vienkârðoti tas pastâstîts : http://www.sciencenews.org/pages/sn_arch/11_2_96/fob1.htm
bet ka augïa ðûnas var radît izmaiòas tâlâkos pçcnâcîjos - vot par to es bioloìiskos pamatojumus ar gribçtu dzirdçt.
Un to ka tam baltajam pârim piedzimis melns bçrns - nu domâju tur ir prasts ìençtisks izskaidrojums.
madcynics - tu ðodien îpaði atraktîvs jûties vai?
...nea...tâds pats kâ parasti...
a par tçmu tev vairs nav ko teikt?
dîvaini.
...nav laika...jâsâk rosîgi ruðinât...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 19?
Ziņa: