par zobiem

Aizsāka valerija 

valerija
par zobiem
21.11.2007 22:51
man janvara sakuma nems nost breketes. no lieliem priekiem aizmirsu dakterei pajautat, vai pirms tam ir verts taisit zobu higienu. biju domajusi to darit decembra beigas. ka labak darit? taisit higienu pec tam?
Re: par zobiem
22.11.2007 08:12
decembra beigas, janvaara saakums - tas pats vien ir. labaak kad breketes nost. tad arii uztaisi rentgenus un parasto paarbaudi vai nav kaads kariess saacies.
Re: par zobiem
22.11.2007 23:53
droði vien tagad skaiti dieniòas, ko? ;)
valerija
Re: par zobiem
23.11.2007 12:57
ne, nav tik traki:))) man brekesu nesasana galigi nebija mocibas:) un kads rezultats!!!!
a ka ir, kad nem nost breketes? tas ir sapigi? man uz dzerokliem tadi gredzeni uzmaukti... nevaru iedomaties, ka tos var dabut nost:)
Re: par zobiem
23.11.2007 22:12
tur tâdas speciâlas maiglîtes, klikt un viss :) sâpîgi nav :)
valerija
Re: par zobiem
23.11.2007 22:51
paldies:)
un vispar, ja ta pratigi padoma, tad jebkura gadijuma tas tads sikums vien ir. klikt un viss. man gan ari zoba rausana, pievilksana utt. bija bez sapem. esmu dzirdejusi, ka citi mokas. man nesapeja neviena bridi, tikai niezeja briziem. lidzigas sajutas bija berniba, kad zobi auga. laikam jau ari parlaimiga biju, ka beidzot pie normaliem zobiem tiksu. un pasiedvesmai, ka zinams, ir loti liels speks:)
Re: par zobiem
24.11.2007 00:44
kâ tad :)
asdf
Re: par zobiem
25.11.2007 02:56
Bâc, kâpçc es laicîgi breketes neuzliku! Tikai pârgrieza smaganu, mazliet tas tos zobus pabidija, bet ieliekuðies uz iekðu divi priekðçjie tâpat mazliet ir un mani tas besî, jo nav tâ kâ Holivudas filmâs. A, tagad likt breketes par vecu jau - izskatîðos pçc mudaka. :( Bûs nâkotnç jâliek porcelâna zobi, laikam.
Re: par zobiem
25.11.2007 12:55
asdf

Labaak tomeer liec breketes jo labaak kaadu laiku izskatiities diivainam nekaa veselus zobus pret proteezeem nomainiit jo ar taam tu nekaadu pastaaviigo laimi neieguusi jo ik pa laikam buus kaut kaas jaalabo un jaamaina un maksaas tas milzu pikji...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
NatalijaJ
Re: par zobiem
25.11.2007 14:37
Brekeshu nonjemshana ir pats saapiigaakais pasaakums visaa aarsteeshanas laikaa :) Taa "klik" laikaa gan zvaigzniites gar aciim lido :D
asdf
Re: par zobiem
25.11.2007 15:00
Sâpes mani nebiedç, izskats gan. Vçl tanî brekeðu pasâkumâ man nepatîk, ka viòi novîlç aizmugurçjos zobus, lai varçtu tos dzelþus uzstâdît.
NatalijaJ
Re: par zobiem
25.11.2007 16:05
izskats ir oki, krieni labaaks nekaa vidusmeera cilveekam, kuram nav laika sakaartot savus zobus :) Ar neliitiem zobiem staigaat nekautreejas, bet ar breketeem gan, paradoks...
es pat skumstu peec breketeem :)
valerija
Re: par zobiem
25.11.2007 18:08
asdf,
ja tev tie zobi bidas uz ieksu, tad vari neceret uz to, ka tas process apstasies pats no sevis. ta man dakteri teica. man ari viens zobs bija uz ieksu un ar gadiem vel vairak pabidijas.
un par to vecumu. zinu, ka ari 60-gadigiem liek breketes. man bija 33 gadi, kad ielika, ta ka nekada jauna nebiju:) un pec mudaka ari neizskatos:)))
asdf
Re: par zobiem
25.11.2007 23:32
Nç, bullshits tas, ko tu saki. Priekðçjie divi zobi ir ar vidçjiem stûriem uz iekðu mazliet. Man sagrieza smaganu, lai to labotu. Sâkumâ vispâr bija ðíirba, tagad sabîdîjâs kopâ, bet mazliet uz iekðu vçl ir. Tas viòus nepadara neglîtus, vienkârði ne-ideâlus. Breketes atkal uzreiz izleks, vo tas gan bûs neglîti.
Re: par zobiem
25.11.2007 23:39
NatalijaJ Wrote:
-------------------------------------------------------
> izskats ir oki, krieni labaaks nekaa vidusmeera
> cilveekam, kuram nav laika sakaartot savus zobus
> :) Ar neliitiem zobiem staigaat nekautreejas, bet
> ar breketeem gan, paradoks...
> es pat skumstu peec breketeem :)


Jâ, nu paradokss tieðâm. Cik tâlu ir aizgâjusi cilvçce un sapratne par skaistumu, ka grûþ mutç visâdus bleíus, maksâ bargu naudu, lai tikai izskatîtos normâli:-)))
valerija
Re: par zobiem
25.11.2007 23:53
strawberry,
vispar jau breketes liek ne tikai tadel, lai zobi butu smuki. ja zobi ir nepareizi saaugusi, tie atrak bojajas utt.

asdf,
cik tev ir gadu?
Re: par zobiem
26.11.2007 17:37
asdf:

aizmugureejie zobi nav jaaviilee lai uzliktu breketes.
uzliec labaak breketes nevis protezee - protezeejot ir jaaviilee zobi un tad plaaksniites vai kronji ik pa laikam jaamaina, kas noziimee veel vairaak noviileet zobus, kas noziimee ka aatraak tiksi no zobiem valjaa....
muusdienaas ir baltaas/caurspiidiigas brekets, taa kaa nav tik traki....
Re: par zobiem
26.11.2007 22:24
...stieple taèu vienalga bûs.. ja nu vienîgi lingvâlie breketi..
asdf
Re: par zobiem
26.11.2007 22:40
20 gadi. Es painteresçðos par tâm caurspîdîgajâm breketçm. Bet nu pagaidâm to neplânoju darît.
Re: par zobiem
03.09.2008 17:22
sweiki,sakiet ludzu vai ir iespejams iztaisnot zobus bez breketem?kautvai uztaisit ta lai vini izskatitos taisni ar plaksnitem vai kronisiem?man ir nedaudz skibi auksejie otrie zobini un gribu atrisinat so problemu looti,bet bez breketem!
Re: par zobiem
03.09.2008 20:19
ir invisalign.
man liekas ka te kautkur bija info kur to dara lv.
Re: par zobiem
03.09.2008 22:11
SIA Da Vinci, 67338704, 67338705. tur esot invisalign.

info gan ir veca, nezinu, vai tas tâ joprojâm ir.
Re: par zobiem
23.05.2018 22:16
Esmu uzstraukta kad nems nost breketes!! Pec brekesu nonemsasas obligati taisa kapi? Ja jā tad vai tas ir nepatikams process?
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 12?
Ziņa: