sviestucis

Aizsāka existential fool 

Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
06.08.2010 00:33
Nu ja, Tev jau vairāk ko par steroīdiem un tādām figņām padavai. Kas vainas nelielai papļurkstēšanai.

Starp citu, headshots ir da best! Ar riktīgu bliežamo! Ohohoi, kūl mēn.
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
06.08.2010 00:39
Kāpēc šauties, labāk heroīnu pārdozēt.
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
06.08.2010 00:46
Kur ta Tu dabūsi to heroīnu? Un kā Tu zināsi, ka manta tīra, nevis kaut kāds atjaukts sūds? Es vispār nekur neko nevaru dabūt, jo man vispār nav nekādu kontaktu. Es it kā dzīvoju uz mēness. :) Bet heroīna nāve patiesi ir viegla, tas gan.
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
06.08.2010 00:50
NU uz izlaidumu pērk uzvalku, kas ir tikpat svarīgs notikums
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
06.08.2010 00:52
Kādā ziņā?
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
06.08.2010 00:53
Vel eiforiski aiziet var pārdozējot glikozi :D
un par steroidiem... tikai muļķis redz to ko grib, nevis meklē to kas ir ;) Domā ka gribi. Ja neesi neko pamanijis, pats vainiigs :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
06.08.2010 00:56
Tādā, ka ja vajag, tad sadabūs visu.
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
06.08.2010 01:03
Mateus, sorry, es šobrīt vispār neibraucu ko Tu vēlies pateikt.

drudzis, nu pastāsti savu veidu kā sameklēt. Neesmu īstenībā daudz par to interesējies, bet man toč nav ne jausmas. Moška medīt narikus kaut kur pie šļirču apmaiņas punktiem? Mīnuss gan tāds, ka ja arī dabūsi savu mantu- kā zināt, ka tā ir kaut cik tīra? Vissūdīgāk nonākt reaminācijā pēc kaut kāda sūda injecēšanas. Cik dzirdēts- Latvijā labas mantas šobrīd neesot. Plus vēl pašam ieinjecēt- nez kā ar to tikt galā, ja iemaņu nekādu. Nja.
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
06.08.2010 01:10
Heroīna pārdozēšana tika minēta tikai kā "tīkamāks" pretstats minētajam headshotam.

Ja kas neizdodas un paliec dzīvs - stulbi -nariks uz mūžu. Ja izdodas, tāpat nariks.(vienīgi, nav jau vairs par ko satraukties).
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
06.08.2010 01:14
Kāds gan te sakars ar narikiem, ja Tu paņem vienīgo mega dozu lai sevi piebeigtu? Pat ja Tu paliec dzīvs. Cho ta njeponjil. Esi saklausījies aprobežoto mietpilsoņu briesmu stāstus pa teļļuku? :)))
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
06.08.2010 01:18
drudzi, bet ja tā nopietni, vai tu arī domā par nāvi un visa šī izbeigšanu? Vai tik tāpat runājies?

Es pašlaik tiešām neredzu citas alternatīvas. Varbūt japadzer kādi medikamenti, moš kaut kas uzlabosies, bet nezinu. Cerību gaužām maz, jo es neredzu vispār nekadu jēgu šai dzīvei.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.08.2010 01:20 by existential fool.
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
06.08.2010 01:20
Vienkārši tā teorija, ka no vienas reizes heroīna jau ir atkarība. (neesmu praktizējis).
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
06.08.2010 01:23
Tas viss ir fufelis. Ne no vienas vielas tā uzreiz nepiemetas atkarība. Vajadzīgas vismaz vairākas reizes- tad izveidojas morālā atkarība un tikai krietni vēlāk fiziskā. Tie visi stāsti ir tikai jauniešu iebaidīšanai- lai viņi baidās kā no nāves no šitām lietām. Un varbūt tas nemaz nav tik slikti. Tikai nu marihuānas ļaunums gan ir simtkārt pārspīlēts.
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
06.08.2010 01:30
Nu jā, vispār problēma ar smagajām narkotikām ir tāda, ka kaifs esot tik pārdabiski superīgs, ka gribās atkārtot to atkal un atkal, tā kā morālā atkarība varētu piemesties gaužām ātri. Tā kā labāk neniekoties ar noteiktām lietas, kas jau ir zināmas, ka ir bīstamas. Bet nu ja tu paņemsi kritnu overdosu lai atstieptu kātus- tad jau tur būs atrubons un besfilma un domājams nekāda kaifa. Tā kā no ta diez vai kāds kļūtu atkarīgs. :))
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
06.08.2010 01:32
Karoče- kāršanās vienalga ir number one, diemžēl. Nu bet ko padarīsi, tāda dzīve.
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
06.08.2010 01:34
Reku šitam čuvakam arī riktīgs gruzons uznācis. :)))

Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
06.08.2010 01:36
Savējais... :)
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
06.08.2010 01:39
Ja es uzrakstīšu, ka vēlos aiziet, būs dumji pēc mēneša vēl ko te postēt.
Man ir svarīgi ievākt info, man saprotamā valoda, lai nebūtu pārpratumi.
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
06.08.2010 02:00
Jā, tā vinš i. Kad lieta pienāk jau pie reālas rīcības, vairums cilvēku sabīstās un ir par vāju. Es esmu tāds pats zaķpastala šajā jomā. Bet arī tas ko mēs runājam- ir tikai ta brīža emocijas un domas, kas vair izmainīties ik pēc sekundes. Tā kā nav ko sapringt par to, kas iepriekš teikts. Cilvēka prāts galu gala ir nemitīgi mainīgs. Ja paskatās, ko es domāju pirms vairakiem gadiem- tad es tagad teiktu, ka es biju pilnīgs lašara. Citi teiks, ka arī tagad es tāds esmu. Da nu i pie vienas vietas- vismaz šeit, interneta vidē. Pēc gadiem arī viss šitais, ko es te rakstu varbūt man liktos pēdējais sviests. Tas viss ir tik relatīvs un gaisīgs un gaužām nenozīmīgs.
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
06.08.2010 02:01
Es tikai reizēm nožēloju, ja esmu gādu aizvainojis. Tas nav forši.
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
06.08.2010 08:57
Man gan liekas, ka griba dzīvot ir stiprāka par gribu nomirt, tāpēc cilvēks, kas pašnāvību pēdējā brīdī tomēr neuztaisa, ir nāvei par stipru, nevis par vāju. Bet tas tā, filosofiska atkāpe. :-)))
...Jēziņ, kādi dirsēji...tupuma kvintesence...;
...pakāries rumpis nav diezko estētisks...zilu feisu, apdirsies...
...fool, tvana gāze - ērti, nesapīgi, fiksi un pats galvenais, paliksi pakaļpalicējiem labā atmiņā - labu sejas krāsu, štrems..it kā dusētu...
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
06.08.2010 09:24
Var redzēt, ka te dažiem nav jāstrādā, baisi ērti.
Man ir aizdomas, ka tāpēc cilvēce arī ir izdomājusi visas tehnoloģijas, un gribas dabūt sev kaut ko vēl un vēl, lai neslīgtu depresijā.
e/f, kā saprotu, kāds tevi uztur, bet pašam ar sevi tev taču nekādi nav labi.
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
06.08.2010 14:08
mad iezviedz Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> ...fool, tvana gāze - ērti, nesapīgi, fiksi un
> pats galvenais, paliksi pakaļpalicējiem labā
> atmiņā - labu sejas krāsu, štrems..it kā
> dusētu...

Zinu jau zinu par šo metodi. Rumpis gan nav ar labu sejas krāsu, bet gan viss tāds sarkani- lillīgs. Un apdirsies jau ar- ja zarnas bijušas pilnas. :)) Plus vēl- pirms atrubona jāizbauda feinas galvassāpes un riktīgs nelabums, kad rauj uz korķi. Bet ja pareizi pakarās- tad sejas krāsa neizmainās ne par gramu. Ja tikai kakla vēnas tikušas aizspieztas- tad gan skats kā no kapeņu stāstiņiem. Vecīt, es varētu būt eksperts šajās lietās. :))) Gadi pavadīti šādās neveselīgās studijās.
mad iezviedz Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...Jēziņ,
> ...pakāries rumpis nav diezko estētisks...zilu
> feisu, apdirsies...


jāpaaicina ku! pirms kāršanās, - lai uz fikso klizmu iztaisa, vismaz mazāka šmuce :)
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
06.08.2010 14:12
Visa dzīve ir viena šmuce, tā tik tāda sīka vienība. :)
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Visa dzīve ir viena šmuce, tā tik tāda sīka
> vienība. :)


jā, bet tad vismaz nāve tīra ;)
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
06.08.2010 14:19
Var arī nedēļu iepriekš ieturēt gavēni. :)
tad kritīs spiras, ja gavēsi nedēļu.. ;))
Re: shubi dubi... svingeru klubi... chiki briki... visi pliki...
06.08.2010 14:46
Jābrīnās pilnīgi kā diskusijas saturs tā var aizbraukt no sākotnējās tēmas. Wow!



Edited 1 time(s). Last edit at 06.08.2010 14:46 by Fuzzy.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 25?
Ziņa: