Pēc Zoba Izraušanas...

Aizsāka deros 

Hm....apeedu ,sanaak tik noriishana ne eeshana,kartupelju biezputru..leeni praatiigi...teeju pamalkoju un shausmiigi siekas ik pa briidim jaarij...
Paskatos tagad mutee....milzigais receklis pazudis....lkm palika miksts..atdaliijaas ..baac un norijusi esmu..
Bruuce nav "plika" pa virsu ir taada neliela kaartinja..tik taa receklis nav.
Vai viss ir kaartiibaa taa! ?
Re: Pēc Zoba Izraušanas...
12.03.2016 13:37
Baudi dzīvi un nestreso. Nekod uz to pusi un būs labi.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Palasiiju ko rakstiija tieshi LILO.
Man shodien ir 4taa diena kopsh izraava zobu...dzerokli.
Lidz vakardienai vel bija taads kaa asins "vaacinsh" a shodien redzu ka noseedies un jau bedrite ir izveidojusies.
Vai taa vareetu buut?
Varbut ar to skaloshanu esmu kko nodariijusi?
Re: Pēc Zoba Izraušanas...
15.03.2016 13:08
Ja nesāp un nepampst, tad viss ir kārtībā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Pēc Zoba Izraušanas...
18.03.2016 23:39
"sausā kabata" ir novērojama vien ~3% pacientu. Un to NEVAR nepamanīt :D Tas ir ļoti nepatīkami...
Brencis
Re: Pēc Zoba Izraušanas...
30.03.2016 16:05
vai izraujot zobu augšžoklī (6), cauruma vienā malā ar mēli var sataustīt tādu kā kaula izaugumu, līdz pat cauruma lejai, ass nav. Otrā malā (pie 7 zoba) šāda izauguma nav. Vai arī tā ir kāda ex zoba palikusī daļa?
Brencis
Re: Pēc Zoba Izraušanas...
30.03.2016 18:58
Pārfrāzēšu jautājumu - ja izraujot zobu tajā paliek kāda zoba daļina - vai dzīs normāli, vai arī veidosies infekcija un dzīšanas process nenotiks dēļ šīs palikušās zoba daļiņas?
Re: Pēc Zoba Izraušanas...
31.03.2016 01:31
Liekās daļiņas parasti atgrūžas un dzīšanai neko daudz netraucē.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Sveiki.
Man pagais nedel izrava zobu un ir taka divaini saudzis.viena puse smuki gluda saaugusi,bet otra puse nav un tads uzpampis ir sarkani balta karasa ta pusi,un iesapas mazliet.
Re: Pēc Zoba Izraušanas...
01.04.2016 20:33
Varbūt sastrutojums.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Brencis
Re: Pēc Zoba Izraušanas...
02.04.2016 22:07
Rentgenā var redzēt, ja no zoba ir palikušas kaut kādas nezirautas daļas. Nu neliek mieru man tas kauliņš ozrautā zoba caurumā , a līdz nākamai vizītei pie daktera vēk 2 nedēļas
Re: Pēc Zoba Izraušanas...
02.04.2016 23:30
Saprotu. Bet no tā "kauliņa" parasti nenomirst. Tā ka vari relaksēties 2 nedēļas. Medicīna pēc savas būtības ir ļoti iedarbīga lieta. Un ja to lieto pārmērīgi, tad var būt vēl sliktāk ;)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Pirmdien izrāva 2 augšējos 4 zobus. It kā viss bija labi, receklis izveidojies, nesāp un nepamsts. Pēc četrām dienām naktī pamostos no asiņošanas, kas notiek no vienas brūces. Receklis izkrīt laukā un 4 stundas nevar īsti apturēt asiņošanu, No rīta beidzot apstājas, bet bedrīte tukša un recekļa nav. Uk kas notiek tālāk. Tur neveidosies šī sausā ligzda un asiņos atkal?
Re: Pēc Zoba Izraušanas...
08.04.2016 12:58
Kā veidosies, to rādīs nākotne. Bet pagaidām nekāda pamata uztraukumam nevajadzētu būt.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Pēc Zoba Izraušanas...
23.04.2016 12:51
Vakar Stomatoloģijas Institūtā arī izrāva astoto zobu jeb dzerokli apakšā labajā pusē. Vakar pēc tam vēl sāpēja, izrakstīja Arcoxia 60 mg, uz nakti vienu iedzēru, šodien pagaidām viss labi. Vienīgi vakar ēdu mannu vakarā un nevar saprast vai uz tā recekļa ir manna vai kas cits? ar ko labāk skalot- sālsudeni vai kumelīšu tēju? Un iesakiet, ko ēst pirmās dienas, es lietoju mannu, roltonus, doma ir vēl mēģināt kādu auzupārslu putru, makaronus ar pienu utt.
ko darit ja asins receklis nakamaja diena pēc zoba izraušanas izkrit
ko darit ja asins receklis nakamaja diena pēc zoba izraušanas izkrit??
Re: Pēc Zoba Izraušanas...
27.05.2016 18:20
Neko nedarīt. Tai skaitā nekost uz to pusi un ar mēli neurbināt.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Pirms divām nedēļām izrāva gudrības zobu, pirms nedēļas biju atrādīt zobārstam - viss labi, dzīstot lieliski, arī vizuāli nav ne sapampums, ne sarkans, ne strutas u.t.t., sāpes arī īsti vairs nav, vienīgi dažreiz tāds jutīgāks, kas ir saprotams. Bet uztrauc tas, ka sāp auss, ne stipri, bet traucē vienalga, tāda kā viegli duroša sajūta, parādījās trešajā dienā pēc zoba izraušanas (pirms desmit dienām). Kad pirms nedēļas teicu par to zobārstam teica, ka tā varot būt pēc operācijas, noteikti pāries, ir pagājusi nedēļa un labāk nav. Sliktāk arī nē. Iet pie lora, vai arī šādas sāpes tiešām ir normālas un atliek vien gaidīt?
Re: Pēc Zoba Izraušanas...
30.05.2016 16:42
Nedomāju, ka tur ir ko LORot...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Šķiet, ka Tev taisnība, ku! Vismaz vakar un šodien sāpes jūtami mazumā, šodien tikai nedaudz iesāpējās, uzkožot uz cietāka ēdiena. Laikam jau žoklim un tās puses muskuļiem tā zoba izraušana ir bijusi smagāka nekā man likās. :D
Re: Pēc Zoba Izraušanas...
04.06.2016 19:01
Varbūt, locītava bija pārmocīta, tā atrodas tieši pie auss.

__________________
dr.puce@gmail.com
Anc
Re: Pēc Zoba Izraušanas...
21.06.2016 18:20
Labvakar!
Vakar man izrāva zobu, vēl šodien sāp dikti. Vakar uzreiz kā izrāva ielika iekšā kaut kādas zāles, teica, ka pazudīšot pašas, bet tagad nevaru saprast, tās ir tās zāles vai jau asins receklis ? Droši vien skan smieklīgi.
....
Re: Pēc Zoba Izraušanas...
02.09.2016 15:06
Tas,kas tur izkrīt varētu arī nebūt receklis,pēc zobu raušanas tiek ielikts tāds tumši brūns švammei līdzīgs tamponiņš,kas,laikam,ka palīdz uzsūkt visu lieko un pēc kāda laika viņš pats izkrīt.
Re: Pēc Zoba Izraušanas...
23.09.2016 12:01
Nesen arī izrāvu zobu gudrības zobu, varbūt jūs varētu ieteikt, cik ilgi pēc tā es varu iet pie higiēnista?
Un otrais jautājums - tante uzdāvināja šādu dāvanu karti http://www.fromme.lv/mutes+higiena+ars - vai nebūs nekas jāpiemaksā, kad došos uz turieni? Īsti neorientējos cenās, tāpēc tā jautāju.



Edited 2 time(s). Last edit at 23.09.2016 12:04 by Jevgenijsp.
Re: Pēc Zoba Izraušanas...
23.09.2016 17:51
Zobu higiēna ARS maksā precīzi 50€.
Sveiki. Man jau 5to dienu sap zoba izrauta vieta. Nesaprotu kas notiek bet dzist caurums labi... tikai neizprotu kpc man tur vel sap.
man dakteris teica , ka skalot nedrikst 5 dienas ne ar ko
Gulbiz
Re: Pēc Zoba Izraušanas...
29.10.2016 14:44
Sveiki.
Apmeklēju poliklīniku, ar to jau viss skaidrs!
Smaganas neaizšuva un tagad (4 dienā) pamanīju, ka tur viss kļuvis dzeltens un melns.
Šodien vēlu piecēlos, poliklīnika strādā līdz 13.oo, nepaspēju.
Jāgaida līdz rītdienai, bet man bail ka situācija stipri pasliktināsies...

Nekad vairs neiešu uz prastām poliklīnikām.
Labāk maksāju dārgi, toties dabūju kvalitāti!
Šodien izrāva zobiņu, augšā. Sāp tā diezgan, un ļoti stipri asiņo, sataustu ar mēli laikam to saucāmo "recekli" man viņš ir dziezgan paliels. Ārste teica, ka jātur kautkas auksts blakus vaigam lai pārstātu tecēt asinis, bet šaubos ar domu ka asiņo kā traks. Tas ir slikti? Skalot labāk ir ar kumelītēm, vai izrakstītajām ārsta zālēm?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 11?
Ziņa: