Staipīšanās

Aizsāka GM 

Staipīšanās
03.09.2010 20:58
Pašlaik mājās regulāri staipu kājas. Veicu dažādus vingrinājumus špagatas un kāju staipīšanai.
BET

dzīslas sāp ļoti, jo kopumā esmu nelokans klucis. arī locītavas krakšķ (īpaši ceļgali).

tad nu man jautājums vai tas vispār ir veselīgi staipīt kāju dzīslas, locīt locītavas.

Agrāk apmeklēju austrumu cīņas un visai bieži nācās no apkārtējiem klausīties ka nevis daru labu sev, bet sliktu un, ka vecumdienās manas dzīslas un locītavas būs nelietojamas.



Edited 2 time(s). Last edit at 03.09.2010 20:59 by GM.
treneris
Re: Staipīšanās
23.12.2010 12:46
Staipīties var, bet parasti tas notiek treniņu procesā, un tas ir normāli, jo tad esi labi iesildījies. Mājas apstākļos vnk staipīties nav ieteicams, jo varbūt būsi nepietiekami iesildījies un tas ir risks kaut ko saraut, sastiept.
staipīšanās
17.01.2012 16:55
sveiki...
es internetā meklēju kā var istaipīties un patrenēties mājās...

bet diemžēl neko neatradu. :(

vai kāds var lūdzu ieteikt man kādus staipīšanās treniņus vai kādus vingrojumu?

es būtu ļoti pateicīga
Re: Staipīšanās
18.01.2012 19:31
Pie fizioterapeita var iemācīties vislabāk to. Nemaksā dārgi.
Vai arī meklē youtube zem atslēgas vārdiem stretching routine vai tamlīdzīgiem, parādīsies neskaitāmi daudz video, piemēram http://www.youtube.com/watch?v=1HPAqv-3X98
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 10?
Ziņa: