Dr.asist.Raimonds

Aizsāka Dr.asist. Raimonds 

Re: Dr.asist.Raimonds
18.08.2009 04:27
Ak tad Somijā dārdzība liela.Mani vispār ļoti interesē dzīves apstākļi un dārdzība Somijā.Angloinfo forumos gan raksta,ka Somija vislētākā no Skandināvijas valstīm.Mums jau LV arī nodokļu revolūcija numur 2.būs.Aprūpes un medicīnas,izglītības un sociālo garantiju revolūcijas jau notikušas.Tā kā arī biznesiem ne visiem būs pieņemama jaunā nodokļu revolūcija,tad neredzu neko sliktu,ja kāds strādā,kur var strādāt.
Ja kādam ir laiks rakstīšanai un laipnība atbildēt par izmaksām un tā tālāk,tad uzrakstiet lūdzu šeit vai uz PM man.
Jau iepriekš pateicos Jums par veltīto laiku šo lasot un atbildot.
P.S kur var uzzināt t.s. info par komercijas noteikumiem pašnodarbinātiem,I.K un SIA ?
Man te pagrūti tā tieši Somijai info atrast,kamēr tai pat U.K vai Vācijai vieglāk.
Re: Dr.asist.Raimonds
18.08.2009 04:38
Īsāk sakot,man neliekas kļūda,ka kāds apgūst jaunu dzīves pieredzi citur.
Šodienai jāsaka,ka daudz būs tādu biznesu,kas jauno nodokļu laikā nevilks budžetu.Laikam būs tikai sliktāk.
Visās valstīs,kur ceļ nodokļus un mazina izdevumus tā paliek dziļāka krīze.LV daudzi uztver U.K. kā panaceju vai vienīgo vietu,kur strādāt,dzīvot.Nezinu,kā īsti tur ir.
Tā,kā ofisi daudzi,arī nesaistīti ar celtniecību un NĪ vai līzingu došanu,taisās ciet,process iet.Netā daudzi raksta,ka vairākas iestādes vnk.pārceļ uz citām valstīm nodokļu un to atmaksas,attaisnoto izdevumu atmaksu un PVN atgriešanas kavējumu dēļ.
Sīki nepētīju,bet pārāk daudz tādu žēlabu,lai būtu tukšas runas.
Firmas pārrakstās arī uz Lietuvu,Igauniju to pašu iemeslu dēļ.
Prom braukt gribētāju un iekārtotāju firmu un personu skaits aug ik dienu,arī savs bizness daudziem uzplaucis.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 12?
Ziņa: