[sievietçm] Nemazgâts loceklis orâlâ seksa laikâ - tieðâm TIK ðausmîgi?

Aizsāka Buks 

Re: [sievietçm] Nemazgâts loceklis orâlâ seksa laikâ - tieðâm TIK ðausmîgi?
18.10.2007 09:55
tas jau izklausâs kâ nedçïu vannu neredzçjis :) un uzsçjis salveti :) pievilina muðas :D
Re: [sievietçm] Nemazgâts loceklis orâlâ seksa laikâ - tieðâm TIK ðausmîgi?
18.10.2007 11:27
Jaa, osi. Taa nav paaraak laba doma par to mitro salveti... rezulteejoshais aroms vareetu buut visai pretdabisks...
Gadijushies man ir visaadi varianti. Ir bijushi arii katastrofaali varianti - nu taadi, ka tochna slikti paliek...Pat nezinu cik ilgi nevajag mazgaat lai dabuutu taadu smaku. Un puisis veel blisina acis un nesaprot kapeec es negribu taisiit to minetinju...

Tie loceklji jau dazhaadi, vienam tas svaigums pazuud aatraak, citam leenaak. Un ir arii taadi varianti, ka kraanu nomazgaa un regulaari mazgaa, a kaut kaadu smaku taapat sit cauri.

Bet taa kopumaa man labaak patiik taads paaris stundas pastaaveejis kraans nekaa peec ziepeem smarzhojoshs. Taa dabiigaa smarzha taada uzbudinosha liekas...
Man tas viiriets taads tiiriigs, bet man nebuutu pretenziju arii tad, ja taa detalja nebuutu mazgata 24h, bet tikai tapec, ka tas ir mans viiriec.
kāpēc gan nevarētu dušā izpildīt visu šos seksa veidus, tādā veidā nav jauztraucas ne vienam ne otram!
Re: [sievietçm] Nemazgâts loceklis orâlâ seksa laikâ - tieðâm TIK ðausmîgi?
29.10.2009 14:09
Vispār viss ir baigi vienkārši un tieši tā kā to rakstija Nimfa "bet man nebuutu pretenziju arii tad, ja taa detalja nebuutu mazgata 24h, bet tikai tapec, ka tas ir mans viiriec. "...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mans draugs uzskata, ka oralais sekss ir amoraals un pretiigs un labi, ka taa, jo arii es taaa domaaju, un baigi labi, jo man neviens nespiezh to dariit :)

bet te dazha laba n-tos locekljus atlaiziijusies, un veel lepojas ar savu pieredzi, ka ir ko saliidzinat, nozheelojami un smiekliigi.
Nu, kas kuram nožēlojami... Negribi- nedari. Tā jau Tava problēma, ka tev pret to ir aizspriedumi, citi dara, kā viņi vēlas.
Nu ja sajutīšu pēc smakas, ka netīrs, nekāda orālā nebūs... Fui! Esmu par higiēnu!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 18?
Ziņa: