Neieredzu savu vîramâti un vîra mâsu!

Aizsāka zandale 

Neieredzu savu vîramâti un vîra mâsu!
08.11.2006 21:25
Ko man darît,ka ienîstu sava vîra muterîti un mâsu???Esmu precçjusies 4gadus un man viòa pat nav piezvanîjusi...bet mâsa gribçja izjaukt mûsu kâzas-nesanâca,jo bija apsardze..ko darît ar tâm DUSMÂM un NAIDU???
Re: Neieredzu savu vîramâti un vîra mâsu!
08.11.2006 21:52
Saplees kaadu duci trauku, mosh paaries...
Re: Neieredzu savu vîramâti un vîra mâsu!
08.11.2006 21:52
..hm..zandalei atkal problçma :))
Re: Neieredzu savu vîramâti un vîra mâsu!
08.11.2006 21:58
Nu rçkini, ka drîz ienîdîsi arî savu vîru.
Re: Neieredzu savu vîramâti un vîra mâsu!
08.11.2006 22:37
ðíiet,ka jau ienîstu kâdu laiku.... :((( bet tik lîdz viòa mutere zvana viòam,tâ esmu gatava viòu(vîru) nosist..tad sâkâs kaðíis....
Re: Neieredzu savu vîramâti un vîra mâsu!
08.11.2006 22:46
Shito man laikam nekad nesaprast...
Re: Neieredzu savu vîramâti un vîra mâsu!
08.11.2006 22:51
Ja gribi bût kopâ ar ðo vîrieti, tad bûs vien Tev jâsamierinâs, ka viòð nepiedzima Jûsu kâzu dienâ. Viòam ir sava ìimene. Muïíîgi bûtu prasît, lai viòð no tâs atteiktos. Jâmeklç kompromisi. Un vçl, ja tomçr Tu viòu salauzîsi, tad Tev jârçíinâs ar to, ka to paðu varçs atkârtot arî cita sieviete. Ðíirðanâs gadîjumâ viòð pârkâps Tev un ja ir arî Jûsu bçrniem, kâ tagad Tu spied izdarît ar viòa mâti. Gudra sieviete lieki nekonfliktç ar vîra vecâkiem, ja ne aiz pateicîbas par sava vîra esamîbu, tad elementâra aprçíina dçï. Viss ðajâ dzîvç iet pa iestaigâtu taciòu, ja kaðíi kïûst par ierastu dzîves sastâvdaïu, tad tâ vairs nav ìimene, bet gan komunâlais dzîvoklis.
Re: Neieredzu savu vîramâti un vîra mâsu!
08.11.2006 23:00
es to saprotu..mçs jau nestrîdamies bieþi,bet viòas es vienalga ienîstu...nu nevaru tur neko padarît,un kâ redzu neviens nevar arî labu padomu iedot...
Re: Neieredzu savu vîramâti un vîra mâsu!
08.11.2006 23:06
Tikai Tu pati vari sev lîdzçt. Naids nav labas jûtas. Tâs graus Tevi paðu. Normâlâ noskaòojumâ, apsçdies un padomâ, vai tas, ko viòas Tev it kâ nodarîjuðas ir naida vçrts. Ja viòas nav labi pret Tevi izturçjuðâs, kâdi tam iemesli. Vai viòas Tevî nesaskatîja kaut ko tâdu, ko uzskata par sava dçla apdraudçjumu. Vai viòâm 100% nav taisnîba. Vai, ja mâte vçl savam bçrnam labu viòa ir pelnîjusi naidu. Pamçìini saprast. Saprast nozîmç piedot. Sâc ar neitrâlu pozîciju, paskaties, vai tâ nav labâk? Un galu galâ, sanâk ka viòâm ir bijusi taisnîba, kad viòas Tevi negribçja. Vai tad Tev tas nekremt? Divas vesenes òçma un Tevi atkoda. Domâ, ko nu.
Re: Neieredzu savu vîramâti un vîra mâsu!
08.11.2006 23:07
vienam nav labi ka viiramaate/sievasmaate jaucas iekshaa/pa vidu visam, otrai atkal ka nejaucas/neuzbaazhas. nekad nav labi! kur ir zelta visdussceljsh?
Re: Neieredzu savu vîramâti un vîra mâsu!
09.11.2006 11:20
laikam nav nekâdu prâtîgu vidusceïu...PLANTS-kâdâ ziòâ atkoda,neesmu pret viòâm neko sliktu darîjusi,bet nepatiku tapçc,ka uzzinâja vçlâk,ka esmu bagâtâka par viòiem,un tad viòas sâka man uzbraukt,un t.t.tâ var bezgalîgi rakstît...
plants no cita PC
Re: Neieredzu savu vîramâti un vîra mâsu!
09.11.2006 11:34
Atkoda tanî nozîmç, ka paredzçja,ka no Tevis var sagaidît viòâm nepatîkamu rîcîbu. Padomâ, kurai mâtei var patikt tas, ka vedekla strîdâs ar viòas dçlu pat pçc telefonsarunâm. Jebkurð cilvçks grib, lai viòu cienîtu, ar viòu rçíinâtos. Gan Tu, gan viòa un abâm uz to ir tiesîbas. Jûsu saskarsmes punkts ir Tavs vîrs, vai tam jâbût par naida iemeslu? Un par to "bagâtâku". Ir skaudîgi cilvçki, kam slikti, ja otram labi. Nedomâju, ka tas ir Jûsu gadîjums. Ir lepni cilvçki, kas negrib pieïaut situâciju, ka kâds iedomâsies, ka viòiem vajadzîga otra nauda. Cik noprotu, vîramâte ar tevi nekontaktç - viens no iemesliem. Ja vçl klât nâk pazems paðnovçrtçjums, tad noteikti domâ, ka Jûsu laulîba nav ilglaicîga un sagâdâs 'viòu dçlam sâpes. Iespçjams, ka pati nemanot ïâvi viòâm tâ domât. Bet vispâr, nevajag dzîvot pagâtnç. Ja Tev svarîgs Tava vîra miers, tad lçnâm mçìini atrisinât ðo konfliktu.
Var taèu pilnîgi noizolçties un nekontaktçt.
Bet ja ðis naids neïauj pa naktîm gulçt , tad atliek tikai indçt nost, bet vai pçc tam miegs bûs labâks ?
Re: Neieredzu savu vîramâti un vîra mâsu!
09.11.2006 11:47
Moljers-patika Tavs variants!!! bet indçt ðîs ES netaisos,lai dzîvo savâ sulâ!!!pa naktîm-guïu! :)))))
Tad pilnîgi noizolçjies no viòâm un viss, neej ciemos bieþâk kâ reizi gadâ, ja aizej tikai labdien, sveiki tas ir ïoti vienkârði.
Re: Neieredzu savu vîramâti un vîra mâsu!
09.11.2006 14:07
baigi gribetos dzirdet tavas viramates un viramaasas viedokli:)
Re: Neieredzu savu vîramâti un vîra mâsu!
09.11.2006 15:45
Re: Neieredzu savu vîramâti un vîra mâsu!
09.11.2006 18:08
1) Ir cilvçki, kas vnk riebjas, pat it kâ bez redzama iemesla, vnk ar savu eksistenci.
Risinâjums: deþûrsmaids, labdien un sveiki.

2) Eksistç pataloìiskas maitas (îpaði izplatîta kaite starp sievietçm gados). Tur komplektâ ir viss no zema paðvçrtçjuma un psihosadistiskas audzinâðanas lîdz naidam pret visu pasauli, seviðíi ietekmçjamo pasaules daïu, jo tai var ikdienâ gandçt dzîvi.
Risinâjums: tikt vaïâ, jebkâ.

3) Mûþîgâs mammîtes, kas visu vienmçr labâk zina, sindroms. Daïu mammîðu, kas bçrniem "veltîjuðas savu dzîvi" (tâpçc, ka citur nebija, kur to likt), derçtu atðaut jaunâkâ bçrna 18. dimðanas dienâ, lai nebojâ viòam/ai dzîvi ar savu jaukðanos tajâ.

zandale,
Labs jautâjums, ko par jûsu precîbâm teica vîra tçvs, kâdas ir attiecîbas ar viòu? Ja vîram nav bijis tçva vispâr, tad 3. variants bûs îstais (var bût komplektâ ar 1. un/vai 2.).
Risinâjums: tikt vaïâ gan no mammîtes, gan viòas memmîða :(

4) Zandales vîrs, acîmredzot, nav pavisam zemç metams, ja jau apprecçjâs pret savas ìimenes gribu. kamçr viòð to nenoþçlos, bûs labi.
Pret kaitinoðiem radiem varçtu palîdzçt arî pârspîlçta un uzspçlçta laipnîba :) T.i. aicini ciemos, jo bieþâk, jo labâk, bet gâdâ, lai viòas jau 2. minûtç gribçtu tikt prom :)
Re: Neieredzu savu vîramâti un vîra mâsu!
09.11.2006 18:40
#1
Arî Tu, sasniegsi vîramâtes/tçva vecumu. Tâ ka raksti testamentu jau laicîgi vai arî labprâtîgi brauc dzîvot uz meþu. Kâ tas nâkas, ka no tik gudrâm un çteriskâm bûtnçm mutç tâdas sievas/vîramâtes.
Re: Neieredzu savu vîramâti un vîra mâsu!
09.11.2006 18:45
Nezinu, man nav bçrnu.

Izdomâju gan - vainîgas varçtu bût viòu mâtes. Mâtes nereti uzskata savu bçrnu par absolûti kontrolçjamu îpaðumu.



Edited 2 time(s). Last edit at 09.11.2006 19:07 by #1.
Re: Neieredzu savu vîramâti un vîra mâsu!
09.11.2006 18:46
Pret tçviem (izòemot savçjo) man nekad nekâdi iebildumi nav bijuði. Daþs pat paticis labâk par dçlu :P



Edited 1 time(s). Last edit at 09.11.2006 18:47 by #1.
Re: Neieredzu savu vîramâti un vîra mâsu!
09.11.2006 20:56
viòa tçvs ir miris,kad viòð vçl bij mazs puika...muterîte jau uz kâzâm bija,uz laulîbâm ne....
Re: Neieredzu savu vîramâti un vîra mâsu!
10.11.2006 08:06
Neteikðu, ka ienîstu, bet ar vîramâsu nav nekâdu sakaru, jo mums nav nekâ kopîga, pârâk atðíirîgas. Vnk nesatiekos. Ja pati atbrauc reizi gadâ, pakomunicçju un viss.
Vîramâte it kâ laba, bet es arî nebraucu ciemos, ja nu uz dz.d., kaut vîrs brauc katru sestdienu, daþreiz arî bçrni.
Pirmajos laulîbu gados uzskatîju par pienâkumu katru reizi braukt lîdzi vai kopt ìimeniskas attiecîbas ar mâsu, bet tad sapratu, ka jâdara tas, ko pati gribu, ko tur mâkslîgi var radît. Nekad gan neesmu izteikusi nevienu indîgu piezîmi par viòa radiem.
Un vispâr, padomâ - tie taèu ir pilnîgi sveði cilvçki, tir ir vîra un Tavu bçrnu radi, ne Tavi asinsradinieki. Priecâjies, ka Tev nezvana, ja jau tâ ienîsti, kam Tev tas, nesaprotu?
Man to nesaprast-divas viirenes un ar abaam attieciibas super!:)

Bet juusu gadiijumaa izskataas, ka abas puses ir ar "pautiem", un neviens nevienam nekad nepiekaapsies...smagi jums , bet vissmagaak ir tavam viiram!:(
Re: Neieredzu savu vîramâti un vîra mâsu!
10.11.2006 13:25
:((( jâ nu tâ man iet!!!
pasuti vinas vienkarsi dirst!
Re: Neieredzu savu vîramâti un vîra mâsu!
11.11.2006 15:40
labinieks!!! :)))))))
Galvenâ vaina tomçr ir vîram, kurð nemâk ðîs saspîlçtâs attiecîbas noregulçt.
Manam vîram ar manu mammu arî faktiski nav nekâdu attiecîbu un mammai arî nepatîk daudzas lietas ,ko viòð dara.Es mammu nomierinu vîram daþkârt aizrâdu un viss notiek rezultâtâ saticîgi,bez kâdiem asumiem un naidiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 18?
Ziņa: