methanox 10mg

Aizsāka zooyork590 

methanox 10mg
21.12.2011 00:53
sveiki lautinji!
gribeju pajautaat ,,vai kads ir lietojis methanox-metanu 10mg tabletes,,,man ir 23,gadi 61kg
trennejos zale vairaak kaa gadu!
man ir 100tabletes,,varu pasutit vairaak,,cik vajag pilnam kursam??????????
un cik dienaa vinas jaizdzer????
paldies,jusu informacija noderes!
Re: methanox 10mg
21.12.2011 12:54
zooyork590 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> sveiki lautinji!
> gribeju pajautaat ,,vai kads ir lietojis
> methanox-metanu 10mg tabletes,,,man ir 23,gadi
> 61kg
> trennejos zale vairaak kaa gadu!
> man ir 100tabletes,,varu pasutit vairaak,,cik
> vajag pilnam kursam??????????
> un cik dienaa vinas jaizdzer????
> paldies,jusu informacija noderes!

dzeru proteina kokteiljus,,kaa arii edu olas,auzu parslu putru un vistu!
Re: methanox 10mg
22.12.2011 01:12
karoch izskataas te visi tik spriceejaas,,deku utt.,,,neko konkretu foruma pa metaana lietoshanu te neizlasiju,kaa tik citu kritiku par taam!
kads ir lietojis to methanoxx,,,vins tads pats kaa citi metaani vai labaaks vai sudigaaks??????
un cik uz kursu vajag?????
tests
Re: methanox 10mg
22.12.2011 17:27
2 burkas, 3 reizes dienaa pa 1 tab - kameer izeediisi abas burkas. rezervei turi tamoksifeenu.
rezultaataa dabuusi kaadus 10 litrus uudeni klaat, pec menesha viss aizies. bet, toties, buusi pameeginaajis.
par kvalitaati neviens tev neko nepateiks, jo tas ir kaarteejais pagrabaa razotais suuds. pie tam, ar vienu un to pasu nosaukumu razo vairaakaas vietaas. paveiksies - buus ok, nepaveiksies - sorry. loterija.
Re: methanox 10mg
28.12.2011 14:19
kad jadzer tas tamoksifens,,pec ta kursa?
ko tad tu iesaki,,ko labak lietot anabolas,,to neizchuraas araa :d ??????
varbuut vari ieteikt ko labaak lietot iznemot sprices!
tests
Re: methanox 10mg
28.12.2011 23:07
man domaat, tamoksifeens ir vajadziigs tikai tad, ja saaksies gino. kameer viss ir ok, lieku drazu nav ko gruust iekshaa.

lieto ko gribi - rezultaati tureesies tik ilgi, kameer lieto. beigsi lietot, dazhu nedeelju/meeneshu laikaa (atkariibaa no taa, cik "garus" prepus lietoji) rezultaati nokritiisies starta poziicijaa un pat veel zemaak (jo savs tests buus uz 0). pasakas, tipa, "uzaudzeeju 10 kg, uztaisiiju pkt, saglabaaju 7 kg" ir tikai pasakas. nevar naturaali saglabaat to, kas ir uzaudzeets, piem, uz grama nedeeljaa.

ja gribi pusliidz nopietni dariit lietas, bez "sprices" neiztiksi. efektu pat nevar saliidzinaat. ja gribi tikai pameeginaat - metaans ir ok.
Re: methanox 10mg
29.12.2011 04:12
ko tu man iesaki 23 gadus vecam ko nav vairaak par metanu meginajis! 62kg,
trennejos 1gadu!
ir tak anaboliskas ripas,,vai kkas cits mosh ko vari ieteikt ja zini! hvz,,taas sprices mani biedee!
iesaki ko un ka butu labaak,,,edot pareizi un dzerot proki tas proces man tapat neiet uz prieksu varbut speka zinja un svaru lielaku pec laika varu uzlikt,bet uzesties nevaru,jo laba vielmaina,nevaru vinu sacakaret!
tape doma njemt sito kimiju,,,tagad izlietoshu to metanu 100tab-10mg!
kaadas ir efektivakas ripas,par metanu un noturigas,,???????
tests
Re: methanox 10mg
29.12.2011 06:48
jaasaprot ir viena lieta - kiimija pati par sevi neaudzee rezultaatu, vinja paliidz atjaunoties. rezultaatu audzee pareizi trenini, eeshana utt. kameer tas nav, tikmeer kiimija neko nedos. spiediisi 1.5 savu svaru, tupsies un vilksi 2 svarus, tad arii domaasi.
Re: methanox 10mg
29.12.2011 13:30
tiesi sobrid to esmu sasniedzis,kaa raxtiji spiezu 1,5sava svara uz grudaka,,,,,un pietupienus ar stangu 2sv.!
tagad nekadu parmainju jav nav ilgu laiku un nepienemos svaraa,pareizi edu cik vien iespejams!
auzu parslas,olas,vistu! vitamini! plus trisreiz diena proteins,,,uz nakti kazeina prokis vai biezpiens!
comon ir pasha gribeshana,pec taa metana ja visu izcuraa ok pameginasu tas 100apest redzes,gan jav bus ka teici,bet
iesaki kadas labakas tad nemt tas ripas? kads kurs ,cik un kaa???
paldies tev ,gaidu palidzibu!
Re: methanox 10mg
03.01.2012 14:08
Ja tu ēd visu ko vajag, bet neaudz, tad tu ēd par maz. Palielinu porcijas! Ķīmija vajadzīga lai tiktu pāri ģenētiskajam slieksnim, cik nu kuram tas ir, bet nu 61kg točna tas nav :) Paskaiti cik gramus ob, oh un taukus tu dienā apēd, cik tas kkcal iznāk utt.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 4?
Ziņa: