Atkariba no juutaam ? :(((

Aizsāka B 

B
Atkariba no juutaam ? :(((
13.11.2006 09:47
Ceru sanemt kadu padomu vai uzmundrinajumu vai ievirzi citas sliedes?? Kaa lai es tieku paari savaam juutam,kuras nu jau kluvusas par iluzijam par skaisto pagatni?Bija man loti ilgas attiec.,beidzas ar sausmigi sapigu skirsanos vairak ka pirms 2 g. Sajaa starplaika visadi sevi arsteju-gan dveseliski,gan fiziski(ari veseliba pilnigi sabojajas),lidz BEIDZOT speju iemileties cilv.,kurs mani pazina un lenca ilgi vairakus gadus.Mes esam pilnigi dveseles lidzinieki-draugi,iemilesanas pirmaja posma viss bija ka pasaka,bet lenam un neatgriezeniski ikdienas dzivee sabojajas-esmu praktiska un vins-sapnotajs ar tadu pasu dzives veidu.Viss,kas vel mus tur kopa-laikam jau atminas par fantastisko sakumu:((,kur bija nopietns attiecibu noformulejums(gandriz apprecejamies).Tagad tas viss aizgajis pasplusma un liekas,ka to cilv vairs reizem nepazistu.Kopa nedzivojam, kontakteejamies reti,jo vinam skiet,ka viss pilniga kartiba.Visa si stasta lielaka sape ir ta,ka esmu no tiem,kas NESPEJ iemileties viena,otra un tresa,un tagad mirkstu vienas asaras,jo saprotu,ka ar so civeku tacu nekas JAU VAIRS NAV,ne tik vien nebuus....Viss te skan ta pliekani un vienkarsi,bet mana sirds ir saplosita un dvesele salauzta -varbut del ta,ka iztelojos vinu par to,kas vins tomer NAV un NESPEJ but???Sakuma jau viss ir skaisti....Es nespeju but viena,jau sadi mokos 2,5gadus,un gribas ar otru dalities,pie kam man vairs ari nav 20g.Ka lai sevi atindee?? MAn jau menesiem ir zudis jebkads prieks dzivot,lai gan arpu milasdzives viss mana dzive ir pilniga kartiba,par ko saku paldies visiem svetajiem....(p/s pie kam stradaju ar sevi pec visadam gudram gramatam un psihologa gramatam,sportoju un savu dzivi organizeju ta,lai nebutu atkariga no viriesa un partnerattiecibam...Bet sak likties,ka esmu kluvusi atkariga no savam bijusajam emocijam.....) :(((
Re: Atkariba no juutaam ? :(((
13.11.2006 09:57
Lasiju, lasiju, bet taa iisti nesapratu. Vai nevareetu veelreiz un drusku vienkaarshaak...
Re: Atkariba no juutaam ? :(((
13.11.2006 10:09
es sapratu tik daudz, ka kaut Tu nemiili savu draugu, jo Tev gribas nopietnaakaas attieciibas, bet vinam liekas, ka viss kaartiibaa.... un Tu paardziivo, ka vairs nemiili, ja? nu bet taa jau gadaas, un tad ir zel. bet nu tur jau neko nevar dariit, tad ir vainu jaaskiras, vai jaacer, ka juutas atgrieziisies. bet visdriizaak jau neatgrieziisiisies. Tev tak pasai jaaizdomaa ka riikoties, Tu jau vislabaak zini kaa un kas Tev tur notiek.
B
Re: Atkariba no juutaam ? :(((
13.11.2006 10:11
Vienkarsak :) ?
Pec ilgam attiecibam un smagas skirsanas prieks manis man bija LOTI gruti kadam atverties un uzticeties.Bet tad beidzot tas izdevas,jo nakamais virietis loti rupejas un centas un mani lenca un parliecinaja,un tad ari pa istam karsti iemilejos,pie kam jau loti sen bijam pazistami un draugu statusa .Bet-pec pirmajiem menesiem(kas bija ka pasaka) sakas vai nu reala sadzive vai pieradums vai atklajas abu raksturi,un es saprotu,ka....musu attiecibas viss ir sabrucis del atskirigajiem dzivesveidiem un uztveres,jo esmu ar sevi visu darijusi,bet nespeju pienemt so otru cilveku tadu,kads vins ir tagad.Bet milu visas tas sajutas,ko vins man ir sniedzis musu attiecibu sakuma un tas ir bijis pats skaistakais,kas mana dzive ir noticis.Lidz ar to visulaiku ka mulkis ceru un ilgojos,ka tas viss ta bus un turpinasies,bet ir tacu skaidrs,ka jau tagad situacija ir tik dramatiski izmainijusies,ka sakumstadija neatgriezas:( Un launakais ir tas,ka NESPEJU paskatities uz citiem viriesiem,nerunajot par sex vai kaut ko nopietnaku,lai gan LOTI velos,jo esmu izdzivojusi tadas sajutas,kadas diez vai akdas citas attiecibas varetu rasties....
B
Re: Atkariba no juutaam ? :(((
13.11.2006 10:14
Diemzeel man skiet,kas es vinu tiesi miilu, un loti...Ir sagruvusas iluzijas,kadas bija sakuma(kad cilveku iztelojamies par kaut ko,bet kad realitate atklajas,ka vins neatbilst sim telam), un tas ir arpratigi gruti un sapigi , ja pagatne jau viena sada milziga vilsanas bijusi ar sapigu skirsanos, un jutos pilnigi iztuksota un nespejiga kadam atbildet uz jebkada veida uzmanibuas pieradisanu.
Re: Atkariba no juutaam ? :(((
13.11.2006 10:15
Bet es taa sapratu ka tam virietim shkjiet ka viss ir kaartiibaa tad kur ir probleema lai juus neturpinaatu to kas tev tik ljoti vajadziigs? Vinjsh paaraak atshkjiriigs? Nu pastaasti to vinjam, gan jau pievilksies uz tavu pusi...
Re: Atkariba no juutaam ? :(((
13.11.2006 10:19
Vispaar nav praatiigi iemiileeties nenoveerteejot cilveeku. Bet tas taa, ko nu maaciit kad ir par veelu... Man piemeeram shkjiet ka nevaru iemiileet nevienu cilveeku. Kad jauns biju tad vareeju a tagad nevaru. Varu tikai veerteet un apreekjinaat. Riebjas pilniigi. Nu un ko dariit, nedziivot taapeec...
antîkâ
Re: Atkariba no juutaam ? :(((
13.11.2006 10:31
B, tu mîli savu ilûziju tçlu, nevis konkrçto cilvçku, un pârdzîvo, ka piemeklçtais sapòu râmîtis "neðtimmç"...
ku! Jo vecâks cilvçks, jo prâtîgâks. Prâts ir vislielâkais ðíçrslis priekð iemîlçðanâs, zinu :)))
B
Re: Atkariba no juutaam ? :(((
13.11.2006 10:41
Cik neesmu ar vinu runajusi...Man ari galigi negribas braukt virsu vai zaget...Labakais,ko vins teica: es tevi milu pa savam,bet tu gribi,lai tevi mil pa tavam:)))
Tas izklausas un izskatas pilnigi berniskigi te uzrakstita forma,bet sada situacija man pirmo reizi dzive,un tas sagada nepanesamas mocibas.
Jo es no partnerattiec sagaidu cita veida "raamiti" (ari no ramjiem un stereotipiem meginu izkapt,bet neesmu varejusi sevi pilnigi salauzt,lai piemerotos loti atskirigam modelim)
Vissudigakais jau laikam ir tas,ka piekeros cilvekiem (zinu,ka NEDRIKST piekerties,jo dzive Dievs to vienmer atnem,kam visvairak esam piekerusies), esmu sieviete,kura labak 2 x pietrukst,neka vienreiz paliek pari - par sevi nekad neatgadinu, bet iekseji mokos bezgaliigi..... Otrkart,ja reiz salauzu savas brunas un laavos kadam gan dveseliski,gan fiziski-man vairs nav kapacitates so visu epopeju uzsakt atkal no jauna ar nakamo potenc. partneri:(( Loti labi zinu, ka vienu milestibu arste tikai jauna milestiba,bet mani viss ir aizveries un man pat sex negribas,nerunajot par domu,ka uzsakt jauans attiecibas un kur vinas vispar meklet/sagaidit....
B
Re: Atkariba no juutaam ? :(((
13.11.2006 10:42
Antikai - jaa, Tev ir pilniga taisniba............. To jau sevi lenaam apzinos un tas ari mani sausmigi biedee,jo nezinu,ka to sevii izskaust....
Re: Atkariba no juutaam ? :(((
13.11.2006 10:46
ir tâds ïoooti banâls teiciens, bet ðoreiz îsti vietâ:
"sievietes liktens- mîlçt un ciest"
Nav ko piebilst...
Re: Atkariba no juutaam ? :(((
13.11.2006 10:51
B

Tad par ko visa shii runa ja reiz neko negribas...
Re: Atkariba no juutaam ? :(((
13.11.2006 16:49
Piedod, ka taa saku:
Cilveki nav laimigi milestibas delj. Cilveeki ir laimigi aprekjina delj! Tas nav domaats - naudas vai mantisku labumu deelj.
Ieteikums: Neiemiilies, atrodi kaadu ar kuru Tev ir Labi!!! Un neciet.

Kad atradiisi kaadu, ar kuru Tev ir labi, un kuram ar Tevi ir labi, miilestiiba atnaaks.
Re: Atkariba no juutaam ? :(((
13.11.2006 19:49
...kkas murgains...ak, neiemîlçðos, ak, viòs ir tâds un ðitâds, ak, viòð nav tâds, kâ gribçju...kâ lien laukâ privâtîpaðnieciskais - mans, mana...un cits nav tâds, kâdu iedomâjos!!!...nja...un aizvainojums - es viòu tâ mîlçju, bet viòð, cûka ir izgaisinâjis visus manus sapòus un ilûzijas...
...domâðanas maniere galigi kreisa..
Re: Atkariba no juutaam ? :(((
13.11.2006 19:50
...kkas murgains...ak, neiemîlçðos, ak, viòs ir tâds un ðitâds, ak, viòð nav tâds, kâ gribçju...kâ lien laukâ privâtîpaðnieciskais - mans, mana...un cits nav tâds, kâdu iedomâjos!!!...nja...un aizvainojums - es viòu tâ mîlçju, bet viòð, cûka ir izgaisinâjis visus manus sapòus un ilûzijas...
...domâðanas maniere galigi kreisa...
...es vismaz neesmu nekad vairîjies no slimîbas, ko sauc par mîlestîbu..un nenoþçloju...:))
#1 alâ
Re: Atkariba no juutaam ? :(((
14.11.2006 02:30
dream on

ciniíi,
nu bet ir arî cûka. vai tad ðis no sâkta gala to ilûziju neredzçja? Tad izvçle jamam bija: vai nu spçlçt lîdzi vai laikus vâkties ratâ :P
Re: Atkariba no juutaam ? :(((
14.11.2006 10:36
Meitene jauna, viòai liekas,ka viòa nevienâ neimîlçsies, loìiski,ka tad neiemîlçsies, paðiedvesmai ir spçks. Cik muïíigs skats ir acis kâ lukturi - iemîlçties, neimîlçties. TAS notiek dabiski. Tâdçl tam nav jâbût paðmçríim.
Par esoðajâm attiecîbâm: Dzeks nav cûka - dþeks neredz problçmu! Veèi nesaprot mâjienus, veèiem vajag ar bomi pa galvu. Tâ tas ir, ja siev. ir dusmîga, vecis prasa, kas noticis un viòa atbild nekas, vecis arî domâs, ka nekas nav noticis.
B
Re: Atkariba no juutaam ? :(((
14.11.2006 23:19
Neesmu vairs nemaz tik jauna, patiesiba....Jau pari 30. Tadel jau ir tads desperado pec siem notikumiem.
Un par to "ar bomi pa galvu" - man riebjas zaget un braukt virsu. Vai tad dzeki galu gala nav cilveki un nesaprot, ja ar viniem runa pa draugam un izstasta savu bedu vienreiz, mierigi un skaidri??? Bet tad vini laikam izradas vai nu nedzird vai neklausas vai ..... negrib dzirdeet:)) Tadel jau ir n-tajos atiecibu gadijumos stasts, ka vienai pusei viss ir ok lidz bridim,kad otra puse pazino par skirsanos!!
Un protams,ka gribas abpuseji milet, bet ta forsi un saprotami, un lai abiem lai!!
antîkâ
Re: Atkariba no juutaam ? :(((
15.11.2006 11:49
Pameklç sevî- tur atradîsi visu to, ko pârmet citiem. TU negribi dzirdçt. Tavs draugs skaidri pateica, ka "viòð tevi mîl pa savam, bet tu gribi, lai bûtu pa tavam'
Un patîk tas vai ne, bet vîrieði tieðâm ir no Marsa un sievietes no Vençras, un runâ "daþâdâs valodâs". Abpusçja vçlme saprasties var palîdzçt kaut nedaudz "ielauzîties" tai sveðvalodâ, kurâ runâ otrs.
Ja ne, tad arî otrus 30 tu paliksi turpat, kur esi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 25?
Ziņa: