...virtuālā kafeja...

Aizsāka mad gādīgs 

mad gādīgs
...virtuālā kafeja...
21.04.2012 21:42
...ja inkai ar plik...kailo ir mazliet iztēles, šeku jums gan kafeja, gan kūciņas...varat pačalot...:)

...nupat kā apēdu četrus eklērus, divas kārtainās kūkas ar dzērveņu pildījumu, piedzerdams melnu kafeju...pirms tam sīpolu zupiņa pa franču modei...ar grauzdiņiem...un zilo sieru...ehhh, labi paēdis kustonis ir labdabīgs...

...labi, jāiet pasaulē...:)
Re: ...virtuālā kafeja...
21.04.2012 22:12
Sorry par iejaukšanos Jūsu ķēķī... Man šodien bija iedvesma rosolu uzmaisīt... pēc tam stipra melnā tēja ar cukuru un Ararats... no kakliņa. Piedodiet, ka tik zemiski...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad uzjautrinās
Re: ...virtuālā kafeja...
22.04.2012 09:17
...ku!, vienmēr laipni gaidīts...:)
Re: ...virtuālā kafeja...
22.04.2012 10:58
Šorīt atkal biezpiens ar krējumu un lociņiem... Sīpoli, velni tādi, dzen asnus... jau manāma daļa no virtuves galda ir aizņemta ar glāzītēm uz kurām sasēdināti sīpoli... bet garšīgi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad uzjautrinās
Re: ...virtuālā kafeja...
22.04.2012 11:56
...gribi ko kreftīgu???...1 pac 9% biezpiena, 200 gr kreima (nevis izstrādajuma), buntīte zaļo luciņu, 1 paprika, mazsālītas 2-3 siļķu filejas...siļki var aizvietot ar treknu skumbriju...sagriežamos ingredientus sagriež un iemaisa iegūtajā biezpiena masā...gribi uz maizes smērejamu, sagriez smalkāk, gribi piekost pie karpelīšiem - griez rupjāk...ak jā, pēc samaisīšanas vismaz vienu stundu ledusskapī...sali gan neliec...:)
Re: ...virtuālā kafeja...
22.04.2012 12:09
Bļin, aš siekalas mutē saskrēja... mad, Tu esi izvirtulis... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Vijolīte:)
Re: ...virtuālā kafeja...
22.04.2012 12:49
...mani gan uz tām kūkām...vakardien varen liels daudzums mazo eklēriņu, napoleoni un šampanietis...dīvainā kārtā nekas neaizlipa :) un es varen apmierināta ar paveikto...:)
Re: ...virtuālā kafeja...
22.04.2012 13:28
Nu, es jau varu palīdzēt ja aizlīp... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Inka@
Re: ...virtuālā kafeja...
22.04.2012 19:35
arī kūku un kafijas diena, nebija laiks kaut ko gatavot.
un tagad jau par vēlu.

olīves ar sviestmaizi, un tēja, nopirku atkal augļu+putukrējuma tējiņu.....kaut kā velk uz tiem auglīšiem :)...melnā, zaļā garām.
mad atgādina
Re: ...virtuālā kafeja...
22.04.2012 20:03
...ņem deserta karoti sudraba tējas, .var ņemt gun powder tēju,uzlej maazliet atdzisušu, nu tā līdz 95C, ūdeni, ļauj, lai ievelkas 4-5 min...nolej, dašauj strīkētu karoti cukura un lilu kanci sviesta...uzsveru - sviestu...visidealākais lauku sviests, nevis bodes...ak jā, visam jābūt maksimali karstam..protams, izņemot sviestu...
...vakarā nedzert...naktī negulēsiet, kunkulīši...:)

...kakao, piens, cukurs, naža gals svaigu jalapeno piparu...sliktākaja gadījumā čilli vai kajēnas...tikai kakao jāliek daudz, cukuru tāpat...lai ir kārtīga garša...un ja vēl klāt piekož brinzu...vislabāk gan sulguni, bet pēdējā laika neesmu redzējis šo sieru...
...šo te var pirms dusas...:)
Inka@
Re: ...virtuālā kafeja...
22.04.2012 20:17
nu tur jau tā lieta, ka cukuru nelietoju gadiem ne tējai, ne kafijai, ne kakao, nesen znots nejauši man piebēra, es izlēju ārā, likās nebaudāma :)

tāpēc man lūdzu- citu receptīti :)
Re: ...virtuālā kafeja...
22.04.2012 21:29
Bez cukura daudzi ēdieni un dzērieni nav baudāmi... :( Cukurs atbrīvo aromātu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Vijolīte:)
Re: ...virtuālā kafeja...
22.04.2012 21:29
Ak, Ku...ņemšu vērā, kad būs vajadzība...:)

Es, principā, tēju nedzeru...kkā negaršo...un arī cukuru nelietoju, bet ja nu reizēm sagribas tēju, tad arī kādu "beramo" augļu, taču tai gan pievienoju cukuru...
Kafijai mēdzu pievienot kardamonu.
mad uzjautrinās
Re: ...virtuālā kafeja...
22.04.2012 23:44
...nja...cukurs...redz, kunkulši, ja cukura lietošanu ierobežo, lai neaugtu pendēris, tas ir, saudzīgi teikšu - ne pārāk prātīgi...ja uzskata, ka cukurs ir inde - vēl stulbāk...daudzi kustoņi sevi ierobežo no pirksta izzīstu iemeslu vadīti...

...es, par provi, nogriežu riku liepkalnu maizes, uzlieku, plāni sagrieztas, bet daudz, speķa šķēlītes, mazliet piparu...uhhh...ja gribu saldu, tad tādu, ka dirsa līp kopā...

...mazliet hedonisma nekad nav par skādi...
Re: ...virtuālā kafeja...
23.04.2012 00:31
Es pieturos pie viedokļa, ka problēma ir nevis cukurā (ko uzskatu par ļoti labu produktu) bet gan pārtikas produktu patērēšanā nepišamos daudzumos (piedodiet par rupjību, citādāk nevarēju) vai kā minimums neadekvāti salīdzinājumā ar patērētās enerģijas daudzumu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...virtuālā kafeja...
23.04.2012 10:20
Labrītiņ. Mad, bet vai pie ceturtā eklēra vēl garšas kārpiņas kaut ko signalizēja ? Un melna kafija der pirms vai pēc, nevis kopā. Un cik tu sver , starp citu ?
Man jau arī patīk visādi garšīgi, bet ar sevi esmu sarunājusi , kad beigsies mana seksuālā dzīve, tad nodošos pa īstam vēderpriekiem. Tagad tā - stipri uzmanoties. Rimčikā parādījās mīkstie avokado no Spānijas,tos tad pērku un rīvēju un jaucu ar bezpiedevus jogurtu un ja ir, tad klāt lieku spinātus , lociņus , puravus utt. Un tad labi daudz citronu vai ja tie nav , tad citronpiparus. Baziliku lieku daudz klāt -pašas sažāvēto un samalto - cenšos iztērēt visus krājumus. Lūk un tad klāt man garšo, kaut kas no zivs - vai lasis, vai mencu aknas, vai tikko trakās dienās sapirku ar atlaidēm atkal garneles. Ar mencu aknām man kreņķis tāds, ka tur neorāda, kas tā par eļļu klāt -rakstīts - Islandes mencas savā sulā. Man aizdomas, ka kāda palmu eļļa, bet kā uzzināt ?
Jā un joprojām dievinu putukrējumu. Jo esmu sapratusi, ka manā dzīvē pietrūkst maiguma un jutekliskuma. Un tieši tad ir viegli krist kārdinājumā to aizstāt ar ēdienu.
Nu lūk, tā kā seksīgi un laimīgi jums šo nedēļu.
Re: ...virtuālā kafeja...
23.04.2012 11:15
Jap, vot neskatoties uz to, ka no ārpuses es izskatos pēc prasta tēviņa, iekšā tāpat pietrūkst kaut kāds maigums un jutekliskums... un kad mana mēle pieskaras gardai maltītei tad bieži vien abas rokasbremzes pasprūk vaļā... Rezultātā zem 90 kg kā netieku tā netieku...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Inka@
Re: ...virtuālā kafeja...
23.04.2012 11:28
nu ko tur liegties, arī manā dzīvē pietrūkst maigums un jutekliskums.
Re: ...virtuālā kafeja...
23.04.2012 11:31
Bija problēmas ar sulu dzeršanu.Tad dārzeņi bojājās,vai izspiedas bija jāmet ārā. Tagad visu atrisināju ar "Ļečo" gatavošanu. Ieleju katliņā augu eļļu. Piegriežu klāt divus vidēja lieluma sīpolus. Drusku izkarsēju uz liela karstuma. Tad pielieku klāt divus sarīvētas bietes (maziņas).Burkānus,kabačus,saldos piparus, kas paliek no sulu spiedes.Pievienoju nedaudz ūdeni,lai rastos apakšējā suliņa.To visu vāru uz minimala karstuma 30 minūtes. Elektro plīti uz 1 un virtuves taimeru uz 30 min. Pēc tam paceļu katliņa vāciņu ,samaisu un pievienoju specijas.Kariju,žāvētas (ziemā) dilles,petersīļus,ķimeņu sēklas,ketčupu bez e-vielām.Uzlieku plīts karstumu uz 1 un atkal uz 30 minūtēm zem vāciņa sutinu. Pēc tam pagaršoju un pieliieku uz katliņa (2-1,5l) lieluma 3-4 t/k cukura.Var ēst ar pelēko maizi un lietot,kā piedevu visiem kartupeļu uc ēdieniem.Augu eļļa pietiekošā daudzumā piedod maigumu.Uz gāzes plīts tas gandrīz nav iespējams.
Protams augļi ar putu krējumu, tā man aizstāj ir narkotikas.Bet vecums un liekais svars prasa ierobežojumus. (:



Edited 1 time(s). Last edit at 23.04.2012 11:33 by Mazdakteris1.
mad smīkņādams
Re: ...virtuālā kafeja...
23.04.2012 11:56
...plikā, šādi sadirst avokado!!!...
...sekss ar gardumiem iet kopā...
...cik sveru???...nu kādi 145...bez čībām...

.
Re: ...virtuālā kafeja...
23.04.2012 12:19
Kā tad tu ēd avokado ?
Es lūk, skatos uz sievietēm. Var redzēt , kuras ir samīlētas, laimīgas.
Par vīriešiem to grūtāk noteikt. Kādreiz skatījos tikai uz tādiem - īpaši iznesīgiem, vīrišķīgiem, tādiem tīģerīšiem . Tagad skatos arī uz tādiem - neizteiksmīgākiem un domāju - ja nu viņš ir ļoti mīlīgs un juteklisks ? Smieklīgi, ka ja tāds liels vīrietis pamana, ka tu viņu vēro , viņš kļūst tāds tramīgs, kā maza stirna. Tad es domāju, nebaidies, maziņais, neizvarošu jau tevi, bet ja tu būtu maigs, mēs varētu tā pamaigoties, nu tā ...
Man gribētos, ka man noskūpsta kaklu , tur kur beidzās matiņi un tad glāsta un skūpsta muguru. Ar karstām lūpām. Es tā kā vedinu savu draugu uz to . Viņš tā kā cenšās , bet ... jāsamierinās, ka nav ko gaidīt , ka cepts gailis sāks knābāt ... Nepateiksi burtiski - nekas nenotiks. Bet kaifa jau nekāda, ja tev viss jāpasaka un gandrīz vai jālūdz.
Nu labi. Tagad esmu "uzkārusies" uz Dead man saundtreku. Un iedeva man lasīt Tibetiešu mirušo grāmatu. Tāpēc arī varbūt tās baudas alkas man saasinās.
Vijolīte:)
Re: ...virtuālā kafeja...
23.04.2012 15:19
Hm, man nepietrūkst ne maiguma, ne jutekliskuma, bet, kopš sevi pazīstu:), nekad neesmu varējusi atteikties no saldumiem...par "Cielaviņas" gabalu droši Dzimteni varētu nodot:DDD
...īpašs maigums mani pārņem, piespiežoties pie mada tuklā vēdera, kad viņš ir bez čībām:DDD

Jūs te tādas receptes rakstāt...es gan protu gatavot-neslikti, bet kad mājās ir kāds kas tiiiiik gardi, saliekot kopā, liekas neiespējamo, pagatavo un vēl pasniedz...mmmmmmmm, kam man piepūlēties?
Tā kā es tik palasīšu Jūsu receptes un, ja kas iegaršosies (virtulāli), palūgšu pagatavot:)
Inka@
Re: ...virtuālā kafeja...
23.04.2012 16:18
kailā Rakstīja:
-------------------------------------------------------


> Man gribētos, ka man noskūpsta kaklu , tur
> kur beidzās matiņi un tad glāsta un skūpsta
> muguru. Ar karstām lūpām. Es tā kā vedinu
> savu draugu uz to . Viņš tā kā cenšās , bet
> ... jāsamierinās, ka nav ko gaidīt , ka cepts
> gailis sāks knābāt ... Nepateiksi burtiski -
> nekas nenotiks. Bet kaifa jau nekāda, ja tev viss
> jāpasaka un gandrīz vai jālūdz.


nu tieši tā.....man reiz gribējās skūpstus roku- no elkoņa uz augšu- rokas iekšpusē :)
pat prasīdama nevarēju izprasīt...laikam neparocīga skūpstīšanas vieta :)
Re: ...virtuālā kafeja...
23.04.2012 17:24
Es , piemēram, apbrīnoju tos, kas saglabā seksuālo kvēli laulībā gadu desmitiem. Es gan nevaru runāt par laulību, bet kaut kā attiecībās man zūd tas nervs diezgan ātri. Liekas, nu viņš ne vairs tāds, ne vairs tā. Visticamāk , ka vīrietis, kaut ko līdzīgu par mani domā. To man vairāki teikuši - sākumā izskatoties tāda maiga un trausla , bet tad es kļūstot kā nešpetns vells. Bet es domāju, ka tas ir tāpēc , ka domā , ka es kāds bezpalīdzīgs mazputniņš un nu tik kungs būs baigais ērglis un varenais. Visticamāk gan lietas būtība ir nesatikšanās- kad ir jāsatiek īstais,pat ne lieliskais, bet īstais.
Tāpat resni vīrieši esot labsirdīgāki, bet kad es iedomājos, cik viņi apēd, tad tā atraugāšanās utt. un galu galā , ja madam ir 145 kg - nu cik viņš var pakustēties ?Un tad tā tusnēšanās, aizdusa. Nu man tas nederētu. Bet cilvēki ir dažādi un redz vijolīte laimīga. Un tas jau galvenais. Nevar jau zināt, kad aiziešu pensijā, varbūt man arī uzrodās kaut kāds runātīgs apalītis, ptu, ptu, ptu. Labāk tomēr tievulis.
Nu redzi , inka, Tev arī tāds liktens. Bet vajag sapņot un gan jau tad piepildīsies. es noteikti kādiem uzmākšos. Tikai gaidu izdevības.
Mani vispār ku, pārsteidza. Būt agresīvam, bet ilgoties pēc maiguma. Lūk, tas ir kaut kas. Bet no tādiem tipiņiem man vienkārši bail. Piedod, ku, bet tu pats te rakstīji, ka sit sievietes.
Inka@
Re: ...virtuālā kafeja...
23.04.2012 18:22
liktenis sliktenis...varbūt raksturs?

es pati atstāju maigumiņu, ko mīlēju.....redz, tie burvīgie ir slīpēti, viņi prot daudzām sagrozīt galviņas, un viņiem nepietiek ar vienu....bet es privātīpašnieciska. nu, lūk, atstājo brašo maiguli skaistuli, bet pēc tam ilgi skumu....gadus divus......njā, liktenis sliktenis :)
Re: ...virtuālā kafeja...
23.04.2012 18:39
Ko Jūs te ākstaties, nav tam madam ne 145 ne aizdusa... :) Bet man ar sievu nav paveicies. Baigi garšīgi gatavo. Un man to visu gribas apēst... :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Mauze
Re: ...virtuālā kafeja...
23.04.2012 22:15
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ko Jūs te ākstaties, nav tam madam ne 145 ne
> aizdusa... :) Bet man ar sievu nav paveicies.
> Baigi garšīgi gatavo. Un man to visu gribas
> apēst... :(

Tad Tev ir tie 145...bez čībām..?;)
Re: ...virtuālā kafeja...
23.04.2012 23:01
Nē, man ir tikai 90 bez čībām...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Vijolīte:)
Re: ...virtuālā kafeja...
23.04.2012 23:58
Nu, bet Ku, ēd ja garšīgi, kamdēļ ta' dzīvojam? Sliktāk būtu ja kaimiņiene gatavotu dikti garšīgi un Tevi ciemā aicinātu paēst;DDD

Kailā, vai resnīšus esi redzējusi tikai Amerikāņu komēdijās...nebūt viņi neatraugājas, vismaz tādā nozīmē kā Tu to domā.

Ei, vai ta' receptes jau beigušās???
mad smīkņādams
Re: ...virtuālā kafeja...
24.04.2012 09:32
...pārbaudīta recepte...jau te vienreiz biju palaidis tautās...tātad...ņem puķkāpostu, cigoriņu salātus, sarkano papriku, dzelteno papriku, melnās olīves, brinzu vai līdzīgu sieru, lašu vēderiņus, skābāku mandarīnu...puķkāposu var noblanšēt...nja...visu sagriež, mandarīnu plānās ripiņās (ar makten asu tuteni, lai nesaspiežas), sasmalcina riekstus, visu samaisa...pašās beigās plānās strēmelēs sagrieztu lasi...pievienojot mandarīnu, mazliet japagaida, lai sula iesūcas pārejos ingredientos...

...vijolītes gatavotās zupiņas - mmmm...:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 4?
Ziņa: