Puls 55 sit/min

Aizsāka Questo 

Questo
Puls 55 sit/min
12.08.2008 09:59
Labriit. Jautajums!

Vai 55 sit min ir normals pulss, vai arii nee?

Man 25, ar sportoju 5 dienas nedelja, praktiski nepipeju :)
Re: Puls 55 sit/min
12.08.2008 13:00
55... nu ja esi gadiem sportojis utt tad jaa, jo ar laiku palielinaas sirds tilpums.
Ja tas ir naktii... tad pat pa aatru :D man naktii (nu miegaa) 32bpm laikam bij :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Questo
Re: Puls 55 sit/min
12.08.2008 14:11
Mateus,

it kaa ilgi jau sportoju, tachu tagad tikai kaadu 2 gadu skrienu pa vakariem... pirms tam bija tikai zaale, bez skrieshanaam un velotrenazhieriem.
Questo
Re: Puls 55 sit/min
12.08.2008 14:24
Istenibaa spiediens arii liekas pa zemu! 118/62 apmeram.

Izbraucu arii ar velotrenazhieru, tachu gribeetos uzzinaat, ko noziimee paaris apziimeejumi un cipari.
Mateus, vareesi izpaliidzeet, cik izskataas, diezgan labi orenteejies visaa shajaa! :)

Veelaak iemetiishu datus.
Re: Puls 55 sit/min
12.08.2008 14:29
neesmu specs, bet ja ko zinaashu padaliishos.
Svaru zaale gan kaa taada nav nekaads kardio.. taadeelj nezinu.. var jau buut ka 2 gados var taa notikt.. reaali jau arii sporta aarsti tam ir.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
zobs
Re: Puls 55 sit/min
13.08.2008 17:00
Ir paziòa, tâ teikt, pusprofesionâls riteòbraucçjs, dienâ "novâlç" ap 80 (+/-) km. Pulss miera stâvoklî zem 50 s/m.
Kamçr nodarbojas ar riteòbraukðanu, tikmçr tas ir nosacîti normâli, jo sirds, nu, jau super lielâ sirds, tiek nodarbinâta. Taèu, pametot sportu (lielos izturîbas testus), lielai sirdij vairs netiks nodroðinâts vajadzîgais slodzes lîmenis, kâ dçï var rasties sareþìîjumi ar to...

Uzskatu, ka, ja tev ir pareizs dzîves veids un regulâri sporto (îpaði izturîbas treniòi- skrieðana, peldçðana u.tml.), tad pulss robeþâs no 55-65 s/m ir ïoti labi. Uztraukumam nav pamata.

Par asins spiedienu nepateikðu, taèu silti iesaku aiziet pie kardiologa pakonsultçties, jo tieði asinsspiediens virs/zem normas var bût pirmais, kas norâda uz kâdiem sirdsdarbîbas traucçjumiem!
Re: Puls 55 sit/min
13.08.2008 18:47
Nav nekaadu probleemu, jo neviens normaals sportists NEKAD sportu taa vnk nenomet, bet dara to pamazaam :) UN tad nikaaaadu probzu nebuus :) Vai ne taa? :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
gf
Re: Puls 55 sit/min
15.08.2008 13:53
man ir ap 60.

Normâls ir 60-70.

Stapr citu pasaulç zemâkais pulss veselam cilvçkam ir vienam riteòbraucçjam kaut kur 23 sitieni minûtç. Bet viòam iedzimta spçja asinîs baigo skâbekïa kvantumu uzturçt, tâpçc.
Questo
Re: Puls 55 sit/min
18.08.2008 09:19
Sorry, beiddzot ielikshu slodzes testa raditajus

Testa dati:
Kopeejais testa laiks 14:41 min
Laiks Phase 75-50 10:01 min
Recovery laiks 3:52 min

Slçdziens:
HR at rest 69 sit/min
MAX 175 sit/min
(106% no Mçría pulsa 165/min)

MAX RPP: 328
PWC 130: 1.67 W/kg
PWC 150: 2.33 W/kg
PWC 170: 3.00 W/kg

MAX slodze 225 Vati

TA:
BP at rest 107/83
MAX BP 189/86

Aritmijas:
QRS: 1926

Significant ST change:
III: -0.05 mV

Mateus, ko nozime Aritmijas QRS? Un kaa vispaar izskataas? Dakteris teica, ka viss esot normas robezhaas.
Re: Puls 55 sit/min
18.08.2008 12:50
qrs bij kaut kaads qrs komplekss kardiologjijaa.. iisteniibaa nezinu, tikai esmu kaut kur kaut ko lasijis. Te nepaliidzeeshu, bet es pats domaaju ka bija kaadi paarsitieni vnk un viss. A tas nav nekas traks. Visiem ir paarsitieni. Citi juut citi nejuut. Ja doks saka ka viss ok tad viss ok :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Questo
Re: Puls 55 sit/min
18.08.2008 13:49
Tad jau esmu dzivs un vesels :) Jaturpina tik sportot!
Parasti meedzu sprotot no 1dienas liidz 5dienai katru vakaru skrienu kaadas 20 min (kaadi 3km) peec tam uzreiz atpumpeejos un presiiti uztaisu pa 4 piegaajieniem, kaa arii mazaak eedu! Vienkaarshi saaku shaadu programmu, lai nosviest svaru un no pagajushas vasaras sanaaca nosviest 14 kg!
Biju 88, shovasar esmu 74... veel domaaju nosviest kaadus 4 kg! Jo augums arii tikai 170 cm!
Questo
Re: Puls 55 sit/min
18.08.2008 20:55
Starp citu, jautajums! Kas ir labak, piemeram, ediens, kam ir vairak kCal vai ediens, kam vairak tauku.

Nee, es vienkarshi domaju, bananu chipsie (piemeram), tik daudz kCal 394.... diez ko labi laikam nav? No taadiem var aatri uzbaroties?

Kermenim grutak paarstraadaat kCal vai taukus?
Re: Puls 55 sit/min
18.08.2008 21:41
Nu Tu gan pajautaaji
kcal apziimee energeetisko veertiibu kura taukiem buus visaugstaakaa ;)
Cilveekam kursh sporto bet neaudzee masu jaaeed ap 33-35g kcal uz katru kjermenja kilogramu. Taa pat jaaeed ap 2-2.5g olbaltumvielu (proteiins) uz katru kjermenja kilogramu, bet vienaa reizee ne vairaak kaa 30-40g. Paareejo kaloraazhu jaavaac no ogljhidraatiem un taukiem, bet taukus speciaali dieetaa nav jaaieklauj jo tie ir ljoti daudz galjaa. Vieniigi nepiesaatinaataas taukskaabes gan var piemest klaat kaa dieetas sastaavdalju.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Questo
Re: Puls 55 sit/min
19.08.2008 10:52
Tad noteicoshais vienmeer paartikaa buus energjeetiskaa veertiiba? Jo mazaaka, jo labaaka prieksh svara ieveeroshanu?
Re: Puls 55 sit/min
19.08.2008 12:05
Nee. Ja negribi uzbaroties jaaeed tik daudz cik pateeree. Kaa arii no olbaltumvielaam spekjis neaug, bet no ogljhidraatiem un taukiem gan.
Ir jaazin daudz dati lai pateiktu kaa Tev pareizi buutu jaaeed. Saubos vai taadu individuaalu dieetu kaads Tev bez maksas taisiis.

Taa kaa buus vien Tev jaamokaas metodam nau4nogo vtika :) Es Tev jau daudzumus pateicu. Paareejais ir Tavaas rokaas.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 9?
Ziņa: