Viena prâtîga sacelðanâs

Aizsāka serea 

Re: Viena prâtîga sacelðanâs
13.02.2008 09:41
A vai td nav vinjiem savi veikaali. Kas tur Raamavaa pa pieninieku? Vinjiem ir saava bode.
Da i es piem taagad jau meenesi peerku Limbaazhu pienu pa 48 vai 49 sanji. Kas manupraat ir leeti saliidzinot ar paareejiem.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
plants no cita PC
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
13.02.2008 10:07
Katram jânodarbojas ar to, ko jânodarbojas. Nav jau naturâlâ saimniecîba, kad raþoja, realizçja un apçda paði. Raþotâjiem jâraþo, pârdevçjiem jâpârdot utt. Vakar ziòâs teica, ka raþotâjiem piena paðizmaksa ir 0.42 Ls, viòu peïòa ir 0.02Ls, bet tirdzniecîbas uzcenojums 0.5Ls. Ja pareizi sapratu, jo ieraudzîju tikai ciparus, pirms tam neklausoties.
Ja tas ir tâ, tad nav normâli.
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
13.02.2008 10:14
...un bodnieku procents ir pat samazinâts...zinu preces, kuru uzcenojums ir pâri pat 300 %...un vissmieklîgâkais, ka uzliekot so te peïòas procentu, ðamçjie vçl iemanâs uzrakstît - atlaides lîdz 50 %...
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
13.02.2008 10:28
plant
ïoti samierniecisks tonis- bet kas ðai situâcijâ ir ieguvçjs, kas cietçjs??

izrâdâs- ieguvçjs galvenokârt ir tirgotâjs
es tieðâm neietu uz RIMI, bet pirktu piena produktus "piena veikalâ", kâ tas bija pirms lielveikalu çras;
jau ðobrîd ir tâ, ka mana reìiona tirgû ir stends, kur pat ir rinda pçc piena produktiem, ko tirgo kâda pienotava- un normâlos fasçjumos, nevis 3 l burkâs :)
plants no cita PC
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
13.02.2008 10:49
Nav man samierniecisks tonis.
Viena lieta ir stends tirgû, cita uzturçt 10 piena veikalus.
Un tas, kas ir radies ir likumsakarîgs rezultâts tam, ka pârtikas tirdzniecîbu pârdalîja daþi tirgotâji, tagad kâ grib, tâ mâlç. Sîkie ir iznîcinâti. Normâli bûtu, ja lielveikalos preces bûtu lçtas, bet viena raþotâja veikalos dârgâkas, "ekskluzîvâkas" Mums viss otrâdi, tas vien norâda uz absurdu. Pçc manas pârliecîbas, balso patçrçtâjs.
zzzz
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
14.02.2008 18:53
tikko atnaacu no veikala. taa gribeejaas panjemt kaadu jogurtinju, bet nee...nenjeemu :) es par akciju! starp citu, cik ilgi taa turpinaas?
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
14.02.2008 20:15
Es gan òemu jogurtiòu. Akcija ir stulba, ne jau lielveikali vainîgi. Tirgû tie paði jogurtiòi ir vçl dârgâki.
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
15.02.2008 11:09
Rîgas piena kombinâts" jau ðonedçï esot siera cenas samazinâjis par 20%.

Re, sabijâs gan! :))
bet Tu, zemene, esi streiklauze!
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
15.02.2008 12:02
Stâsti vçl, ka tik âtri sabijâs:)
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
15.02.2008 15:41
Strawberry, un Tu eed lielveikala jogurtinjus? ar tiem daudzajiem E? jebshu Tev ir zinaams kaads labs?
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
15.02.2008 17:12
Protams, Runcene, ka çdu. Vispirms apçdu E burtus un tad paðu jogurtu. :P
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
15.02.2008 17:38
aber Tu tak visu laiku runaa taa, it kaa Tev ekovirtuvee gultinja staaveetu :D
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
15.02.2008 18:00
Nea, gultiòa man guïamistabâ :D
Lasît jâmâcâs, Runcene...atceries kâ viens varenais teica: mâcîties, mâcîties un vçlreiz mâcîties :P
piena boikots turpinâs
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
18.02.2008 17:47
-- Analîze. --

NAV RUNA par sîkumiem- kas tur îsti vainîgs - lielveikali, paðu raþotâju alkatîba, piena izveðana uz ârzemçm (kur cenas lielâkas, tâpçc iedomâjuðies kâpinât tâs arî Latvijâ), varbût kâds visas Baltijas kartelis (arî Lietuvâ produkti ir nepamatoti sadârdzinâti); varbût eiropas savienîbai skauda tas, ka latvieði çd laimîgi savu sieru, bet "par maz" pçrk dârgos rietumu sierus, tâpçc uzspieda jaunas prasîbas, lai sadârdzinâtu vietçjos produktus un panâktu lielâku noietu dârgajam ievedumam.

RUNA IR par to, ka tauta SPÇJ noboikotçt - parâdît, ka nav atkarîga no vienas mazas raþotâju un tirgotâju saujiòas, ka nemaksâs tik, cik ir ienâcis prâtâ cenu diktçtâjiem.

Bûtîbâ boikotu bûtu îpaði izdevîgi bûs atkârtot vasarâ, tad saskâbst âtrâk. :))

Paðlaik - nepirkt un neçst neko, kur ir vietçjais piens - pienu, paniòas, sieru, sieriòus, kefirus, picas, jogurtus, biezpienu un tos produktus, kur tas ir iekðâ.

Piedodams izòçmums varçtu bût kaut kâdas ârzemju konfektes un ârzemju ðokolâde, kurâ jau ir "pavisam cits piens", kas nav saistîts ar vietçjo piena nozari.

Jâatceras, ka ðî ir mçríçta akcija. Pret tirgotâju alkatîbu.
Kad ietrençsimies, citâ reizç varçtu bût akcija pret importu no Eiropas Savienîbas un tamlîdzîgi.

Kâpçc sakâpinâtâs cenas ir alkatîba?
Siers taèu ir tas pats, kas agrâk, parastais, bâlgani dzeltenais.
Mums nav jâmaksâ nez kâdi 6 Ls par vienkârðu produktu, it kâ tas bûtu nez kâds no Francijas vests, superdelikatese utt.
Parasto sieru cilvçki çd tâpçc, lai IZTIKTU - nevar atïauties gaïu, ir veìetârieði, vçlas vairâk kalcija u.tml.
Bet vçrtîgâks siers ir ilgi izturçts (raudzçts, glabâts, nogatavinâts), nevis jebkurð siers, kam cena uzskrûvçta patvaïîgi.
Parasto, iztikai domâto sieru cena nevarçtu bût augstâka par 2,50-3,00 Ls / kg.

Un visbeidzot - paðiem tirgotâjiem bûtu izdevîgâk pârdot piecreiz, desmitreiz vairâk siera par normâlâm cenâm (tâ tas bija pirms nelaimîgâs sadârdzinâðanas) nekâ to mazumiòu, ko pârdod tagad par uzskrûvçtajâm cenâm. Tas, ka siera (varbût arî piena) plaukti ir sarukuði, ir acîmredzams lielveikalos un pârtikas veikalos. Daþos nelielâkos veikalos kâdas trîs siera ðíirnîtes vien ir palikuðas.
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
18.02.2008 18:23
Labi, ka es perku tikai kefiru un biezpienu !
Laikam aizvien nopietnak jaapsver doma braukt dzivot arpus LV!
Re: Viena prâtîga sacelðanâs
18.02.2008 18:26
Es,piem, sodien iegaju maxima, tur bija kadas 10pakas nocenotaa piena, kefira,jogurtu, sierinu,biezpiena, utt! Pilns plaukts, laikam boikots sekmejies :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 22?
Ziņa: