testosterona relīzori

Aizsāka Cossa 

testosterona relīzori
23.03.2010 19:39
Nekad nēsmu lietojis , ko saka lietotāji , kādas blakusparādības . Vai vēlāk nav problēmas . Protams esmu ielūkojies bakera un xpovera mājas lapās . Varbūt kādu var ieteikt
Re: testosterona relīzori
24.03.2010 12:40
Blakus paraadiibas augstaaks testosterona liimenis ;)
Bet saglabaajas normas robezhaas. Attieciigi reaali lietojams tikai pashsajuutas uzlaboshanai.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: testosterona relīzori
24.03.2010 19:39
Mateus

Vai vari ko ieteikt , cpēc cik ilga laika sāk darboties ?

Un varbūt muļķīgs jautājums .... taču nevajadzēs pēc tam sēsties uz šo relīzoru kursiņa
Re: testosterona relīzori
25.03.2010 19:02
da nav jau tur baigi peetiiti vinji. Ir visaadi razhotaaju peetijumi, bet tiiri peec pashsajuutas, no tribulus+zma es peec nedeeljas juutu pruhu. Bet nu reaali tas ir tikai pashsajuutai un libido censhanai. Sporta rezultaatus tas reaali neietekmee. Varbut vieniigi psihologjiski.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
.
Re: testosterona relīzori
25.03.2010 21:34
cossa - paņem omku un miers.
Re: testosterona relīzori
26.03.2010 20:47
Kopš kura laika omka ir testosterona relizors?
Jautājumu tēmai lūdzu no sākuma izlasīt.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: testosterona relīzori
27.03.2010 08:55
Paņēmu ENDOTEST PRO , esot laba T BOMB II ,bet izpirkta
Re: testosterona relīzori
28.03.2010 12:01
Gaspari ir taads Novodex XT.
Shitos lietojos tazhiem sportistiem uzraadija pozitiivas dopinga analiizes. Kaut kaadaa tur futbola komandaa.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: testosterona relīzori
28.03.2010 13:54
vot cilvēki, grib steroidu efektu, bet bez steroidiem. cossa, nu nebūs nekāda efekta bez ķīmijas, nafig tērēt naudu? jāsaprot, ka strādājošas lietas netirgo sporta ub veikalos. ieekonomēsi gan naudu, gan nervus.
Re: testosterona relīzori
28.03.2010 19:22
proteīns Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> vot cilvēki, grib steroidu efektu, bet bez
> steroidiem. cossa, nu nebūs nekāda efekta bez
> ķīmijas, nafig tērēt naudu? jāsaprot, ka
> strādājošas lietas netirgo sporta ub veikalos.
> ieekonomēsi gan naudu, gan nervus.

Nesaku .ka steroidi ir slikt ( pašam nav doma pašlaik lietot) , pat pieļauju ,ka viņu lietošana laika gaitā pieaugs arī vienkāršiem mirstīgiem, smagas aptaukošanās u t t

Bet pats esmu fizkultūrietis , vismaz manā svaru zālā laikam NR 1 ar vismazākiem svariem darbojos
Re: testosterona relīzori
28.03.2010 20:29
Cossa, a kāds tev ir mērķis lietojot testosterona relīzorus? jo, piem, ja mērķis ir uz laiku nospiest estrogēnu, un, uz tā reķina, nedaudz pacelt testosteronu (un tieši to arī dara lielākā daļa testosterona relīzoru), to var izdarīt lētāk un, galvenais, atšķirībā no ub, ar garantiju. ja ir problemas ar potenci, tad arī te ir lētāki līdzekļi, bet daudz efektīvāki.
pameklē gugļos "pct", uzzināsi daudz jaunu lietu:)
jēbkurā gadījumā, tas viss neuzlabos sportiskos rezultātus, jo ir domāts, lai atjaunot organisma normālu darbību un nedaudz palēnināt regresu starp steroidu kursiem, nevis lai uzdzītu rtezultātus. ja gribi rezultātus - alternatīvas nav.
Re: testosterona relīzori
29.03.2010 18:27
Cossa, a kāds tev ir mērķis lietojot testosterona relīzorus? jo, piem, ja mērķis ir uz laiku nospiest estrogēnu, un, uz tā reķina, nedaudz pacelt testosteronu (un tieši to arī dara lielākā daļa testosterona relīzoru), to var izdarīt lētāk un, galvenais, atšķirībā no ub, ar garantiju. j


;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Viņi neceļ dabīgo ?

Lidz šim biju domājis ,ka ir tie kuri ceļ dabīgo un tie (citi) kas nomāc estrogēnu nu un vēl kombinētie
Re: testosterona relīzori
30.03.2010 00:48
nu nu...
SARM prepi un relizori ir atshkjiriigas lietas.
relizori parasti uz hipotalaamu iedarbojas, bet sarm vnk aizdirsh estrogena receptorus kaadeelj neljauj tam dariit ljauno darbu.

nevajag visu jaukt vienaa putraa.

Un kaada velna peec Tu te taisi steroidu propogandu?
Es esmu KATEGORISKI pret to.
visam sava vieta un savs laiks. NEDRIIXT pieljaut domu, ka tagad katrs kam gribas labaak justies mauks kjiimiju. NAV tas viss bez sekaam. Nevajag liekuljot.

tribulus utt palielina testo liimeni. bet patur to normas robezhaas, taatad muskulju masas audzeeshanai dod maz ko, tai pat laikaa dod labu psihologjisko suportu. Ja deelj shaada meerkja lietot kjiimiju... nu tad peec piena pakas ar kamazu!
Re: testosterona relīzori
30.03.2010 05:22
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------

par pct runājot - vai, piem, klomīds un provirons strādā vienādi?

> Un kaada velna peec Tu te taisi steroidu
> propogandu?

es neko netaisu, jo man, vienkārši, ir poh. ja cilvēks gatavs gadiem ilgi dročīt zālē "tīri", bez nakādiem rezultātiem + grūst ārā nenormālu naudu par visādiem proteīniem-kreatīniem un tam līdzīgu tukšu drazu + čakarēt organismu ar nenormālām slodzēm - uz priekšu. ja cilvēkam galva ir pareizajā vietā, agri vai vēlu viņš tik un tā izdarīs pareizos secinājumus.
Re: testosterona relīzori
30.03.2010 06:36
Nu ja Tu tā saki, tad jāliek kaut ko pretim...
http://kachok.lv/images/articles/20070501143844557_2.jpg čalis pa kreisi. Naturālis ;)
Es gan nezinu vairs nevienu, kursh buutu ko taadu sasniedzis bez kjiimijas un ari pats esmu par slinku, bet labs piemeers tam, ka visu var.
... ja cilvēkam galva ir pareizajā vietā, agri vai vēlu viņš tik un tā izdarīs pareizos secinājumus :)
Re: testosterona relīzori
30.03.2010 10:06
Mateus, tu taču pats ne pirmo dienu trenējies. Vel tici pasakām? Cik tavā zālē ir tādu, kas spiež pāri 100? Vai tupjās kaut vai 100? Vai vispār tupjās vai taisa tjagu? Toties, naturāļi, ibio.
Re: testosterona relīzori
30.03.2010 19:42
Nu nav nemaz taadas pasakas.
Zinu chali kursh man padomu prasiija... ko pirmam kursam njemt, bet tupaas ar 180 :)
Nav tas viss tik strikti. Nezinu kaadelej esi taa safanojies par kjiimiju :D
Es tagad gadu neesmu lietojis neko un tupjos ap 130 velku ap 150 spiezhu kaa vienmeer suudiigi liidz 100
Protams, ka ja kjershos atkal masu audzeet njemshu kjiimiju, bet ja buutu tajaa iesaaceejs, saakumaa intereseetos par dieetu, rezhiimu, treninjiem utt... un jau taa var 10-15kg klaat dabuut veesaa - paarbaudiits. Peec tam ok.. katrs pats izveelas.
Re: testosterona relīzori
30.03.2010 20:10
proteīns

Es patiešām pašlaik pat netuvu neapsveru steroīdus , mans merķis nav baigs reljefs ,masa......., teiksim būsim reālisti ,biju palaidies un iebraucis liekos kg , man būtu ideāli sasniegt masu kāda bij 25 gados toreiz bez kačalkas .Tātad es lēnām metu nost liekos kg
Re: testosterona relīzori
31.03.2010 09:38
Ja met nosts, tad Tev vispaar jaakoncentreejas uz kardio. negribas kopeet peistot: http://matissjekabsons.wordpress.com/category/kardio-slodze/ te es kaut kad paaris skribileejumus par kardio uzrakstiju. Varbuut noder.

Bet piem tribulus ir feina lieta. Aptiekaa ir taads Tribestan ar zhenjshenju. Tas ir baigi patiikams :) pashsajuutu viennoziimiigi uzlabo
Re: testosterona relīzori
31.03.2010 19:13
Trenējos kardio , mazā pulsā un ilgstoši .

Svaru zāle 3 x ned . ar lieliem svariem neaizraujos , tāda atlētiska fizkultūra
Re: testosterona relīzori
13.04.2010 06:08
Matīs Tavu rakstu par kardio esmu lasijis ok

Vai no tribulis kā blakne ginekomastija ir bieža blakne .
R.
Re: testosterona relīzori
24.04.2010 01:30
no tribulus gino? :D pizdjec tik stulbi jautājumi. tribulus nav hormonāls, un aromatizācija (tas process, kad testo pārvēršās estro) draud pie laba kursa, vai alus dzeršanas.
man personīgi pēc omkas ļoooti minimāls gino, un es maucu 3 mēnešus 2x-3x nedeļā. tikai pēc kursa klomīds - tas točna. savādāk vēl pautus vari atstāt mežā.
aberz
Re: testosterona relīzori
24.05.2010 14:51
R. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> no tribulus gino? :D pizdjec tik stulbi
> jautājumi. tribulus nav hormonāls, un
> aromatizācija (tas process, kad testo
> pārvēršās estro) draud pie laba kursa, vai
> alus dzeršanas.
> man personīgi pēc omkas ļoooti minimāls gino,
> un es maucu 3 mēnešus 2x-3x nedeļā. tikai pēc
> kursa klomīds - tas točna. savādāk vēl pautus
> vari atstāt mežā.

R. rastulko ludzu chainjikam....
interesanti bet nesaprotu...
tribulus ko dara?
R.
Re: testosterona relīzori
27.05.2010 01:32
ko dara tribulus... izplatītāji apgalvo ka ceļ naturālo testo līmeni. bet tā ir reklāma un man nav pamata ticēt kaut kādiem tur pētījumiem. tribulus normalizē testo un pašsajūtu, paprovēju 2 dažādas firmas, nekas īpašs. tik pat labi ginko biloba arī kaut ko iedod potencei. uzķerās visādi sienāži tā kā Cossa uz reklāmām un tik domā ka visu labo pakaļ sviež. reklāmas reālām lietām nav vajadzīgas.
a no tribuļa nekas slikc nav, ka neizjauc dabisko ražošanu.... nu kadi var būt sliktumi... tas ir legāls, kas būs ja pārēdīsies:-)
ginko biloba tikai asinsvadus paplasina uz laiku, labāk tīrīt asinsvadus pastāvīgi ar kautkādām lazdu mizām aptiekka
a kas tās goji ogas kautko dod?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 13?
Ziņa: