Stulbâ pasaule.

Aizsāka dþonijs 

Stulbâ pasaule.
25.10.2006 17:13
Kâ padomâju, ar kadu sviestu dzîvo tauta, tâ nelabi paliek. Pietiek kâdu sderiâlu ieslçgt vai radio 2 paklausîties...
Re: Stulbâ pasaule.
25.10.2006 17:49
Tur nu es tev piekriitu. Mani reaali paarsteidz tas cik daudz stulbu cilveeku ir uz pasaules un diemzheel izjuutu no taa reaalu diskomfortu. Bet ko padariisi, atliek dziivot ar domu ka esi paaraaks paar vinjiem.
Re: Stulbâ pasaule.
25.10.2006 21:42
un? cik tev gruuti, ka apkaart tik daudd stulbenju....
Re: Stulbâ pasaule.
06.11.2006 12:36
Vairums cilveeku jau nekaa nejeedz, kas reaali notiek, taa ir.
Re: Stulbâ pasaule.
06.11.2006 14:18
Reizçm ielâs pavçro cilvçkus, un rodas doma dzîvot laukos un nevienu neredzçt. Vai arî darbâ - tâs tukðâs sarunas - kurð, ar ko..Vai bçrni - pirmajâs minûtçs var redzçt, no cik intelektuâlas ìimenes nâk un zini, ka nekas jau viòos nemainîsies, vide tâda "prasta".
Un rodas bezcerîba, ka nekur jau kaut kâdâ sterilâ pasaulç nenoslçpsies no ðîs masas. Sûti bçrnu, cik prestiþâ skolâ gribi, satiecies ar normâliem cilvçkiem, bet, tiklîdz izej ârpus sava draugu loka, kaut vai uz ielas..brr!
Sviests baigs.
Re: Stulbâ pasaule.
06.11.2006 14:32
Njaa, gruuti jums, izcilajiem :)
Re: Stulbâ pasaule.
06.11.2006 14:33
Es ar taapat padomaaju ;-)
Re: Stulbâ pasaule.
06.11.2006 15:02
Flegma, tieði prestiþajâs skolâs ir vislielâkais sviests.
plants no cita PC
Re: Stulbâ pasaule.
06.11.2006 15:04
Diez kas notiktu ar pasauli, ja visi bûtu izcili gudri vai nepiedodami tupi. Katrâ no mums pa drusciòai no abiem. Ar to jâsadzîvo. Grûtâk, ja gudriem vecâkiem bçrni duriki, vai otrâdi. Skaties un brînies, kur tâdi gudrîði raduðies stulbiem vecâkiem. Secinâjums, jâbrauc dzîvot uz otru pasaules malu. Valodas barjeras dçï nevarçs uz sitienu atkost: kurð gudrs, kurð ne. Un pasaule smaidîs.
Re: Stulbâ pasaule.
06.11.2006 15:06
...ar porcelâna zobu plâksnîtçm:D
Re: Stulbâ pasaule.
06.11.2006 15:10
Nedomâju, ka esmu izcila, ne tuvu, tâs tik klusas pârdomas. Protams, ka jâsadzîvo ar pasauli, kur liksies? Ja nu akvârijâ pie zivîm - peld vçsas, nerunîgas..
plants no cita PC
Re: Stulbâ pasaule.
06.11.2006 15:13
flegma
kas nu? Saulîtes pietrûkst? Bçrni nokaitinâjuði? Priekðnieks...........?
Re: Stulbâ pasaule.
06.11.2006 15:14
Tâds ir mans pamatstâvoklis, neviens nav kaitinâjis. Un vispâr, pamçìini flegmu nokaitinât, diez vai izdosies:P
plants no cita PC
Re: Stulbâ pasaule.
06.11.2006 15:22
Tas gan
Sen atpakaï, studiju laikos, bija mûsu grupai tuss vienas grupasbiedrenes mâjâs. sanâca nu tâds paskaïð bars. Grupasbiedrenes mâsa atveda mums atrâdît savu meitiòu. Laikam kâdu gadu vecs íipars. Vaidziòi lîdz pleciem, siekala lîdz nabai, stâv un ar izbrînu skatâs uz to meþonîgo tantu un onkuïu baru. ne smaida, ne asaru tikai garð un domîgs skatiens. Kâds pateica: flegma. Droði vien tagad smuka meita izaugusi. iedomâjies kâdas man asociâcijas, lasot...flegma?
Re: Stulbâ pasaule.
06.11.2006 15:25
Izdodas nokaitinat:) Es dzivoju ar flegmu,un man izdodas.
Ar izcilu flegmu, domats prata zina. Un draugi vinam doma, ka pasaule ir par stulbu prieksh viniem, dazhi cilvekus verte pec izglitibas lieluma un izlasito gramatu skaita. Intelektuali runa par neko, par filosofiju, par makslu, literaturu, pedejiem nesaprastas makslas notikumiem, sociologiju, reklamu utt Par visu ko gudru un stiligu. Ziniet, man vemiens nak no tadiem cilvekiem (ta nav gripa) Uz citiem skatas ta, it ka pasi uz tualeti neietu. Seviski raksturigi tas ir sievietem. Fui!
Lûk man pati trakie makslinieki. Bet traki, ne ka diagnoze, vai poza.
Re: Stulbâ pasaule.
06.11.2006 15:27
Ak vai ! Uzbûri gan ainu:DD Nu, tik traki jau ar mani nav. Bet îstenîbâ izdevîgi, ka tevi uzskata par flegmu..daudz pârsteigumu, kad tuvâk iepazîst..
Re: Stulbâ pasaule.
06.11.2006 15:32
taatad tomeer maska, ne flegma...
Re: Stulbâ pasaule.
06.11.2006 15:38
Vâjais prâts!
Reiz biju uz kâdu izstâdi (gadâs) Stâv tur 2 sievietes, inteliìentes! Jaunâ mâkslinieka glezna acu priekðâ. Mçs visi zinam, ka jaunajiem tîk provocçt. Darbs saucâs "akvârijs". Ðîs abas stâv un saka: ejam prom, tie jau jaunie. Saviebâs un aizgâja.
Vai arî, man patîk tâ saucamâs "intelektuâles", kuras iet uz operu, bet mâjâs çd ar rokâm, vai ðinderis kïuvis par priekðnieku,iet pirkt kakslaites lieveikalâ. Jûs teiksiet, es visu jaucu vienâ putrâ, bet tikai tâdi sûkstâs par pasaules kârtîbu.
Man kâda pazîstama profesore!!! pilòigi nolika Zigmunda Skujiòa Sirþu zagïa uznâcienu, jo, redziet, viòð nesmuki par Aspaziju izsakâs, kâ tâ varot!

Lûk. Eju atpakaï pie saviem seklajiem uzdevumiem.
madcynics uzjautrinoties
Re: Stulbâ pasaule.
06.11.2006 16:29
...nu un kurð tad tagad ir cinikis??? ;)...nja...par tiem inteliìentiem...nejauc mâcîtu mçrkaíi ar inteliìentu..laikam Krilovam bija viena fabula...
No vienas puses, vairums tâ kâ gribçtu kadas idejas, jaûnas ierosmes. No otras puses tâ kâ negribas atzi't, ka paðiem to ideju tâ kâ pietrûkst. Tâpçc rodas agresija
Re: Stulbâ pasaule.
06.11.2006 21:50
Kâda agresija?
Re: Stulbâ pasaule.
06.11.2006 23:05
...kam te agresija??..pa rîkli, un no dr laukâ...
Jaunekli, beidziet lamâties un draudçt, ja? Cilvçkiem jau vispâr tâ kâ gribçtos, lai kâds viòiem nedaudz apskaidro, kas un kâ notiek, bet no otras puses tâ kâ negribas atzît , ka paði kaut ko nav pamanîjuði, tâpçc rodas tâda saspringta situâcija, ka, ja kâds atnâk ar kâdu oriìinâlu domu vai saidrojumu, tad ïaudis negrib arî uzdot jautâjumus, jo baidâs izskatîties muïíîgi un klusçjot tçlo gudros.
madcynics uzjautrinoties
Re: Stulbâ pasaule.
07.11.2006 10:50
..originâla doma!?..neglaimo sev, vecûksni...ðîs "domas" atklausîtas lîdz nelabumam...atkal jautâsu - ko reâlu pats dari...palasi Èehovu...ir laba filma - Nepabeigts skaòdarbs mehâniskajam klavierçm...
Re: Stulbâ pasaule.
07.11.2006 11:10
pienemot, ka manas domas nelido augsti - ko raimonds saka?
ludzu atbildet pasham raimondam1.
madcynics uzjautrinoties
Re: Stulbâ pasaule.
07.11.2006 12:27
...double...ja tas man, tad atvaino, pret Tevi nevçrsos...un atbildçju raimondam...
Re: Stulbâ pasaule.
07.11.2006 12:39
ne, nç, tieðâm vçlos saprast ko Raimonds saka, jo nesaprotu kâdçï un par ko viòð runâ?
speciâli double:
Ir kaut kâda daïa cilvçku, kam lietas un procesi saprotami labâk, nekâ citiem.
Nu un, ja ðie padalâs ar savâm domâm ar tiem , kurus tas tâ vai citâdi ietekmç, tad nevis tiek uzmanîgi uzklausîti un pateikts paldies, bet gan tiek izlamâti.
Te ir atbilde - priekð kam censties, ja tâpat nesapratîs...
Un viss paliek kâ bijis.
plants no cita PC
Re: Stulbâ pasaule.
07.11.2006 14:30
Raimonds 1, saki lûdzu, kura instance ieceï kategorijâ -"kaut kâda daïa cilvçku, kam lietas un procesi saprotami labâk, nekâ citiem"
Vai tad tas ir jâdara institucionâli? Instutucionâla iecelðana par gudro jau notiek - ðtata personas Domburðovâ, vienmçr intervçtie ðtata viedokïu paudçji, tautas iemîïôtie rakstnieki, aktieri utt
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 16?
Ziņa: