Garîgâ skolotâja meklçjumos!

Aizsāka snukers 

Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
15.08.2008 16:45
emmm.... tad Tu neesi pietiekami pieredzeejis... sieviete neizveelas ne muzikji ne kachaku. Taa vnk sanaak un viss.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
15.08.2008 17:15
...sieviete izvçlçsies slikto puisi...obligâts nosacîjums - galvâ nedrîkst bût muskuïi...visâs pârçjas vietâs - var...:)

...he, he, mateus, akmens nav mests Tavâ dârziòâ...
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
15.08.2008 17:20
madcynics:
obligâts nosacîjums - galvâ nedrîkst bût muskuïi...visâs pârçjas vietâs - var...:)
Taaa gan :)
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
15.08.2008 21:51
mad :D ... Tiiiiii pratjiiiiivniiiiij :D

tas gan ir tiesa... par bad boy.... tie vienmeer bijushi cienjaa... un visos laikos... hvz tik kaadeelj :/

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
15.08.2008 22:01
Nu nejau visos gadîjumos! :) man vienmçr saka, ka sievietes izvçloties vîrieti, kurð lîdzîgs viòas tçvam. nu nez nez...
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
15.08.2008 23:57
...tauta jauc vitalitâti ar sliktumu...he, he, tâpat kâ cinisma jçdzienu ir noreducejuðî lîdz puhujismam un bezkaunîbai...tas ir tas HVZ kapçc...:)

...interesantakais visâ ðajâ lietâ ir tas, ka viens no galvenajiem faktoriem partnera izvçlç ir oþa...

...kâ smarþo mîlama sieviete otraja rîtâ pçc mîlçðanâs!!!...un cik pretîgi ir pamostoties ieraudzît nejauði izdrâztu, saburzîtu govi, kura nejauki oþ...:)

...par tçviem...Freida teorijas ðajâ gadîjumâ ir slima suòa murgi...ko truli turpina sludinât...kraksît, Tavs nez, nez ir tieði desmitniekâ...:)
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
16.08.2008 07:08
"Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos! jauns
Iesûtîjis: Mazdakteris1 ()
Datums: 14-08-2008 16:52


Snukers.
Budisma vaajaa vieta ir,ka tiek pieluugts cilveeks,kas esot Dieva paarstaavis uz zemes.
Stipraa puse,ka taa maaca bezgaliigu cien,u skolotaajam.
Seno religiju (kustiibu) speeks sleepjas maakaa iemaaciit savam skolniekam cien,u pret skolotaaju. Taatad vecaako,zinoshaako,sirmgalvi.
Vaajaa vieta shai teorijai ir taada,ja tev nav sekolnieku,tavas zinaashanas pazuud.
Ja iet bojaa skolotaaju (priesteru) kaarta ,iet bojaa arii naacija,tauta,cilts.
To vareetu attiecinaat uz Maiju trageediju.Karu,sacelshanaas laikaa tika nogalinaati visi valdnieki,priesteri un liidz ar to zinaashanas.
Maiju kultuuru atklaaja tikai pavisam nesen.
Nejaukt ar actekiem un Inkiem.
Nu jau 11 gadus needu gal,u. Piedalos Krishnu sveetkos.Censhos izpildiit vin,u prasiibas.Pagaidaam esmu dziivs. Bet taals no vin,u pilniibas,askeetiskuma.Taalaak par 5 dziedaajumu neesmu ticis.Shriimat-Bhagavat sastaav no 12 dziedaajumiem. Katrs dziedaajums no 2vaam graamataam(videeji).
Aciim redzot par vaaju....
Izdevaas saskatiit diezgan lielas liidziibas ar Biibeli.Taa kaa gruuti pateikt,kas ir bijis pirmavots.
Arii Koraans pamataa sludina kristieshu Biibeli.
Civeece burtiski tic vienam Dievam bet spiitiigi atsakaas to saprast.
Latvieshi,peec manaam domaam ir aarieshu peectechi.
Aarieshus vadiija druiidi-baltie teevi (skolotaaji)?Sheit jau saakas diezgan liela putra. Divi tuukstosh gadu laikaa vis tika izniideets tik lielaa meeraa,ka tagad ir gruuti pateikt kur ir patiesiiba.
Uh! Pateicu.
Plantam taisniiba. Dienishko maizi jaapelna.Taapeec vieglaak ir tad ja tev ir savs gariigais skolotaajs."

kaa jaunatne tagad saka -------- RESPECT tavam domu gaajienam!! Buutu interesanti ar tevi parunaat klaatienee...




mateus - bad boys ir cienjaa uz dazhiem meeneshiem, varbuut, jo tie ir "citaadaaki/iekaarojaamaaki/eksotiskaaki utt" kaa "jaukie zeeni", bet tad tie paliek vienkaarshi bad boys un 99% gadiijumu tas nav veelams gjimenes izveidoshanai un TAD naak apskaidriiba apjukushajai jumpravai. kas biezhi vien ir par veelu.
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
16.08.2008 10:56
zb:
ja buutu taa kaa saki... nebuutu taa kaa ir :D
Interesanti ko Tu iinterpretee ar bad boy. Tiiri vienkaarshi padomaajot... tas ir tas - kursh izceljas uz peleeciibas fona. Tas arii viss. Ir neordinaaraaks par paareejiem... nevis kauslis huligaans utt. Vai tad nee? :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
16.08.2008 10:58
madcynics Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...tauta jauc vitalitâti ar sliktumu...he, he,
> tâpat kâ cinisma jçdzienu ir noreducejuðî lîdz
> puhujismam un bezkaunîbai...tas ir tas HVZ
> kapçc...:)
>
> ...interesantakais visâ ðajâ lietâ ir tas, ka
> viens no galvenajiem faktoriem partnera izvçlç ir
> oþa...
>
> ...kâ smarþo mîlama sieviete otraja rîtâ pçc
> mîlçðanâs!!!...un cik pretîgi ir pamostoties
> ieraudzît nejauði izdrâztu, saburzîtu govi, kura
> nejauki oþ...:)
>
> ...par tçviem...Freida teorijas ðajâ gadîjumâ ir
> slima suòa murgi...ko truli turpina
> sludinât...kraksît, Tavs nez, nez ir tieði
> desmitniekâ...:)


Par oþu Tev piekritîðu! Ir patîkami, ja tev blakus sieviete , kura tik apburoði smarþo... jauks aromâts!
Bet ir arî gadîjies , kad jabût kopâ ar sievieti , kuras aromâts nesaista, vismaz man tas likâs pretîgs (yak) :D un kur vçl seksoties :D :D
Un tas aromâts noteikti nav no smarþiòâm :)
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
16.08.2008 11:00
snukers... meedz buut taa, ka saod vinjas aadas smaku vai elpu... un viss... gribas vinju nostumt taaaalu taalu :D:D:D taa arii neko neuzsaakot ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
16.08.2008 11:02
Gruuuti saprast! Es drizak uzskatu , ka bad boy ir tads, kurs grib izcelties, sprçgât , utt!
Es censos but tads , kads esmu! Un, ja kadam nepatik , tad lai jau nepatik !
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
16.08.2008 11:03
Jaaa taa noteikti ir :D :D :D
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
16.08.2008 16:52
snukers: tie kas censhas buut kaut kaadi.. tie ir luuzeri ;) Cilveeks nevar CENSTIES buus romantikjis, bad boy vai intelektuaalis... vai nu ir, vai nu nav. paareejais ir aciimredzama parasha

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
16.08.2008 22:13
Muusu sabiedriiiba ir pilna kompleksiem ! Ak jee, cik tas biezi sastopams jauniesu un pusaudzu vidu!
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
17.08.2008 12:28
kadi jaunieshi? kaadi pusaudzhi... NAV cilveeka bez kompleksiem :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
17.08.2008 16:35
snukers Wrote:
-------------------------------------------------------
> Majas man ir taa vieta , kur es parbaudu cik taali
> savaa gariigaja celja esmu nogajis! Viena
> chikstona tik apkart vien ir ... cik dzive gruta,
> cik maz naudas, cik stulbi cilveki , utt!

Tad tev jâpalasa Vadima Zçlanda Realitâtes transçrfings. Ir vairâkas daïas, sâc ar pirmo. Tas ir vairâku filozofiju koncentrâts ar praktisku pielietojamîbu.
Grâmatnîcâs vajadzçtu bût, krievu valodâ ir internetâ.
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
17.08.2008 18:03
Kas tajas gramaataas tik ipass ? :)
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
17.08.2008 19:01
Izskaidrots, kas un kâdi apstâkïi ietekmç cilvçku dzîvi un kâ viòð to var mainît.
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
18.08.2008 16:06
Vakar redzeju vienu baigi jauko filmu - Kurp aizved sapni! :) Cilveka sapniem nav skerslu :)
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
18.08.2008 16:35
...snuker, paòem trauku, piedzerieties abi ar suni un mçgini pakomunicçt ar ðo te radîbiòu...ja sanâks - esi jau ceïâ uz apgaismîbu...je ne - nu ko, meklç tâlâk...:)
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
18.08.2008 16:36
...ak, jâ, vienlaik es ar savçjo bulterjeru bieþi pielçjâm mûïus...:)
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
18.08.2008 17:32
:D :D :D :D :D
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
18.08.2008 19:40
mad, Tev nu gan ir pareizâ suòuka ðíirne :)
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
18.08.2008 20:30
Zemenit , tu medite ? :)
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
18.08.2008 20:55
Mazliet:)
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
18.08.2008 21:14
Jomajo, kaa prasaas sadziivee satikties ar domu biedriem :)
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
18.08.2008 21:28
Es esmu individuâliste. Man nepatîk barâ ar ðîm lietâm nodarboties. Bet domubiedrus ïoti daudz var satikt virtuâlajâ vidç. Tiesa, pavisam nejauði un pa kâdam, un uz neilgu laiku man gadâs satikt arî relitâtç :) Tieði tik, lai papildinâtu to, kas tajâ brîdî nepiecieðams.
Viss atnâk îstajâ laikâ- man ðíiet, ka tâ tas tieðâm notiek.



Edited 1 time(s). Last edit at 18.08.2008 21:29 by strawberry.
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
18.08.2008 21:35
Es ari negribetu ar tadam lietam nodarboties liela baraa, bet 2-5 cilveku vidu tas buutu loti jauki!
Virtualaja pasaule tadu ir daudz! Piemeram draugos ;)
Atceros, ka Lobsangs Rampa teica, ka tavs skolotajs atnaks tad, kad tu pats buusi gatavs! :)
Laikam jau veel neesmu...
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
18.08.2008 21:54
Tas nav gluþi tâ, ka skolotâjs atnâk pats. Ja Tu aktîvi interesçsies par konkrçtâm lietâm, tad gan Tu gan iegûsi sev interesçjoðo informâciju, gan pilnîgi it kâ nejauði sastapsi cilvçkus, kas Tev nepiecieðami.
Pie tam, es uzskatu arî, ka nav tâda viena skolotâja, kas bûs uz visu mûþu. Viens cilvçks nevar zinât visu. Tu vari bût kâdu laiciòu kopâ ar kâdu, kas ir kâ skolotâjs. Taèu pçc kâda laika pats jutîsi, ka vajag vçl kaut ko citu. Mçs neesam austrumos, kur varbût kaut kas tâds ir iespçjams, ka skolnieks bez maz mûþu mâcâs no konkrçtâ skolotâja. Laiks ir cits un informâcijas aprite cita, tâda piesaiste ne tikai nav obligâta, bet pat nav vçlama. Ikvienam no mums ir savs ceïð ejams, un tas paðam arî jâatrod.
Tas ir pçc manâm domâm:)
Re: Garîgâ skolotâja meklçjumos!
18.08.2008 22:07
Man ir bijusi 2 cilveki, kurus varetu saukt par skolotajiem! Viens - mans treneris, kurs man iemacija but pasapzinigakam! Un sieviete- psihologe kura speja par mani parupeties , kad biju satriekts lidz sirds dzilumiem! Tagad jau kadu ilgaku laiku juutu, ka sos abus cilvekus esmu paaraudzis... man vairs nav no vinien ko maciities :) Jasolo tik talak ... :) Jus es ari varu uzskatit var virtualajiem skolotajiem :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 7?
Ziņa: