Parpule sporta

Aizsāka Natalja 

Parpule sporta
09.06.2018 11:39
Sveiki,
Man vairakas nedelas (2.5-3) ir slikta dusa. Sakuma ari veders nebija isti riktigs, bet tad, kad biju dzerusi loti daudz linex, bija ok, tacu slikta dusa nepazuda un vel tagad turpinas. Ko darit? Trenejos diez gan daudz, katru dienu, pa 2h diena, partraukt nespeju. Dazas dienas nemu brivas, bet tas neko nelidzeja. Kakla ta pretiga sajuta, it ka vemt taisitos,bet nevemju. Dzeru dazadas zales, kas nonem kunga skabi(arsts izrakstija - acimredzot vins nezin, ko nozime parpule sporta), bet nekas nepalidz. Edienkarte ir mainijusies - to, ko kadreiz edu, vispar nevaru vairs ieest. Stavokli neesmu noteikti un ar kungi problemam nevajadzetu but, tapec gastrits un visi sitie parejie atkrit, jo kobra ir jau bijusi taisita.
Jums ir bijis kaut kas lidzigs? Paldies!
Keks
Re: Parpule sporta
15.06.2018 18:02
Jūs esat apbrīnojami pacietīga, ja tik ilgi varat izturēt šādu stāvokli. Paņemiet pauzi sportā vismaz uz 3 - 4 dienām un skataties, vai situācija neuzlabojas. Tāpat vajadzētu aiziet pie ģimenes ārsta un izrunāties. Ja tas nelīdz, tad jāmeklē mājaslapā par naudu kāds privātais ārsts, kas var rekomendēt visas nepieciešamās apskates.

Viss iepriekš minētais ir spēkā pie nosacījuma, ka tiešām neesat stāvoklī. Lai veicas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 12?
Ziņa: