Sāp kājām cietā kaula daļa (apakšstilba priekšējā virsmā, kas atrodas iekšmalā)

Aizsāka reinfeldc 

Sveiki!

Regulāri spēlēju skvošu 2-4 reizes nedēļā. Ja spēlēju vairāk par divām dienām pēc kārtas, ļoti izteikti sāk sāpēt abām kājām cietā kaula daļa (apakšstilba priekšējā virsma, kas atrodas iekšmalā), tā cietā kaula daļa, kas iet virs potītes līdz celim - apakšējā daļā. Īpaši to jūt, ja pieskaros. Kājas burtiski pulsē, jūtu arī guļot pa naktīm. Skaidrs ir viens - tas ir no pārslodzes, kā arī spēlējot skvošu tiek veikti izklupieni un principā tu ar lēcienu visu savu svaru uzliec uz konkrēto kāju izklupienā. Parasti šādos gadījumos paņemu vienu līdz divas dienas pauzīti un viss atkal ir kārtībā. Salasoties internetu, šķiet, ka tas ir kaulu plēves iekaisums un cik man zināms tieši šīs vietas nevar uztrenēt, palīdzot izstaipīšanās u.tmldz.

Ņemot vērā, ka piedalos arī skvoša turnīros, šādi intensīvi treniņi ir neizbēgami, varbūt ir kādas metodes vai smēres kā mazināt šīs sāpes, vai arī kā panākt to, ka viņas ātrāk pāriet?
Dzimums,vecums augums,svars. Kāpēc nekonsultējamies ar ģimenes ārstu, ķirurgu?
Nebūtu slikti ja pārietu ar šo jautājumu uz medicīnisko daļu. Jo šajā daļā ieeju reti. Tas būtu svētīgi visiem sportistiem.
Cieņā
Man tieši tas pats, pēc sportošanas sāpes nenormālas.
Pēdējos 4 gadus regulāras sāpes( +30kg) 4 gadu laikā. Iespējams kājas vairs nevar pavilkt tādu svaru? Vai arī caur pārtiku nevaru uzņemt visus vajadzīgos vitamīnus? Esmu bijis viskur, pārbaudīties neviens neko tā īsti nevar pateikt. Kaulu plēvēm viss ok, tur neko neredz...
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 24?
Ziņa: