svars un ta butiba

Aizsāka Eh.. 

Re: svars un ta butiba
06.06.2008 15:51
nojaushu ka tu sapisi to pashu nelaimiigo kuuliiti nezinu kaa vinju sauc bet ir viens taads siiks :) Ja lietotu deku pohuj pa nedeelju sadziitu, tagad neko. Ljoti stipri jaaiesilda un ar minimaaliem svariem. sildoshas smeeres liec.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: svars un ta butiba
06.06.2008 22:27
a varbuut vispaar atpuusties kaadu nedelju?Man jau 5 meeneshus nau bijis atpuutas, ka doma?
Re: svars un ta butiba
07.06.2008 03:11
nezinu kaa Tu treneejies. Ja Tu to dari korekti: ja saaki vienu grupu treneet tad liidz galam, bet starp piegaajieniem atpuuta tikai tik lai pulss normalizeetos utt utjp tad reizi 2 meeneshos 1 nedeelju jaanjem briivu. Taa es domaaju.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: svars un ta butiba
08.06.2008 20:57
Skaidrs, un jaa kaa ir ar skrieshanu?
Es skrienu 6 reizes nedeeljaa
Re: svars un ta butiba
08.06.2008 21:37
nu srieshana vareetu buut viens no kardio, ja vien ir konstanta slodze. Ja dedzini spekji tad bez 40min nekas nenotiek (nu gandriiz nekas) bet labaakais ir 1h10min

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: svars un ta butiba
09.06.2008 18:36
PLDS TRENER! 8)
Re: svars un ta butiba
09.06.2008 21:15
:D
nesmiidini :) neesmu ne maaciits ne sertificeets, lai buutu par treneri.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: svars un ta butiba
09.06.2008 21:23
Nu viss naak ar pieredzi, tev taadas netruuks, un es ceru ka man buus veel daudz taadu priekshaa saciitaaju :)
Re: svars un ta butiba
09.06.2008 21:28
Tak katrs kas kaut ko uz sevis ir apguvis labpraat paliidz otram kachakam ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
MrE
Re: svars un ta butiba
09.06.2008 23:20
Anyway, patikami :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 5?
Ziņa: