par GC tooth mousse

Aizsāka kika_69 

kika_69
par GC tooth mousse
05.11.2008 09:54
Sveiki!

man tâds jautâjums - ar ko var aizvietot GC Tooth Mousse pçc balinâðanas?
Es vçlos balinât ar WhiteStripiem, bet tas GC ir padârgs. Kâdi tam ir alternatîvi produkti?
Un vçl kas. Kâ viòð jâlieto? Pçc katra straipa noòemðanas jâsmçrç??

Paldies :)
Re: par GC tooth mousse
05.11.2008 11:44
12-14 lati ir padaargs? tad vari uzklaat un paaris min patureet uz zobiem kaadu no "sensitive" zobupastaam ar palielinaatu F koncentraaciju. bet labaak tomeer peerc GC, jo tas labi "pieliip" pie zobiem un peec tam ilgu laiku "baro" tos ar mineraaljiem. tas ir jaauzklaaj uz iztiiriitiem zobiem (pavisam nedaudz, zirnja lielumaa pietiks visai mutei, ar pirkstu apsmeeree visas balinaataas virsmas). labaak pirms naktsmiera, tad zobi mineralizeesies visu nakti.

P.S. GC T.M. nedriikst lietot cilveeki ar alerghiju pret pienu un piena produktiem.
kika_69
Re: par GC tooth mousse
05.11.2008 12:43
paldies,
es sapratu, ka pirms straipiem nevar tîrît zobus, tad sanâk, ka es kâ pamostos, tad ielieku straipu un pçc straipa tîru zobus?? un uz vakaru pçc straipa atkal tîru zobus un lieku GC, ja?
Re: par GC tooth mousse
05.11.2008 14:58
kâpçc pirms straipiem nedrîkst tîrît zobus? es domâju, ka vismaz ar birsti un ûdeni noteikti var un pat vajag, jo aplikums starp zobiem un pie kakliòiem neïaus tiem izbalinâties. vakars - pareizi.
Re: par GC tooth mousse
06.11.2008 07:56
un kaa veel vajag tiiriit pirms straipiem. un taa kaartigi pie tam,
kika_69
Re: par GC tooth mousse
06.11.2008 09:54
es lasîju, ka, ja iztîra zobus pirms vai pçc, tad ir nenormâli sâpîgi. vajagot nogaidît 30min. hmm. nu labi, skaidrs, tâtad tîrîðu ;)
Re: par GC tooth mousse
06.11.2008 22:25
pirms kaartiigi ar pastu, peec - tikai ar birsti + uudens
tante
Re: par GC tooth mousse
07.11.2008 10:53
Cik maksâ tâs putas? Kur nopirkt? Meitai dakteris ieteica lietot pie drûpoðiem un trausliem zobiem,jo kalcijs un flors neko nedoðot.
kika_69
Re: par GC tooth mousse
07.11.2008 12:11
Putas var pasuutiit eBay vai arii pie zobaarsta. ap 14 ls maksaa.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 6?
Ziņa: