ekonomiskaa kriize

Aizsāka inka1 

Re: ekonomiskaa kriize
07.11.2008 20:20
plants:

+1
Visparçja likumsakarîba, ka pçc ðîtâdas naudas peldes, kurâ dod kreditus katram un visi tik òem, pçrk un pârdod viens otram citur lçti raþotas preces, plavu arhitekturu un vecus dzîvokïu par nenormalam cenam, ka pçc tâ seko krîze ir vispârzinama patiesîba.
Re: ekonomiskaa kriize
08.11.2008 01:12
:)))
laba mashiina ir jauna mashiina.

un forshi, ja mashina - eto i roskow, i sredstvo peredvizhenije :)
Re: ekonomiskaa kriize
08.11.2008 10:01
laba mashina ir jauna mashina... hvz... ja njem veeraa ka 328 BMW salonaa maksaa ap 25000Ls bet 3 meeneshus lietots 19000Ls ... manupraat jaabuut traumeetam, lai piemaksaatu 6k tikai taadeelj, lai buutu nopircis jaunu :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ekonomiskaa kriize
08.11.2008 10:07
labas maðînas neviens nepârdod 3 mçn vecas :)
Re: ekonomiskaa kriize
08.11.2008 12:32
...razpaïcovkas nesliktâs...4x dârgaka, tikai jauna laba utt.utt...:)
...mateus, kurð braucis tikai ar golfiòu vai hondu (kaut vai jaunu), tam meseris liksies brînums...:)...
Re: ekonomiskaa kriize
08.11.2008 14:12
madcynics:

tâ nebija raspaïcovka, bet atbilde uz apgalvojumu, ka ja cilvçks uzskata braukðanu ar Hammeri pa Rîgas ielâm par stulbu, tad tas civçks var atïauties tikai Zapiòu vai tramvaju :) esmu braukusi gan ar mersi, gan ar bembi, bet uzskatu, piem., BMW 7. sçriju par nepiemçrotu un neçrtu braukðanai pa mûsu ðaurajâm ielâm :) IMHO
Re: ekonomiskaa kriize
08.11.2008 14:17
un vispâr, runâjot par "hondu, kaut vai jaunu" - neesiet pamanîjuði, ka eiropieði jau sen vairs nav lîderi droðu auto raþoðanâ?

http://rus.delfi.lv/news/technology/world/article.php?id=22325207
Re: ekonomiskaa kriize
08.11.2008 17:55
cenas cenas...
BMW foreva :D
Katram savs

P.S.
paaris meeneshus vecus auto ja maak var biezhi dabuut. Ljoti nesen vareja 10 gab Audi A8 iegaadaat kuri tika lietoti, tikai lai izvadaatu shaadas taadas delegaacijas. Garantiju nodroshinaaja pilnaa apmeeraa pats razhotaajs. Tas gan bija taads extreems gadijums, bet liidzigaa viizee shad un tad var iegaadaties. A8 varbuut nav labaakais piemeers, jo nav shirpotreb.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ekonomiskaa kriize
08.11.2008 18:29
Neizskatâs, ka ðeit bûtu ekonomiskâ krîze!
Re: ekonomiskaa kriize
08.11.2008 18:33
...sâkam ar krîzi, beidzam ar autiòiem...:)
Re: ekonomiskaa kriize
08.11.2008 18:34
...ooo, pucît, Tu tak esi pieskaitâma pie mediíiem, bet brauc ar nesamçrîgi dârgu veríi...;)
Re: ekonomiskaa kriize
08.11.2008 19:02
madcynics:

sûri strâdâju ;)
Re: ekonomiskaa kriize
08.11.2008 19:06
mad: ja cilveeks maak nopelniit - kaadeelj ne? Normaala padariishan.

kachenite... ko noziimee nav kriize...Tas ka tie, kuri agraak pirka dreebes tikai humpalaa un paiku nocenoto... fakts, ka tiem tagad ir pilniigs bankrots. Bet katru shii kriize skar savaadaak.

Mans pazinja piem tomeer nepirks sev vasarniicu Juurmalaa, jo nevar atljauties, bet brauc ar 760 BMW un pusdienas eed tikai Vincentaa... vinjam kriize noziimee ka nebuus vasarniica... manai krustmaatei tas savukaart noziimee, ka beerniem nav kabatas nauda, bet kino un saldumi nespiid pat viikendos.

Katram savs... bet ciesh visi.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ekonomiskaa kriize
08.11.2008 19:09
mja, draudzene stâstîja, cik skâbas sejas ieraudzîja atnâkot ciemos plaði pazîstamâ baníiera K. ìimenç... bogatije toþe plaèut...
Re: ekonomiskaa kriize
08.11.2008 22:23
Stâstîja man paziòa par bagâtajiem: 15gadîgs jaunietis prasa savai vecmâmiòai: "Kad tu nomirsi, ko tu man atstâsi mantojumâ?"
Re: ekonomiskaa kriize
08.11.2008 22:34
Nu i...
tie "mireeji" pashi staigaa un vaaraas.. vot nomirshu buus tev mantojumaa... nav ko muldeet dumiibas :D A reaali jau kad tie mireeji mirs, tiem njeemeejiem mantojumu nevajadzees sen :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ekonomiskaa kriize
08.11.2008 23:31
...klau, laikam tad tie piketçtaji negrib sûri strâdat???...pucît, kâ ta ir???...:)
...mateus, vienmçr esmu teicis - strâdâ, rakari, tad tev bûs...:)
Re: ekonomiskaa kriize
09.11.2008 11:39
mad:

vai tad tevi nepriecç fakts, ka kaut daïa no mediíiem var pârvietoties normâli? :)
novçlu to paðu visiem pârçjiem mediíiem un arî nemediíiem :)
Re: ekonomiskaa kriize
09.11.2008 13:58
es dzhipu fane, tas nekas, ka rij diizeli 13 l/100km ;)

un ir lietas, kuras nemainaas, dazhas prioritaates saglabaajam, neskatoties uz kriizeem.
Re: ekonomiskaa kriize
09.11.2008 16:22
13l diizeli?
Koleegjis brauc ar Chevrolet Tahoe 5.2L benzina dzineeju... 4x4 ... 12-15l uz 100km ... Ja Tev ir diizelis (!!!) kursh eed 13l uz 100... Ar ko tu brauc? Nodraaztu beigtu mashiinu vai hummer? :D

Nee nav tev Hummer... Hummer Hummer H2 - 18,1 litri uz 100km benziinu eed... 13L diizelis tas ir kaut kas nenormaals :D

Eu.. sportiska interese... pastaasti ar ko tu paarvietojies! :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 2 time(s). Last edit at 09.11.2008 16:24 by Mateus.
Re: ekonomiskaa kriize
09.11.2008 16:49
Mateus Wrote:
-------------------------------------------------------
13L diizelis tas ir
> kaut kas nenormaals :D

BTR? ;D



Edited 1 time(s). Last edit at 09.11.2008 16:49 by puce.
Re: ekonomiskaa kriize
09.11.2008 16:51
inka1:

un nâkamajâm paaudzçm atstâsim gâzes kameru atmosfçras vietâ, m?
Re: ekonomiskaa kriize
09.11.2008 23:12
Puce: normâli pârvietoties- tas nozîmç ar auto? Un arî tad, ja tramvajs no mâjas pieved gandrîz pie darba durvîm centrâ? Priekð kam? Lai pastilotu- vot, MAN IR? Es patçrçtu vairâk laika, meklçjot, kur to vâìi centrâ noparkot, nekâ braucot ar tramvaju. Un pçc darba atkal skriet apkârt kvartâlam, lai to vâìi dabûtu un "draudzîgi" sçdçt sastrçgumâ? Es normâli pârvietojos ar tramvaju. Vâìi izmantoju, kad tâlâk jâbrauc.
P.S. Ðodien satiku kâdu paziòu, viòð vçlreiz apstiprinâja: kaut kâ mazâk pasûtîjumu ðogad manâ nozarç (un naudas lîdz ar to ar!). Cilvçki mazâk tçrç atpûtai, viòi atpûðas lçti pie TV.

Daþiem krîze un laime mçrâma maðînâs un litros. :)
Re: ekonomiskaa kriize
09.11.2008 23:28
Nezinu... man viss kas ir mainijies - vairaak jaastraadaa, lai nodroshinaatu savu dziivesveidu. Tas arii viss. Nekad neesmu raavies peec tusinjiem zelta jaunatnes viduu, attieciigi nejuutu iipashu kriizes ietekmi uz sevi - PAGAIDAAM.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ekonomiskaa kriize
10.11.2008 01:06
Mateus, Tu ar datoriem strâdâ. Tâ ir joma, kurâ ðobrîd ir pieprasîjums. Bûs vçl ilgi. Es izklaidçju cilvçkus. Bez datora tagad nevar iztikt gandrîz neviens, bez izklaidçm var iztikt ilgstoði. Nav jau maize! Tâ nu ïauþi taupa.
P.s. Katram savs naudas mçrs! Medmâsiòa katru vakaru skrien uz otru darbiòu- mazgât grîdas ofisâ. Par to viòa saòemot 100Ls mçnesî. Lai es par to naudu strâdâtu 25 dienas?! Viòai tas liekas labi.
Re: ekonomiskaa kriize
10.11.2008 10:05
Arî man pagaidâm (ptu, ptu) viss OK (arî IT joma).
Un es priecâjos par katru godîgu cilvçku, kuram klâjas labi. Necieðu, ka noliek tos, kuri savas ekstras nopelnîjuði ar darbu.
Re: ekonomiskaa kriize
10.11.2008 10:05
kachenite Wrote:
-------------------------------------------------------
> Puce: normâli pârvietoties- tas nozîmç ar auto? Un
> arî tad, ja tramvajs no mâjas pieved gandrîz pie
> darba durvîm centrâ? Priekð kam? Lai pastilotu-
> vot, MAN IR?

nç, Kaèenît. lai aizbrauktu pirms un pçc darba uz laboratoriju pçc darbiem; lai nav jâlauþ mugura stiepjot produktus no veikala; lai apciemotu, piem., draudzeni, kura dzîvo 15 min braucienâ no manis, bet bez maðînas tur bûtu jâiet apmçram 3-4 km ar kâjâm; lai pârvietotos jebkur ar mazu bçrnu, galu galâ... tu tam visam man piedâvâ savu tramvaju? mana dzîve nav tikai ceïð no darba un uz darbu, un maðîna NAV roskoð, bet sredstvo peredviþeòija :)
Re: ekonomiskaa kriize
10.11.2008 10:08
pa tçmu:

pievienojos Alsterei, tik man cita joma :)
Re: ekonomiskaa kriize
10.11.2008 10:11
Da lab.. tagad vnk izdziivo stipraakie. Katram sava amata specam ir darbs un buus darbs kaa ari paarticiiba.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 11?
Ziņa: