Nothing special

Aizsāka existential fool 

teeja
Re: Meds, shmeds, what else to do...
07.08.2010 00:27
skaidrs :D
tev vajadzeetu labaak iztureeties pret to cilveeku - sevi ;)

Es nevaretu rakstiit tik atklaati, kaa ex.f. un Janetty.... man butu tada sajuta, ka kads izlasis un atsifrees, ka to rakstu tieshi es... vai man ir paranoja? vispar ir ari citas paranojas ieziimes... varbut tas ir kas cits?biezhi liekas, ka mani kaads noveero, soreiz tas nav saistiits ar SF... pat majas seezhot vienatnee var uznaakt shaadas sajuuta, ar praatu saprotu, ka nav pamata taa justies, bet sajuutas nepamet. Tad veel taada sajuuta, ka man jebkuraa briidii kaads var pienakt klat un saraat, piem., biblioteeka, veikalaa, muzejaa, maajaas teevs... nezinu, kas tas ir.Loti ceru, ka no taa tikshu reiz valja. Bet tas nav viss... vel daudz,bet tiehsam nedomaju, ka to uzrakstot sajutiishos labaak.

O.k. jaiet gulet.... es neesmu radita ilgstoshai sarakstei forumos...
Re: Meds, shmeds, what else to do...
07.08.2010 00:42
Man agrāk arī bija tādas bailes, ka kāds noteikti atšifrēs, kas es esmu u.t.t. Bet tad es sapratu, ka cilvēki tomēr ir pārņemti paši ar savām problēmām un vismazāk viņiem interesē meklēt un atšifrēt citus pa forumiem. :)
Re: Meds, shmeds, what else to do...
07.08.2010 11:02
Man tagad attiecībā uz šīm lietām ir izveidojies pofigs, kaut ir bijis visādi. Ir taču cilvēki, kam patīk citus šifrēt. Tepat jau ir pa kādai, kas varēs nocitēt visu, ko kāds rakstījis. Tjipa tāds hobijs :DDD

Tēja, tiksi vaļā. Tā ir vainas sajūta, ko ieaudzina jau bērnībā, turpina kultivēt darba vietās, - cilvēkam liek justies vainīgam. Atceries, ne pie kā neesi vainīga, ja kādam tā liekas, tad viņam nabadziņam šī sajūta jau iezīdusies smadzenēs un viņam tā kā gribētos, lai cits arī tā justos...un tad pie viena var novampirēt arī upura enerģiju.
Un ja atšifrēs, kas tad būs. Kauninās, rādīs ar pirkstiem. Ja ir bailes, ka atšifrēs, tad ko atšifrēs, ka cilvēks slikti jūtas? Varbūt, ja vairāk atšifrētu, tad pievēŗstu uzmanību saviem tuviniekiem vai draugiem. Man bija sūdīgi 7 gadus, visi citi domāja, ka tik dzīvespriecīgu cilvēku grūti atrast. Kompānijās biju vakar nagla, bet mājās ...Neviens neko nezināja, kad uzzināja, tad cilvēkiem bija tādas sejas, ka būtu zinājuši:)
teeja
Re: Meds, shmeds, what else to do...
07.08.2010 11:55
Tagad, kad paanalizeeju ceelonjus sekaam atrodu ljoti daudz ko... pat nerunajot par gjimeni un radiem, kaut vai skolaa 50% skolotaaju bija pilniigi psihas. .

Taada laime, ka tas viss ir beidzies :D
Teeja: Tikai 50%????;)
Re: Meds, shmeds, what else to do...
08.08.2010 00:11
Man gan laikam bija paveicies, nemaz tik daudz psiho skolotāju negadījās. Bet nu tās dažas, kas bija- tad nu bija tā pa riktīgo! :))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 13?
Ziņa: