Jaunîba

Aizsāka snukers 

Re: Jaunîba
08.02.2008 18:23
padoma pienjemshana jau notiek tiiri intuitiivi. ir patiikams tas cilveeks jebshu nav, sajuutu to vinja gaishumu jebshu ne... un to, ka vinjam nav tikai egoistiski noluuki... vecumu jau ar iipashi nez vai kaads peeta. dazhi veci cilveeki ir baigie iignjas, pat ljauni... brrr...
Re: Jaunîba
08.02.2008 19:38
Droði vien, ka ir gan tâ, kâ Runcene saka, gan kâ Alstere. Vieglâk ir uzklausît un pieòemt, ja attiecîbâs ir cieòa, bet daþkârt tiek pieòemts arî padoms, kas vienkârði izrâdâs noderîgs. Vislabâk, ja ir savstarpçji noderîga informâcija. Vecâkais apgûst jauno, tjipa MP3 vai datoru utml., bet jaunais iekalausâs dzîves pieredzes gudrîbâs.
...:)...
08.02.2008 20:04
...mhm...te daþas salien auzâs lîdz ceïiem...vispâr gribçju paust - lîdz kâju sâkumam...nja...kâ klausa vecâkos, sadzird viedos padomus un seko tiem...un iedzîvojas VD...te viena pauda - mâte kâ stervoza bûtne un nekrietnais patçvs...nezi kâpçc par ðo te uzticçðanos prâtuïo gadu nastas izdaiïotâs jumpravas...kkas nav riktîgi???...pajautâjiet labâk jaunajiem par uzspiestâs gudrîbas smago nastu...
...un tad meklç savâ nevarçðanâ vai varçðanas negribçðanâ vainîgos, kuri, kâ par brînumu, ir paða viedie vecâki..:)

...Vot tâ, sirmgalves...:)



Edited 1 time(s). Last edit at 08.02.2008 20:04 by madcynics.
Re: Jaunîba
08.02.2008 20:49
Tie jau psihoterapeiti, kas sameklç vainîgos vecâku izskatâ :D Bet vecâku ietekme jebkuram nâk lîdzi, grozies kâ gribi. Jautâjums, kurð ir vainîgs, ja cilvçks pats negrib domât?
Re: Jaunîba
08.02.2008 22:05
dazhi maak jau no pirmajaam dziives dienaam buut aktiivi mekleetaaji, bet citi gulj...

http://www.youtube.com/watch?v=eIniX9z1Mso&feature=related
Re: Jaunîba
08.02.2008 23:27
Ja tik zina, ko meklçt:) Sanervozçties arî var tâ...vispâr tam kucçnam varbût jau ir kâda nervu kaite, ka tik rosîgs :D
Re: Jaunîba
09.02.2008 00:22
Nu jâ, ir jau svarîgi, kâ un kad to savu dzîves gudrîbu pasniedz apkârtçjiem. Ja katra vârda galâ "vçrtçjums" un uzsvars uz savu ES, tad nav brînums, ka jaunie klausît nevçlas. Viòiem ar savu es pietiek.
Nesen man tçvs uzdeva jautâjumu - ja mûsu zeme ir miljoniem gadu veca un visu tâs vçsturi notiek vulkânu izvirdumi, lava plûst un tek, tak jau vajadzçja visai iztecçt, no kurienes tad tâ rodas. :)))
Re: Jaunîba
09.02.2008 11:13
einuei, Strawberry, shitie jau nu gan ar nerviem neslimo...
pilniigs miers un stabilitaate

http://www.megamax-gsd.co.uk/Buddy 0019.JPG


un ja veel par padomiem...
dazhreiz ir taa, ka cilvis atceras diezgan netiikamas personas saciito, bet naakas cecinaat, ka ir bijusi liela dalja patiesibas vai arii pilniiga patiesiiba tajaa teiktajaa... ljoti dazhaadi meedz buut.

a vot shito iejaukshanos vinja dziivee gan nezinu, kaa attieciigais zveers paardziivo

http://www.chhuoii.com/pictures/Dogs/german shepherd and cat.png

bet laikam nav, kur sprukt



Edited 1 time(s). Last edit at 09.02.2008 11:17 by Runcene.
Re: Jaunîba
09.02.2008 12:25


Laikam gan, Runcene, bet varbût viòam patîk:)
Re: Jaunîba
09.02.2008 12:50
iisti nezinu tomeer, izskataas, ka spalvas gaisaa, bet maziem kakjeeniem ir arii taada puucinja...

varbuut ir kaa plants saka, ka jaunuljiem sava ES pietiek...
Re: Jaunîba
10.02.2008 20:36
Es esmu palicis diezgan sapratigs, un censos ieklausities vecaku cilveku padomos! Vel tik man ir liela neizprasana par izklaidesanos, kuri tad ir tie istie mani draugi, ar kuriem tuseties? Ne jau tie dzeraji! :D
Nesen apsveru savu nakotnes profesiju! It ka jau par 90% biju nobriedis , ka busu sporta treneris, isteniba tas ari bija viens no maniem sapniem,klut par treneri ,tikai cita sporta veida! Bet, es nezinu , vai ar sadu izglitibu , es spesu nodrosinat sevi un savu gimeni !
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 2?
Ziņa: