kurss...

Aizsāka izsitums 

kurss...
03.10.2010 13:30
Nedela........Anavar................Stanazol ..........................Dianabol
1.............20mgs/KD.....................................................20mgs/KD
2.............20mgs/KD.....................................................30mgs/KD
3.............30mgs/KD.....................................................30mgs/KD
4.............20mgs/KD.....................................................40mgs/KD
5...........................................20mgs/KD.......................30mgs/KD
6...........................................30mgs/KD.......................20mgs/KD
7...........................................40mgs/KD
8...........................................40mgs/KD
9...........................................40mgs/KD
10..........................................30mgs/KD

KD-katru dienu
Kopa:
63 tabletes(10mg) Anavar
140 tabletes(10mg)Stanazol
118 tabletes (10mg)Dianabol

ko sakat ?vai sads var but kurss?vai esmu galigi nolaidis garam...izsakat domas pilniba jo neesmu pieredzejis bet so to zinu.iepriekseja pieredze ir tikai metans..300tabletes anabol 10mg .
mani stati tgd sadi
vecums 21gads
svars 95kg
trenejos 3gadus bus 4 tulit protams ar dietu viss ok.
merkis ko velos protams tads pats ka citiem..klut lielakam un pielikt pie darba svariem kko..zinu ka labak butu nemt injekcijas kkadas.piemeram deku ar anabolu..bet taka esmu iesacejs as protams vel gribas oralos...ceru uz atbildem un ieteikumiem..ja kkas vel interese prasiet..
Re: kurss...
03.10.2010 16:47
ja jau tikai tabletes, tad būtu atstājis 30 metāna dienā + turi rezervē paku tamoksifēna. bet tas tā - tonusam un lai ātrtāk atjaunoties starp treniņiem. ja gribi nopietnākus rezultātus, bez testosterona nekā. anavaru, turinabolu un tam līdzīgas lietas vispār nav vērts ņemt, jo, visticamāk, iesmērēs to pašu metānu, tikai n-tās reizes dārgāk.
Re: kurss...
03.10.2010 23:05
Jā, Metāna trepi vari netaisīt, kā ēd, tā ēd. Kursa beigās varu ieteikt Fast Rip, būs labs izskats. LV jau var dabūt un lētāk nekā šajā saitē:

http://www.steroidcentral.co.uk/~steroidc/index.php?main_page=product_info&products_id=39
Re: kurss...
30.11.2011 17:37
Atvainojos , ka paceļu vecu topiku , bet ja te vēl kāds iegriežās lietpratējs - tad varbūt varētu atstūtīt man kādu info par metānu 2-real@inbox.lv , respektīvi - gribu iegādāties uz 1. kursu !

23 gadi , 4 x 7 trenējos - nepilnu gadu !

Paldies !
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 4?
Ziņa: