Kakjens meklee maajas

Aizsāka Lulluu 

Kakjens meklee maajas
17.10.2006 15:04
Muusu kaiminjiene pagalmaa atradusi mazu kakjiiti.(Pagalmaa bijusji divi,otru -rudu kakjeenu vinjai neizdevies nokjert,tacju vinja meeginaas ariito nokjert un arii tam iedot pagaidu maajvietu ).Vinjai pasjai jau 4 sunji un 2 kakji.Vinjas kakjiisi arii reiz izglaabti no drosjas naaves,dodot vinjiem maajas siltumu un pajumti .Arii mums 2 kakji un vairaak uztureet nav iespeejams.Atrastais kakjiitis kaadus 2 meenesjus vecs.Mazliet bailiigs.Kastiiti izmanto.Vinja domaa,ka runciitis.Cilveeki,luudzu,kam sirds ilgojas peec maza kakju beerna,paskatiet bildiites un varbuut juusu sirds siltums ljaus kakjiitim atrast miiljas un drosjas maajas.
Var atbildeet man vai arii zvaniit Nataalijai pa mob.26326543
Bilde:

http://foto.inbox.lv/fir-tree/12-10-2006
gan jau bus, kas minci panjems azotee!!tas man atgadina pashas laikus, kad pati pasauli lapiju un tvarstiju kakjenus pa padjezdiem, focheju un liku ss.lv un citur sludikjus.....atsauciba liela bija, visiem milji (cerams) saimnieki...
man pashai 3 kakji-2 laukos, 1 riigaa, visi no ielas
Lulluu
Re: Kakjens meklee maajas
18.10.2006 12:54
Mincjukam uzsmaidiija beidzot laime.Sjodien vinju aizveda uz Bauskas rajonu.Jaadomaa ,ka tiks miileets un lolots.
Re: Kakjens meklee maajas
18.10.2006 13:20
nju re cik jauki, ka labie tomeer ir :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 1?
Ziņa: