Ka lai tiek ara?

Aizsāka depresija 

depresija
Ka lai tiek ara?
09.10.2006 21:07
jutu ka sligstu loti dzila depresija,bet es to nevelos.
paslaik loti sapigi skiros ar savu virieti.

ka lai neiesligstu depresija? ka titkt no nomaktibas un smaguma vala?
Re: Ka lai tiek ara?
09.10.2006 21:25
varbut tev ir kads labs draugs vai draudzene ar ko parunat un pabut kopaa. varbut tu vari ar kadu parunat par to, kas tev saap vai sakraajies sirsninjaa, un tad jau paliks vieglak.
depresija
Re: Ka lai tiek ara?
09.10.2006 21:26
Tur jau ta lieta,ka sis cilveks man bija viss, draugs, draudzene,milakais...viss..vins bija visa mana dzive. un tagad es esmu pavisam viena,man nav ne viena pasa:(((
straw
Re: Ka lai tiek ara?
09.10.2006 21:42
Parunâjies forumos, tas var palîdzçt.
Re: Ka lai tiek ara?
09.10.2006 21:51
Tu nekad nevarçsi izsvîtrot no savas dzîves to laiku, kad bijât kopâ. Tâpat nekur nepaliks tas laiks, kas vajadzîgs lai atgûtos un tâlâk dzîvotu bez viòa. Nedomâ daudz par to kas ir bijis. Labâk koncentrçjies uz nelieliem darbiòiem, ko darît tagad. Pârvari dienu pçc dienas un sâpes kïûs arvien gaiðâkas. Tâ nu tas dzîvç ir iekârtots.
Re: Ka lai tiek ara?
09.10.2006 22:10
laiks dziedç!
ja ne, meklç palîdzîbu.
depresija
Re: Ka lai tiek ara?
09.10.2006 22:38
man ir bail pasai par sevi,jo nespeju nekam koncentreties,man nekam nepietik speka. visulaiku gulu. es pat nedaru to bez ka nevareju dzivot,man vienkarsi trukst speka.
katrs sikums mani loti saraudina.

man nav kur iet,
es jutos tik vientula.
Re: Ka lai tiek ara?
09.10.2006 22:43
Un cik ilgi tev tâ iet?
depresija
Re: Ka lai tiek ara?
09.10.2006 22:47
ik pa bridim ta bija jau ilgaku laiku ar to raudasanu un vietulibu,bet tagad sodien un vakar ir pavisam traki, es tiesam vairs neredzu izeju. man ir bail.
Re: Ka lai tiek ara?
09.10.2006 23:01
Ko nozîmç neredzu izeju? Neredzi izeju, jo nav vairs attiecîbas, jeb nav izejas, jo jûti, ka Tava reakcija par daudz spçcîga?
madcynics murrâjot
Re: Ka lai tiek ara?
09.10.2006 23:16
...iedomâjies, ka esi piespiedusi savu apsarkuðo degunu pie kâda pleca, kurð smarþo mazliet pçc tabakas, mazliet pçc laba odekolona...droðîbas sajûta nepamet Tevi...
depresija
Re: Ka lai tiek ara?
09.10.2006 23:25
neredzu izeju no savem emocijam, tas ir parak specigas parak sapigas,es nekad nebiju domajusi,ka speju but tik vaja.
es gribu kliegt no sapem,bet nespeju.

cik labi ir,ka vismaz varu uzrakstit, jo ir tik gruti es nevaru to noturet sevi man vajag kadu blakus,bet esmu viena.
Re: Ka lai tiek ara?
10.10.2006 09:01
Plants pareizi pateica. Lai pârvarçtu ðíirðanâs sâpes, ir vajadzîgs laiks. Mçìini koncentrçties uz kâdu kaut vai nelielu darbiòu, kas noteikti jâizdara. Koncentrçjies uz to un nedomâ par to, kas bija... Kad izdari to, tad atkal centies darît ko citu. Jâdarbojas, lai mazâk laika atliktu domâm un skumjâm. Un tâ dienu pçc dienas... pçc tam jau kïûs vieglâk :) Turies!!! :)
....
Re: Ka lai tiek ara?
10.10.2006 13:18
Es parasti,lai aizòemtu laiku pârkºâmçju mâju-visu nederîgo,veco metu ârâ.Mçbeles pati pârstumju,jo tad es jûtos spçcîgâka,saprotu,ka nevajag nevienu blakâm,lai to izdarîtu....Kad visu dzîvoklî kaktus esmu iztîrîjusi,pârkrâmçjusi jûtos daudz reiz vieglâk un spçcîgâk!Tad sâkâs otrâ daïa,ka òemu kaut kâdus kredîtus(protams,kas ir vajadzîgs un savâm finansçm atbilstoði)vai pçrku sev jaunas drçbes....IEPRIECINU SEVI AR JAUNÂM LIETÂM.Naudas paliek maz çðanai,bet plus,ka svars arî pakrîtâs pa kâdam kilogramiòam :)
Princiâ,tas man viss palîdzçjis.Vçl varbût kâdreiz aizeju ar kâdu pazîstamo vai kolçìi uz klubu-tur var paklausîties par sevi komplimentus,bet ne ticçt.Gluþi pareizi nenoformulçju,ticçt varbût varçtu,bet neielaisties ar katru,ko pagadâs.....(tie jau ir mani principi)
Ir grûti sâkumâ,bet ar laiku viss nostâjâs savâs vietâs.
SLAKTERS
Re: Ka lai tiek ara?
10.10.2006 13:23
AR ÞAGARU PA PAKAÏU TEV, BEZKAUNÎGAIS SLAIST!
P
Re: Ka lai tiek ara?
10.10.2006 13:40
man ïoti palîdzçja apstâkïu sakritîba ðíirðanâs laikâ. Lai gan tas bija Ziemassvetku laiks (kada ironija), bet man bija jadoma par sesiju un tuvojosos praksi (vairaku menesu garuma). Ta nu sanaca, ka pirmos 3 men pec skirsanas man bija tik daudz par ko domat, un ar ko sevi nodarbinat, ka skumjam atlika maz laika...Protams, es pardzivoju, bet nevareju ipasi iedzilinaties un iesligt tada notikumu, sapju, sevis analizesana...un ta varbut ari bija labak. vieglak tiku tam pari.
Pievienojos parejiem ieteikumiem un iesaku autorei atrast sev pamatigu nodarbi.
oz
Re: Ka lai tiek ara?
10.10.2006 19:21
mjaa .mana ri ir bijsi lidzigi kad pazaudeju vienu dargakao sievieti....bet sapes padara mus stiprakus, jeb vismaz rada iluziju ka tadi esam - IMHO ;) protams
Re: Ka lai tiek ara?
10.10.2006 23:22
ðis cilvçks man bija viss - raksta autore. Tâ ir, kad visu liek uz vienu kârti! Kur tad draudzenes? Mîïâkie galu galâ? Diezgan noþçlojami.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 18?
Ziņa: