Ðî tçma ir slçgta

Aizsāka gh 

Ðî tçma ir slçgta
24.10.2006 12:31
portâla lietoðanas noteikumi:

Noteikumi: www.dr.lv neatbild par portâla lietotâju ievietotajiem komentâriem, kâ arî aicina portâla lasîtâjus, rakstot atsauksmes, ievçrot morâles un pieklâjîbas normas, nekurinât rasu vai sociâlu naidu, neaizskart personas godu un cieòu. Lûguma neievçroðanas gadîjumâ www.dr.lv ir tiesîbas liegt rakstu komentçðanas iespçju un dzçst personu aizskaroðus un rupjîbas saturoðus komentârus.
======================

Pieïauju, ka Jurîða aizsâktâ tçma bija sviests, bet man kâ ideâlistam nav skaidrs, kâdçï tâ tika slçgta?
minçsim nu, kâdas "morâles un pieklâjîbas normas" god. autors vai komentçtâji ir pârkâpuði or uz kâdu "rasu vai sociâlu naidu ðîs diskusijas dalîbnieki aicina".

p.s. kâ nepârkâpjot morâles unpieklâjîbas normas var aprakstît "spalvas starp kâjâm" vai piem "nelielu asiòojoðu izaugumu tur, kur saule neiskatâs ?"
Re: Ðî tçma ir slçgta
24.10.2006 13:37
Ir citi forumi un vietas juriisha tipa diskusijaam. Te nav cybersex vieta. Ja shaadas diskusijas ir vietaas, kur var briivi ienaakt mazgadiigie, admini var izsaukt kur naakas. Tas arii viss. Taapat arii ku! dereeja to zinaat.
bïin
Re: Ðî tçma ir slçgta
24.10.2006 13:39
Drîzi jau vârda SEX pieminçðana draudçs ar kriminâlatbildîbu.:(
zâlîte
Re: Ðî tçma ir slçgta
24.10.2006 13:43
Ðoreiz es arî esmu nesapratnç, kâdçï tçma tika slçgta. Ko jurîts tik amorâlu uzrakstîja, ka to izlasot mazgadîgie bûtu aukðpçdus? Vai ðî teksta "warbut kada meitene welas parotalaties ar mani gultaa?" dçï?
Re: Ðî tçma ir slçgta
24.10.2006 13:58
nebuutu droshi vien augshpeedus... sen jau iisteniibaa nav augspeedus, bet ir savi noteikumi, ko var atstaat un ko ne...

Rietumeiropaa un ASV publiskos forumos kaa shis iepaziishanaas teemas un sexually explicit information nav atljautas. Droshi vien, ka mums apmeeram tie pashi noteikumi .
zâlîte
Re: Ðî tçma ir slçgta
24.10.2006 14:09
Ok. Bet , tad ðî prasîba ir jâieraksta foruma lietoðanas noteikumos! Pretçjâ gadîjumâ, tas nav îsti korekti no admina puses.
Re: Ðî tçma ir slçgta
24.10.2006 15:32
Kas kur tad îsti tika izdzçsts?!?!
Re: Ðî tçma ir slçgta
24.10.2006 15:57
...kas par vçtru...bet..starp citu, ir vesela buntîte saitu ðâdâm lietâm...kaut vai GRIBU.LV...lai lien iekðâ kaut zils palikdams...pa to starpu arî íepâ varçs noraut...KUR PROBLçMA ???
Re: Ðî tçma ir slçgta
24.10.2006 16:35
manâ skatîjumâ problçma ir tâda, ka foruma admini bez pamatojuma (portâla noteikumus lasi augðâ / apakðâ) slçdza diskusiju.
Re: Ðî tçma ir slçgta
24.10.2006 17:17
nu tak - atkal gribeeja atshuut konkurentus! reiz jau taa notika, kad kaads puisis mekleeja 'parotalaaties' ar miilju puisi...
Re: Ðî tçma ir slçgta
24.10.2006 17:39
dace,
tieðâm domâ, ka konkurentus atðuj?

Pârbaudîsim:

Brîva siev. 25 g.j. Rîgâ grib brîvu dr.lv adminu 18-60 g.v. Dzimumam, izmçriem, acu, matu u.c. krâsâm nav nozîmes.
Rakstît uz manu meilu :)))
Re: Ðî tçma ir slçgta
24.10.2006 17:44
spriezhot peec diviem konkreetiem izgaajieniem, manupraat admins atshuj konkurentus no viirieshiem/puikaam...
bet nu nez ;)
Re: Ðî tçma ir slçgta
24.10.2006 18:13
dace,
taisnîba.
30 min. nulle reakcijas - tâtad adminam siev. neinteresç :((

te sâk iezîmçties admina tçls - 1 no 3:
1) hetero siev.
2) homo vîr.
3) totâli aseksuâls bezdzimuma radîjums, kam vnk skauþ
Re: Ðî tçma ir slçgta
24.10.2006 18:37
..kâ man patik kasiòi :))
skolotâja
Re: Ðî tçma ir slçgta
24.10.2006 21:09
man ir ârkârtîgi þçl, ka Jurîða tçmu ar aicinâjumu meitençm parotaïâties slçdza!..esmu neizsakâmi vîlusies, jo, redziet,...es tieði gribçju tur ko piebilst...:
"Juri, fiksi mâjas darbus pildît!!! bet meitenes- kad bûsi nedaudz paaudzies un vairs nebîsies PATS NO SAVA apmatojuma."
Re: Ðî tçma ir slçgta
24.10.2006 21:11
#1,
Tavaa sludinaajuma nav magjiskaa vaardinja ''parotaljaaties'' :D
Re: Ðî tçma ir slçgta
24.10.2006 21:17
...vai labâk jurîtim íepâ???
fflegma
Re: Ðî tçma ir slçgta
24.10.2006 21:37
Es visvairâk brînos, ka pirms kâda laika slçdza galîgi nevainîgu tçmu, tur bija kaut kas par 40gad cilvçkiem, kâ jûtas un vai tâdos gados ir sekss.
Nepagâja diena, kad pazuda, kaut neko tur tâdu sliktu nemanîju. Var tak izdzçst konkr. atbildes, ne tçmu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 25?
Ziņa: