par smçíçjoðâm sievietçm

Aizsāka pretîgi 

gh,

piekrîtu par labo toni, bet ne par skuju ekstrakta mâkoni...
un par sevi (ne)pârliecinâtâm sievietçm daïçji arî varçtu piekrist...bet tikai daïçji.
madcynics uzjautrinoties
Re: par smçíçjoðâm sievietçm
13.10.2006 10:58
...OOO... labi gan, ka nezini...bet òemot vçrâ Tavu domu gâjienu, saprotu, ka Tu no manis nemaz neatpaliec ðo dabas dâvanu lietoðanâ ne pçc nozîmes :))
...varbût padalîsies pieredzç???
...un ðeit vairâk nav ziòkâre...ðeit sâk strâdât zinâtkâre...:))
Re: par smçíçjoðâm sievietçm
13.10.2006 11:26
iztçle un darbîba ir 2 daþâdas sfçras. ja tâs tev pârklâjas, tad sanâk ka tu jauc realitâti ar iztçli - vçlamo ar esoðo. Varbût tev laiks apârstçties?
madcynics uzjautrinoties
Re: par smçíçjoðâm sievietçm
13.10.2006 11:39
...sâkumâ ir doma..pçc tam vârds...un ar par to iztçli...kâda nu kuram tâ ir...Tev, par provi, darzeòu izmantoðana...:) katram savs, maigumiò...
Re: par smçíçjoðâm sievietçm
13.10.2006 15:31
jâ, dârzeòus es çdu, cukurdupsît.
Man jau vîrieði patîk vairâk.
Re: par smçíçjoðâm sievietçm
13.10.2006 15:49
jau? nu veterka tebe v popoèku, saulît.
madcynics skrobîgs
Re: par smçíçjoðâm sievietçm
13.10.2006 17:39
...ei, kurð ir tas nedançsâtais, kas piereìistrçjies zem man nika!!!???..tikai ar punktu galâ...
...ka i, kompleksi moka...gutj@fret.com...kam tad esmu tik smagi piedirsis aiz apkakles???
madcynics uzjautrinoties
Re: par smçíçjoðâm sievietçm
13.10.2006 18:06
...noelai...arî çd??!!...pçc Tevis teiktâ sapratu, ka iztçle Tev darbojas uz citu pusi, cukurgailît manu apsûkâto...atstarpes un komatus saliec pati :))
tikai mieru, saglabâjam mieru un skaistumu....;)

neòemt galvâ.
Re: par smçíçjoðâm sievietçm
13.10.2006 21:37
Nu bûs arî divi madcynics?
Re: par smçíçjoðâm sievietçm
13.10.2006 22:30
...ne vella...mançjs pasts tâds pats..ja kâdam vçlme paèalot zem mana nika, lai...pats vainîgs :))
#1 no FF
Re: par smçíçjoðâm sievietçm
14.10.2006 01:14
Nav vçrts noniecinât ar lçtâm smarþâm salçjuðos abu dzimumu pârstâvjus sabtransâ:
1) ja jau sabtransâ brauc, tad, visticamâk, nav naudas ne maðînai, ne dârgâm smaþâm;
2) a ja nu siltâ ûdens dzîvoklî arî nav? un aukstais pa retam?

Tie, kas plâtâs ar savu izcilo gaumi dârgo smarþu klâstâ, ir vçl kaitinoðâki par visu lçto smarþu kopîgo buíeti :P
Re: par smçíçjoðâm sievietçm
14.10.2006 10:21
madcynics–personibas dubultoshanaas panesaas? un sen jau tev taa? pie daktera biji ar savaam konfabulaacijaam?
madcynics uzjautrinoties
Re: par smçíçjoðâm sievietçm
14.10.2006 11:01
...ne tikai dubultoðanâs!!!...vai esmu palicis mîïð Tavai skepses mâktajai sirdij, ka tâ par manu garîgo veselîbu rûpçjies...nepârdzîvo, mîlas mokas pâries...pûkainît...
Re: par smçíçjoðâm sievietçm
14.10.2006 11:23
njaa... shoka terapija nodereetu...
Re: par smçíçjoðâm sievietçm
14.10.2006 12:06
...elektro vai insulîna??
Re: par smçíçjoðâm sievietçm
14.10.2006 12:07
abas. un sifona klizmu arii.
Re: par smçíçjoðâm sievietçm
14.10.2006 12:53
...kâ Tu rûpçjies par savu labsajûtu, saulstariò...vai domâ, ka pçc ðîm vispârspçcinoðâm procedûrâm bûðu gana labs Tev???
Edza
Re: par smçíçjoðâm sievietçm
14.10.2006 13:09
1)Ko juus te muldat ka smarzhas nepatiik? Gribat teikt ka juus labaak raujat naasii pretigo ikdienas smaku ka snaak no cilveeka vai tomeer kautcik sakariigas smazrzhas? Njaa..
2)Smeekjeejoshas sievietes rada 2 lietas: pozitiivisms ir skats kaa piipee, bet negatiivais ir ka veseliibu bojaa un arii kad jaaskuupstaas tad..vjak!
DDDDD !!! Tas par to "pretigo ikdienas smaku, kas nak no cilveka"... diez kas tev par cilvekiem apkart, ko?...ja jau ikdiena tada smaka nak...;)
Re: par smçíçjoðâm sievietçm
14.10.2006 17:28
kâ man riebj smçíçtâji!!!
labâk sargâjiet asinsvadus, kks, ateroskleroze un pârçjâs 100tiem slimîbu nav nekâdas dâvanas
Re: par smçíçjoðâm sievietçm
14.10.2006 20:14
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 7?
Ziņa: