Zobu balinasana majas

Aizsāka zebe 

esmu balinâjusi savus ar "AmericanSmile" un esmu apmierinâta!Mana stomatologe arî balinâja ar ðo metodi un argumentçja to,ka tas ir visveselîgâkais veids...jo citi profesionâlie balinâðânas lîdzekïu koncentrâcija ir daudz augstâka tâpçc tas ir sâpîgi un kaitîgi...vairâk informâcijas var saòemt viòu mâjaslapâ: AmericanSmile.lv
Re: Zobu balinasana majas
22.06.2008 00:14
uudens tajaa maajaslapaa saliets. piem - 10milj. amerikaanji izbalinaajushi - paskaties googlee - taada balinaashanas sisteema vispaar neeksistee. un tad veel laazeri un citi miiti....

kopsavilkumaa - man nekas nav pret sho sisteemu - ja esi apmierinaata, viss kaartiibaa. shis ir tikai kaarteejais komerciaalais triks.
Re: Zobu balinasana majas
22.06.2008 10:20
piekriitu zb
Re: Zobu balinasana majas
24.01.2009 18:52
Piedavaaju zoby balinaashanu ar balto ellas kraasu.. ja nebuus balti naudu atdoshu atpakalj.. ja buus balti visu naudu savaakshu! Efekts garanteets!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Zobu balinasana majas
26.01.2009 19:34
taa jau buus baltinaashana.
Aly
Re: Zobu balinasana majas
18.04.2009 23:41
Šeit es nepiekritīšu. Esmu pati izmēģinājusi americansmile.lv zobu plāksnītes un esmu apmierināta gan ar procesu, gan ar rezultātu. Zobi divu nedēļu laikā nav palikuši jūtigāki, kas mani ļoti biedēja, kā arī tie ir kļuvuši dabīgi balti. Man ir veseli zobi, bet tie vienmēr bija mazliet iedzelteni. Labās zobupastas man nepalīdzēja. Taču pēc plāksnīšu likšanas, manāmi ir kļuvuši baltāki. Pēc gada es domāju, ka noteikti atkārtošu (ja pēc gada zobi kļūs dzeltenāki). :) Taču divu nedēļu laikā es pat sāku atteikties no krāsojošiem produktiem, kas paildzinās zobu veselīgumu un baltumu. ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 16?
Ziņa: