Raimîc 9.saeimâ

Aizsāka ? 

madcynics uzjautrinoties
Re: Raimîc 9.saeimâ
11.10.2006 15:58
....sviesc...
Nu tad kâ, bûs vai nebûs kâda svaiga doma?

Plineram un Kantânei krustiòus ielikât ??
Re: Raimîc 9.saeimâ
11.10.2006 16:13
Raimond1, tu esi galiigi sviestaa sagaajis, vai tevi vienkaarshi uzbudina citu noniecinaashana?

p.s. ar 'citiem' es domaaju foruma daliibiekus.



Edited 2 time(s). Last edit at 11.10.2006 16:14 by dace.
Citu noniecinâðana???????
Vai es kâdu esmu noniecinâjis????
ne'un vçlreiz ne
Re: Raimîc 9.saeimâ
11.10.2006 16:27
Tad paskaidro, kas tev bija aiz aadas rakstot shiis rindas?

Un vispaar, kaapeec tu par visaam variiteem, no dr.lv foruma daliibniekiem gribi izspiest politiskas domas???

> Plineram un Kantânei krustiòus ielikât ??
manupraat ir vistiiraakais cinisms.

ok, var jau buut, ka man shobriid ar humora izjuutu pashvaki.

Raimonds1 Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nu tad kâ, bûs vai nebûs kâda svaiga doma?
>
> Plineram un Kantânei krustiòus ielikât ??
Re: Raimîc 9.saeimâ
11.10.2006 16:35
es gribeetu jautaat, vai shajaa gadiijumaa teikt "ej dxxxt" buutu rupji jebshu ne... ja es taa Raimondam1 teiktu? Es veel nesaku, vnk domaaju... retorisks jautaajums... jo daudzreiz atkaartotais "sviesc" un "beidz" ir bez iedarbiibas...
Re: Raimîc 9.saeimâ
11.10.2006 17:00
nu "ej d..." nebuutu labi teikt.

politiski korektaak un pieklaajiigaak buutu - "Raimond, ej uztaisi klizmu un tad nâc aprunâties!"
Re: Raimîc 9.saeimâ
11.10.2006 17:09
dace:

Ui, nee, neeee, tikai ne runaat!!!!!!!!!!!!!! Taa jau visas teemas ir pilnas ar jamaa "politiku".

Un politkorektums liidz shim ir bijis neefektiivs...



Edited 2 time(s). Last edit at 11.10.2006 17:11 by Runcene.
Re: Raimîc 9.saeimâ
11.10.2006 17:11
nu es ceru, ka peec klizmas naaks apskaidriiba un tiks mainiita teema :)
Re: Raimîc 9.saeimâ
11.10.2006 17:15
Runcenît un dacît, rimstieties. Viss bûs labi, labais papus visu sakârtos, nekâdi tur òerkstekïi Jûsu labsajûtu netraucçs.
Re: Raimîc 9.saeimâ
11.10.2006 18:33
...Raimondiòð jau labsajûtâ...atbildot daces un runcenes jautâjumiem par korektumu...ðito âzi dirst sûtît nav jçgas...
Re: Raimîc 9.saeimâ
11.10.2006 20:00
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:51 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Raimîc 9.saeimâ
11.10.2006 21:55
Es izlasiiju vienu shausmiigu notikumu, kas var atgadiities, ja nemaacaas exaktaas zinaatnes...

Two hunters got a pilot to fly them into the far north for elk hunting. They were quite successful in their venture and bagged six big bucks. The pilot came back, as arranged, to pick them up.
They started loading their gear into the plane, including the six elk. But the pilot objected and said, "The plane can only take four of your elk; you will have to leave two behind."
They argued with him; the year before they had shot six and the pilot had allowed them to put all aboard. The plane was the same model and capacity. Reluctantly, the pilot finally permitted them to put all six aboard. But when they attempted to take off and leave the valley, the little plane could not make it and they crashed into the wilderness.
Climbing out of the wreckage, one hunter said to the other, "Do you know where we are?"
"I think so," replied the other hunter. "I think this is about the same place where we crashed last year."
Diezgan preciþi ataino situâciju Latvijâ
Re: Raimîc 9.saeimâ
12.10.2006 13:33
Raimiit, man gan liekas, ka vispirms jau situaaciju shajaa te forumaa kopsh Tu te rosies.
Re: Raimîc 9.saeimâ
12.10.2006 14:37
Runcene ir fokusçjusies uz jaunu personâþu:)
Re: Raimîc 9.saeimâ
12.10.2006 14:40
str., Tev ir kas interesantaax padomaa? bet pareizi ir, nav ko laiku sist...
Runcene ir gudra un varena :)

Kâ Jums mans ssabiedrîbas attieksmes modelis :) ????
Re: Raimîc 9.saeimâ
13.10.2006 00:17
Raimond1, tu neesi îstâ vietâ un laikâ.
Kâpçc ne? Manupra't ar ðito boïðevismu jau nekas nav pateikts.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 21?
Ziņa: