interesanta lasāmviela:)

Aizsāka vijolîte 

Re: interesanta lasāmviela:)
04.08.2007 12:37
Njā,it kā virsū ar savu kopā būshanu nebāzāmies...dzīvojām te katrs par sevi...mums,par laimi,nav nekādu problēmu,lai gan vb kādam tā liekas,vai ļoti gribētos.
Man laikam pat gribas atvainoties sheit esoshajiem dristiem.Es centos atshaudīties no shīs būtnes,bet tā kā shis nav vienīgais forums kur viņa seko...citas izejas man nebija:( Un Jūs,kam viņa raksta privāti,neesat vienīgās...labi ka citur man ir ļoti labas attiecības un tieku informēta par shīs sievietes darbībām.
Re: interesanta lasāmviela:)
04.08.2007 12:39
Re: interesanta lasāmviela:)
04.08.2007 12:44
pulkvedim neviens neraksta... un man arî ne :(

bet atgâdinu, ka "kâda", kas atðifrçja ðo pârîti bija -oga :)
tâ ir mana izklaide- mçìinât saprast, kas slçpjas zem ðiem nikiem- kâdi cilvçki, negribu apgalvot, ka man izdodas, bet priekðstati veidojas...
Re: interesanta lasāmviela:)
04.08.2007 12:49
Oga, man tâ ir mîkla, kâ Tev izdevâs atðifrçt. IP adreses taèu te neparâdâs. Atklâj mums to! Tîri uz dedukciju- kaut kâ neticâs;)
Re: interesanta lasāmviela:)
04.08.2007 12:51
bija trakaa caalja teksts ar vijoles niku... un peec tam atvainoshanaas- atvaino, vijoliit, ka no tava kompja... diez vai nejaushi...
Re: interesanta lasāmviela:)
04.08.2007 12:56
es taèu reiz iekopçju vietu, kur madcynics forumâ postçja ar vijolîtes niku, es gan ilgu laiku domâju, ka tâ ir sieviete, kas draiskojas izlikdamâs par veci

un beigu beigâs- man vçl lîdz ðim nav 100% pârliecîba, ka tâ nav :)

nepaguvu atðifrçt, ar ko ir "sakars" forumâ asprâtim gh, þçl, ka viòð vairs neparâdâs
Re: interesanta lasāmviela:)
04.08.2007 12:57
Nu jâ, to bija grûti nepamanît.
Un atvainoðanâs to izdarîja vçl neiespçjamâku.
Tâ ka demonstrâcija vien bij.
Re: interesanta lasāmviela:)
04.08.2007 13:02
Â, tagad skaidrs. Man jau ne visu vienmçr sanâk izlasît, ðito palaidu garâm:)
Man tâdas aizrauðanâs nav, kas ar ko, tikai priekðstats rodas par katru rakstîtâju, nu un es tomçr pieòemu, ka tas var neatbilst îstenîbai.
Piemçram, priekðstats par ogu- vitâla, enerìiska, dzîvespriecîga, ar humora izjûtu un asu prâtu apveltîta bûtne.
Re: interesanta lasāmviela:)
04.08.2007 13:18
strawberry
katram gadîjumam-paldies!Tavas domas daïçji sakrît ar mana ðefa viedokli un tas priecç...man gan ðíiet, ka jûs abi nedaudz pârspîlçjat
bet turpini- plants - grâmatvedis ?? :DDD
Re: interesanta lasāmviela:)
04.08.2007 13:23
...he, he...kâ man patîk ðitâ ðtelle...atkal manus un vijolîtes kauliòus apmazgâ...muzeja gâjçji apskatîja mûs abus, bumbulîði...

...jâïauj jums domât tâlâk katram pçc savas samaitâtîbas pakâpes...:)

...odziò, zinâtkârâ mana, par inku...klâstît priekðvçsturi - sebja òe uzvaþaí...
Re: interesanta lasāmviela:)
04.08.2007 13:30
...taapeec jau eksponeejies, ka patiik...

Nez kaada buutu priekshveesture inkas variantaa...
Re: interesanta lasāmviela:)
04.08.2007 13:39
oga,
nea, nav vis grâmatvedis.
Re: interesanta lasāmviela:)
04.08.2007 14:41
Plant, bet bûtu labs grâmatvedis, Tu tâda punktîga izskaties:)
Re: interesanta lasāmviela:)
04.08.2007 21:47
...klau, komatiò, kas Tevi knieð???...visu laiku òirdzu - lielâ mîla..:)...laikam jâsaka nopietni - lielâ mîla...kunkulît manu...:)
Re: interesanta lasāmviela:)
05.08.2007 00:22
Nu es hujeju par to kas te notiek... kaadas ciinjas, kaadas kaisliibas... draudi... Jaa laikam nav veerts dariit foruma publikai zinaamu ar ko esmu kopaa... bet gadijaas man iebliezt vienreiz postu ar draudzenes niku...
Re: interesanta lasāmviela:)
05.08.2007 01:48
laikam esmu ïoti uzmanîga, bet ðíiet, ka zinu, ar ko ku! ir kopâ... :/


bet tas, kas te notiek... nu kâ lai saka, izklausâs vairâk pçc tâdâm pamatskolnieku zklaidçm.

_____________________________________________

Pareizs uzturs, diçta un sports - jauna lapa sievietçm!
Re: interesanta lasāmviela:)
05.08.2007 08:57
te pçdçjâ laikâ daudz kas izskatâs pçc pamatskolas izklaidçm - sâkot ar jautâjumiem.
Re: interesanta lasāmviela:)
05.08.2007 11:33
OK, pilnvarojam Noelu uzdot patieðâm nopietnu jautâjumu :D
Kas tad ir forums, ja ne izklaide? Kâds te dzîves jçgu atradis? Medicîniskie jautâjumi tak jau nodalîti otrâ sadaïâ...
Re: interesanta lasāmviela:)
05.08.2007 12:43
...starp citu, Noelu kâ citâdi domâjoðo apkarotâju var nolikt pirmajâs rindâs...tie tolerantie, vai kuri par varas makti grib tâdi bût, cik esmu novçrojis, ir tie visneiecietîgâkie...:)

...un vçl...bieþi vien klajam stulbumam un ðtampu reproducçðanai grûti paiet garâm nepazviedzot...un ja vçl tos bîda it kâ mûsu sabiedrîbas izglîtotâkie prâti - medicînas darboòi, nu tad vispâr...;)



Edited 1 time(s). Last edit at 05.08.2007 12:48 by madcynics.
Re: interesanta lasāmviela:)
05.08.2007 20:56
nu pazviedz, madcynics, citas jçgas jau no tevis nav. Kâ redzu tev joprojâm uzkâriens uz toleranci, izglîtîbu un medicînas darboòiem. Lai gan ar tavu anamnçzi tas ir saprotami un piedodami, un vairs nav interesanti.
Re: interesanta lasāmviela:)
05.08.2007 23:15
...noeliò, par ko sâpe???...neuztraucies, tas pâries...
Re: interesanta lasāmviela:)
05.08.2007 23:38
Hm ,ja man būtu saprotami,piedodami un nebūtu interesanti-es vb palasītu,bet nekomentētu...
Re: interesanta lasāmviela:)
06.08.2007 11:19
hhm- secinajums viens - neesmu sen te ta isti bijusi :)
Re: interesanta lasāmviela:)
06.08.2007 11:33
njâ... ðíiet, ka daudz ko palaidu garâm... kaislîbas sit augstu vilni un es tad tâ îsti neiebraucu- Madcynics un vijolîte dzîvçr ir pâris? jeb viens no viòiem ir dubultnieks, kas raksta komentus no 2 daþâdiem nikiem... kur sâls?
Re: interesanta lasāmviela:)
06.08.2007 11:36
Mad un vijoliite ir paaris...
iistaa kora
Re: interesanta lasāmviela:)
06.08.2007 11:36
Vijoliishu paaris ir dziivee paaris.
Re: interesanta lasāmviela:)
06.08.2007 11:37
vieniigais, ko es sapratu - teemas nosaukums ir maldinoss.. nekaa taada interesanta lasaamvielaa neatrodu..
Re: interesanta lasāmviela:)
06.08.2007 11:40
Bet tas tak jauki. Es piemçram nevaru iedomâties, ka forumâ sçdçtu arî mans draugs un mçs te abi kaut ko savâ starpâ diskutçtu, bet ja kâdam tâ notiek - lai tak! Tas nav nosodâms. Savukârt tagad es neiebraucu, kam par godu vispâr ðî tçma? Ko tâ inka tur perina un ko galu galâ grib?
Re: interesanta lasāmviela:)
06.08.2007 11:52
versija Nr.1- inka gribçja iesaistît svingeru klubâ vijolîti ar mad
versija Nr.2- inka gribçja lezbiskas izpriecas ar vijolîti un zemeni
versija Nr.3-inka gribçja uzzinât mad labâkâs sçòu vietas
versija Nr4- cita
rezultâts- bet visos gadîjumos "dabûja pa muti" :D

kura versija jums patîk?
iistaa kora
Re: interesanta lasāmviela:)
06.08.2007 11:53
Gribu.lv vinji ir Satiirs2 un kobra.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 19?
Ziņa: